Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zřejmě máš nějaký osobní problém s angličtinou, nebo přímo s učením se nečeho užitečného. V obou případech je to tvůj problém a já doufám, že ve jménu konkurenceschopnosti této země nebude lidí s takovými problémy v příštích generacích mnoho. Já osobně si bez angličtiny neumím představit vzdělání, zábavu, ani získávání aktuálních informací.
  • Opravdu skvely pristup. Odpovidas takhle take sefovi, kdyz chce, aby ses naucil neco noveho?
  • KIMCID
    ne diky
  • Co tak naučit se anglicky? Ty texty a popisky jsou jazykově na relativně nízké úrovni. Číst takové texty se naučíš za půl roku.
  • KIMCID
    pokud si dobře pamatuji tak pod každým generálem,jednotkou atd. je vždy popis kdo co zač nač.a informaci přichozich zpráv opravdu nejsou krátké.
  • Takže on to vážně myslet nemusí, ale já z nějakého mě neznámého principu ano...
  • Aha. Že jsem si nevzpomněl kdo to hulil tuhle komickou dýmku. *1*
  • Pokud to potřebuješ, můžeš začít s jinou grand strategií. Třeba Europa Universalis 4 je hodně přístupná, i když samozřejmě není ani zdaleka tak komplexní po stránce armády a bojů. Další možnost je HoI2 nebo derivát, nejlépe asi Darkest Hour.
    Každopádně, v HoI3 je třeba se naučit pracovat s novými prvky, ať už máš nebo nemáš zkušenosti z předchozích her. A od HoI4 očekávám totéž.
  • No jo, nicmene tu valku i diky Winstonovi vyhrali.
  • Boha jeho na co potrebujes cestinu v takovehle strategii???
  • Super zprava. O dalsim HoI asi nikdo nepochyboval, nicmene mit to potvrzene je lepsi. At pak nekdo zkusi plkat o tom, ze hry, co nejsou pro mainstream se neprodavaji a nevydelavaji. Vzdy odkazu na Paradox a jeho strategie.
  • Další HoI? To bude zase propařených nocí...
  • mam to na steame a obcas uvazujem nad tym ze by som to skusil ale nejak ma ta narocnost odstrasuje aj ked verim ze pod nou musi byt skvela hratelnost:(
  • dobrá zpráva, by se do toho mohli trochu opřít a vydat to alespoň do léta....sice si zkracuji čekání hraním třetího dílu + black ice modu, ale déle jak do léta čekat nevydržím *9*
  • To já vím , ale měla by toho začátečníka ,který by měl chuť hrát nějak navést nebo a postupně učit. Což tady asi je , ale je to na daleko delší dobu.
  • Kéž by bylo HoI IV méně o mikromanagementu něž trojka. Darkest hour style a bude to pecka.
  • HoI dobrý ale ať je v cz
  • IKEA taky :)
  • Na HoI sa teším. Dúfam, že tentokrát venujú dostatočnú pozornosť námorníctvu a letectvu.

    A tiež si mohli odpustiť ten prejav "Blood, toil, tears, and sweat". Winstonove prejavy sú, ako angličania zvyknú hovoriť, "unbelievably overused".
  • no odlozena bola beta, ktora bude free pre vsetkych a je mozne, ze east vs west sa komercneho vydania ani nedocka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit