Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj.nevíte kdy vyjde nějaký opravný patch k aliens colonial marines
  • ...Všimněte si že tahle hra běží na Unreal Enginu 2 respektive 2.5 stejně jako běžel Duke Nuke Forever...kdežto ukázka z E3 2011 běží na Unreal Engine 3 stejně jako Bulletstorm či Gears of War...nepřijde vám to divný??? Proto ta hra nedisponuje vyspělejma efektnama nasvícení a dinamickejch světel apod...má nizké rozlišení textur stejně jako u DNF...nechapu co se stalo ale Gearbox nás tahal jen za nos....
  • Nevidím jediný dôvod,prečo by mali fanúšikovia tejto hry kohokoľvek z tých , čo sa podielali na vývoji hry nejako šetriť. Dostali iba to , čo si zaslúžili. Celé roky tu čítam o zlých pirátoch a tom
    o aké peniaze vývojari vďaka nim prichádzajú. Kto sa ospravedlní všetkým tým, ktorí si tu hru kúpili na základe vyčačkaných videí (patrične upravených) a sľubov, čoho všetkého sa v hre dočkajú a namiesto toho dostali do rúk tento podpriemerný paškvil. Vzhľadom na to, že nie je možné hru vrátiť len na základe toho, že je to vlastne odfláknutý nepodarok, tak sú to vlastne zákaznici , kto prehral. Tí ostatní svoje zhrabnú. Iba im želám, aby po tých prvých reakciách mali z predaja tejto hry aspoä poriadnú stratu, pretože si nič iné nezaslúžia. Opäť vychádza najavo pre koho prospech slúžia výhovorky prečo nie je možné dnes poskytovať demoverzie.
  • Hrál jsem asi 40 minut a byl jsem znechucen. Okamžitá instalace bylo to nejlepší možné řešení. Tupá střílečka ve které jsem stejně střílel spíše vojáky než vetřelce. A hororové prvky jsou zde nulové protože pořád s váma běhaj nějaký retardovaní spolubojvníci. *10*
    • Snad by si zase nechtěl běhat sám jako v každé jiné hře.Jsem ve hrách pro NPC spolubojovníky ale musejí mít udělanou dobrou AI (aspon že umějí střílet a dokážou zabít sami vetřelce).Navíc ve filmu Aliens 2 nepřistál na planetu a neběhal po základnách jedinej rambo voják co dokáže zastřelit sám desítky vetřelců.To by pak byla spíš blbost na Ntou.
      Navíc název sám vypovídá že ve hře budou mariňáci a né jedinej přeživší nesmrtelnej (hráč) mariňák.Takže asi tak.
    • Walldstein
      A že ten O'Neil,nebo jak se ten mamlas jmenuje, je kovanej dementík...
  • Zjímavý srovnání. Aneb, čím nás GBX krmil před výdáním a jak aktuálně hra vypadá. Nicméně grafika sama o sobě prd zachrání. Herní mechanismy jsou zkrátka v pr...

    http://www.videogamer.com/videos/aliens_colonial_marines_what_the_hell_happened_to_aliens_colonial_marines_2.html
    • Hustý video. Škoda, že to demo nelze hrát.
      • Kdyby bylo hratelne demo tehle sr*ky tak si to nikdo nekoupi, vedi moc dobre proc demo nedelat
  • Spíš by mě zajímalo kde patch stáhnu? dík
    • Steam.
  • Tak to me pobavilo, prej prilis uspechanej vyvoj.... hm +- 7 let je asi na beckovou strilecku malo :))
    • c-z06
      Gearbox to v posledních letech od někoho převzal, jestli se nepletu. Také koncept celé hry měl být situovaný dokonce jako RPG... Ta hra se za ten čas změnila k nepoznání. Několikrát hrozilo, že se zruší, pokaždé jen odložená k ledu.
  • Magister_Peditum
    O tom, že to nebude žádná sláva, se vědělo dopředu, ale že to bude horší než poslední AvP, tomu bych snad ani nevěřil. *1*
  • Zajímalo by mě co tu lidi co na to nadávají jako čekali? Je to o tom, že střílíte do vetřelců a to je všechno stejně jako kampaň za mariňáka v tom pro vás úžasném starém AvP a když už tam dali nějakou inovaci jako jiný typy vetřelců ještě si stěžujete. To stejný u Duka nevim co jao lidi co pak byli zklamaný jako čekali.
    • Walldstein
      U Duka ti rovnou řeknu co jsme čekal...Pamatuješ Duke Nukem 3D? Tak něco takového, bylo slíbeno že to bude střílečka ze staré školy, místo toho mi naservírovali konzolovinu bez lékarniček, s trapnym checkpoint systémem, a jen třemi zbraněmi..promiň ale to neni střílečka ze staré školy a už vůbec to nemá právo jmenovat se to DUKE NUKEM FOREVER. Tak asi tak je to s tim Colonial Marines, já teda osobně raději čekal hrůzu jako byl DNF a teď jsme celkem mile překvapen...
    • Kupříkladu čekali to, že když po více než 5ti letech vývoje hra konečně vyjde, že nebude potřeba hned druhý den patch, který - soudě podle reakcí - z paskvilu udělá hratelnou hru.
    • Co jsem cekal? Hru alespon na urovni starych Alien vs. Predator 1 a 2. Hru, kde jsem se opravdu bal. Hru, kde jsem se v naproste tme modlil, at mi nedojdou naboje do Smart rifle, protoze ta jedina mne drzela na zivu. Hru, kde kdyz jsem si pustil vetrelce k telu, bylo po mne. Staci ti takova odpoved?
      • Pokud si sledoval gameplay videa před vydáním mohl si poznat, že toho se nedočkáš a že hra je prostě teď moc akční. Dej si hru na tu nejvyšší obtížnost a budeš se taky bát necht si vetřelce pustit k tělu.
        • Nevim proc dostava autor tolik minusu, ale uz z prvnich videi to v singlu vypadalo na propadak.
    • Gordar
      Myslím že čekali prostě lepší hru :)
  • Jen at hosi lataji, kdyz udelaji dost zaplat mozna tomu dam casem za tri stovky sanci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit