Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakej má tohle smysl? Budou tam normálně potvory, kouzla, mapy a classy z prvního dílu? Ptám se, protože to vypadá jen jako D3 s modem na snížení barevnosti. Taky by mě zajímalo, jestli to bude jako samostatná OFFLINE hra, nebo se dočkáme pokroku a budeme obohaceni o lagy a disconnecty...
  • To bude komplet cela hra nebo jen jeden dungeon, nebo casove omezeny event? Jinka ja nedavno znova zkusil Diablo 3 ale nevydrzel jsem u toho. Hra je to dobra, ale asi nema atmosferu nebo co...
  • test
  • Lupulin
    No, asi sem jedinej skeptik ale od toho Diabla 1 v D3 toho moc nečekám....vždyť jen rozpixelovali už existující dungeony a assety, pochybuju že udělají nové monstra jako třeba sukuby nebo plivací psy ale spíš tam dají už existující sukuby, které prostě nemají tu šťávu starých (a rozhodně tak hezky nehekají když umřou) - uvidíme, nechám se kdyžtak mile překvapit ale zatím mám z toho docela pachuť - udajně už US servery jedou a EU se přidají dneska.....
    • rozhodne necekejte ...i tak je to fajn

      https://www.youtube.com/watch?v=udVrSfNQ5Zs
  • Hnisavec
    kua ja už som zabudol asi heslo na battle.net *7*
  • maros.goc
    Má význam kupovať z Battle.net Diablo 2? Myslím tým, či je to nejako prispôsobené moderným PC systémom, či to vôbec ide.
    • Ja hraju diablo 2 prave v techto dnech ze staryho CD a vali to uplne v pohode. SPis je blby, ze treba na nightmare uz neni moc s kym hrat na battlenetu. V noci je tam tak 2-5 mistnosti max... Kazdopadne diablo 2 furt žije *4*
      • diablo 2 hrajou uz jenom boti...proboha koho by to taky bavila hrat tolik let stejnou hru.. kamos to "hraje" a jenom boti a vecer koukne co mu padlo :-D
        • Botu je tam dost, ale komunita je v D2 naopak vyborna. Stary parani, zadny decka. Na normal tam porad pari lidi dost. A koho by bavilo hrat cely ty roky diablo netusim. Ja se ke dvojce i trojce pravidelne vracim a nelituju *14*
    • Opatchované, aby šlo spustit na moderních systémech je, stejně tak člověk může hrát na Battle.netu, nedávno se pro D2 resetovaly žebříčky. Technologicky je to ale stejná hrůza jako vždycky, tj. max rozlišení 800x600. Navíc poslední verze blokuje možnost změny rozlišení přes D2MultiRes, akorát je tam nějaká interpolace při běhu v okně, ale pak ta hra vypadá jak poblitá.
      • maros.goc
        a pracuje sa na novej verzii D2MultiRes? lebo hrat to v 800x600 určite nechcem
  • Božíí *8* kvůli tomuhle si snad kopím i trojku :)
    • D3 s datacem je super hra. I kdyz po 1 000 hodinach uz to trochu omrzelo no :D Jen me stve, jak brutalne casto padaj legendarky. Prehnany moc.
      • Majkl
        Tak nejlepší itemy jsou stejně přes runy a taková Zod zas tak moc často nepadá *4*
        • no moc často ne, přesněji řečeno nikdy, v diablu 3 totiž runy nejsou *3*
          • Asi myslel druhej dil no. Tam je to zas opacnej extrem, mi za kolik hodin nepadlo nic super. Vsechny skvely legendarky, co mam, jsem dostal od hodnych lidi na vyssich levelech.
    • Zagro
      A já snad konečně nebudu muset litovat vyhoženejch peněz :) Ikdyž v současné podobě je D3 slušně hratelný.
  • uzivatel1982
    Na tohle se tesim, jednicku jsem nedavno znovu dohral na telefonu v emulatoru psx, nejlepsi hra na mobily spolu s open xcom a jsem zvedavy jak to prevedou do III.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit