Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždy je lepší když hru odloží, než aby vydali zase nějaký nedodělaný paskvil, těch už bylo dost.
  • proč ne zombie hry sou dycky sranda
  • Jack1947
    Jasne fescko odlozit! Tahle moda/bisnis je uz nudna a rika to primo hracum Lepsi pozde nezli nikdy.
    Na to... Nojo vzdyt to mohlo vyjit a byt nedodelane nebo mit bugy uz zacinam byt pomalu alergicky.

    Jesteze hraci jsou od toho aby byli za blbe... Marketingova svinarna ( az na vyjimky) tohle jim nezeru jenze mi zbyva take cekat no. Neschavluji pfuj. *16* *11*
  • Úplně ve mně hrklo, ten screenshot vypadá jako Fallout a pak jsem si teprve přečetl text. V obou případech je to škoda :(
  • nuda ako dead island
  • mne se to líbí pokud tam bude taková survival atmosfera a zombie budou predstavovat hrozbu (že bude nutne se jim ve vetsim počtu vyhybat a použivat pasti jak ukazovalo video)
  • Tahle hra bude od A do Z strašná nuda.
    • Mato1987
      tak to určite, apropo dead island bola tiež nehorázna nuda.
      • B.o.b
        Mě Dead Island taky moc nebavil, ale Dying Light se mi zatim zamlouvá.
        • Mato1987
          dead island bola nuda a stereotyp, tak isto vyzerá aj tento dead island datadisk 2.
  • Myslím že nakonec udělali dobře, sice jsme se všichni těšily na tuhle super hru, ale je pravda že tento rok a ten minulý už bylo dost zombí akcí. Takže bude nejlepší až to zase bude nedostatečné zboží. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit