Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • malachi

    ak to bude v kvalite toho traileru tak určitééé...😀

  • x_ander
    Vypadá to moc dobře. Ten loňský trailer mě trošku děsil, protože to byl teda pořádný odklon od stylu jedničky, ale tady se to pomalu vrací tam, kam bych očekával. A návrat starých znáných potěšil.
  • nová Jade je tak sharp edgy, že jsem se málem pořezal o její ofinu jen sledování traileru
    • mimochodem, jak se francouzsky řekne ofina?

      .. le ofina

      tak sorry a dobrou *1*
  • Jack1947
    No zatím to vypadá jak horší soubojovej klon AC z budoucnosti , když se kouknu na ten minulý díl tak to mo spolu nesouvisí... ale třeba to ještě nějak překopají.
  • To takhle roky doufáte, že se vaše oblíbená hra někdy možná dočká pokračování/duchovního nástupce a když se to opravdu stane, byli byste raději, aby tomu tak nebylo...

    Inu, dávej pozor, co si přeješ, protože by se ti to mohlo vyplnit.
  • Vypadá to dost odlišně od zbytku Ubi her, takže nadějně. Zajímalo by mě, jestli je to stejné univerzum jako Assasins Creed, Watch Dogs a Far Cry, které jsou dle všeho zasazené ve stejném Ubiverzu, jen z budoucnosti
    • jsem trochu na pochybách jestli chápeš význam slova univerzum ve spojení s herními světy.
  • Mno nevím, mám BGE1 celkem v živé paměti. Pokud pomineme, že strýček v jedničce vypadá mladší než ve dvojce (výtvarný styl, detailnější grafika), tak si jsem jistý, že Jade v BGE1 měla 20+-. Nemluvě o tom, že v scéně, kdy najde v jeskyni schovanou raketu, zahlásí něco jako, že ji strýček před ní tajil 20 let.

    Vůbec jednička byla pojatá, tak, že ji strýček vychovával odmala po té, co její rodiče zemřeli. To poněkud odporuje "prequelu", ale jestli to dělá zase Ancel, tak se rád nechám překvapit.
  • radim.zaty
    To mě trošku mrzi, proto Jade byla srdcovka, ale tak i BGE byly takové zvraty, že nikdy neví a celou hru budu tak trošku doufat, že se Jade přikloní na stranu "dobra", nebo že prostě jen sleduje vyšší ideály :)

    I když mi trošku nesedí ten visuál, ale to je tím, že cartoonový visual BGE mám v živé paměti, tak se sakra moc těším.
    • Tak víme že je to prequel, takže se Jade určitě přikloní na stranu "dobra". Už v jedničce bylo naznačeno, že má temnou minulost, takže tohle sedí.
      • radim.zaty
        Aha, to, že je to prequel, mě nějak minulo :)
        Přístě si musím přečíst celý text a nečumět jen na video :)
  • *14* *14* *14* *14*

    Původně jsem se bál co s BGE2 udělají, ale tohle mě přesvědčilo, že to bude super.
    Nemůžu se dočkat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit