Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U starých a na dnešní dobu příliš těžkých her by se mohl upravit třeba souboj s bossem či obtížná pasáž nebo by mohlo dojít k oživení starého konceptu.


    NO TO SNAD NÉ...
    *11*
    • Jo už je to tak. Dnešní hry jsou z pohledu obtížnosti neuvěřitelné teplý. Teď např hraju Remember Me a několikrát jsem se musel ujistit, jestli opravdu hraju na nejtěžší, protože se to hraje prakticky samo...

      Dnešní hry jsou bohužel až moc zženštilé, ale s tím už těžko něco naděláme... Už několik let si nepamatuje nějakýho bosse, kterej by mi utkvěl v paměti, tím že by mi zatápěl...
    • Jack1947
      Aby deti nebrecily , ze to je tak tezke (respkt bylo.) *15* *1* *2*
  • jak se prosím jmenuje ta hra :DD jak je tam ten obrázek :D
    • crash bandicoot
  • Pan_Klobouk
    "že dlouhodobou vizí Davida Perry a jeho Gaikai týmu je" Homola ty lidi proste nezna, no. A jako opisovac novinek odjinud ma taky jeste co dohanet. :)
  • PS1 byly jedny z nejlepsich her,o tom zadna...PSkari si klidne muzou 5 let pockat na gaikai,ale my na pc si muzem hry z PS1 a 2 uzivat,kdykoliv zachceme a navic uplne zadarmo *14*
    • Hm. pod článkami zameranými na PC flamujú PCčkári konzolistov, v konzolových článkoch je to naopak.

      Ste banda hlúpučkých deciek, nič viac...
      • Proč pořád na český stránky lezou slovávi? Tihle čoboláci jsou jako rakovina...
        • Jack1947
          Pac castokrat jsou slusnejsi jak cesy, napr .
    • maros.goc
      no ale to "zadarmo" nie je v tomto prípade veľmi legálne :)
      • Pan_Klobouk
        Mno! :) Rekneme, ze mas originalni puvodni hru pro PSX. Coz je OK. A ze mas koupeny i emulator PSX, jeden takovy se kdysi prodaval, takze je to taky OK. Emulator si taky muzes stahnout, vetsina jich je freeware, a porad jses OK.

        Nakonec to tedy lze provest velmi legalne, vlastne cele. Jedine drobne ne az tak OK je skutecnost, ze jsi nedal vydelat firme Sony na hardwaru, ale... PSX nebo PS One uz dneska clovek asi nekoupi. A spravne by mel firmu podporovat nekde na PSN, kde si tyhle stary pecky digitalne stahne... tam kam se stahnout daji. :)
        • Starý psx cédéčko můžeš mít, ano. Emulátory jsou zdarma, ano. Zatím vše v pohodě, ALE aby ti emulátor fungoval, tak potřebuješ bios a jediný legální způsob, jak jej získat, je extrahovat jej z tvé vlastní konzole.
          • Pan_Klobouk
            A proto jsem psal o emulatoru komercnim, ktery zadny BIOS nepotrebuje... takze minimalne ze strany zakaznika je to OK. :)

            Ze strany Sony to ale byl problem, vsak je taky zalovala. :D

            http://en.wikipedia.org/wiki/Connectix_Virtual_Game_Station

            Vlastne dost popularni byl tenkrat i Bleem a ani ten (pokud si dobre vzpominam) zadne dump fajly nepotreboval.

            http://en.wikipedia.org/wiki/Bleem!
      • tak to je ta uplne posledni vec,ktera me sere *1*
        • Miserius
          Tak seš pako no... další
          • Je pako, pac obesel umely omezeni kvuli prodejnosti staryho hw. Oh wait! Beeee. *5*
            • A ps3 neni stary hw? Hloupa ovce. *7*
            • Miserius
              PS One hry se prodávaj digitálně na PS3, tak se prober ;)
  • IIBANIIOcelot
    Chtělo by to Crash Team Racing online :D třeba s novými zbraněmi, mapami atd.
    • Já bych zase chtěl Gran Turismo 1/2 třeba i offline, ale s o trochu lepsima texturama a hlavne klidne 24 autama na trati :)
      Ale Crash Team Racing taky dobry.
    • maros.goc
      hovoríš mi z duše :DD Crash Team Racing bol jediný kart racing ktory sa dokazal vyrovnat a v niektorych pripadoch aj prekonat Mario Kart sériu :)
  • Crashe si občas na PS emulátoru zahraju. Vůbec na PS 1 vycházely skvělé hry
    • Přesně, není nic lepšího než Crash Bandicoot na PC emulátoru PSX s X360 gamepadem :-D
    • Crash byl super, ale já bych s ním sáhl ještě po Medievilu, spyrovi, tenchu atd.
    • maros.goc
      jednoznačne, to bola zlatá doba konzol :) vtedy sa aj oplatilo vlastniť konzolu :)
      • Kozy
        Souhlas, dneska už dle mě nemají konzole co nabídnout, možná tak kromě toho multimediálního centra, nebo o co se to snaží.
        • Ty wannabe multimedia umi i androidovej dongl za tisicovku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit