Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokud si tvůrci her vydělají na drogy, po kterých z nich padá tohle, tak nemají právo si stěžovat.
  • Magister_Peditum
    On byl AC1 o muslimské víře? To jako vážně? *8* *1* Teoreticky sice hlavním hrdinou byl příslušník muslimské sekty, ale o Koránu nebo něčem podobném nepadlo v celé hře snad jediné slovo.
    • /facepalm. Sup rovnou do plynu
  • Pilgrim66
    Řekne mi někdo co teda vlastně 1866 měl být/je?
  • Páni, to je ale kus debila. Jestli AC nahlíží na americkou revoluci kulturně tím že ju celou spustili mimozemštani, kteří manipulovali Indiánem. tak je to akorát plané chvástání jako že mariňáků je moc. Tak jaktože nepřišli s něčím novým... Nebo mu přijde že smyšlený tajný spolek v AC sérii ala Ilumináti je novinka na trhu? Zas jeden z lidí co dostal padáka a myslí si, že prorazí s temito řečmi. přitom lidi nebudou hrát jeho 1666: Amsterdam ale další kousek AC IV. A on si bude v koutku stěžovat, že to není dost revoluční hra :D
  • kickasl
    asi jsem ho moc nepochopil, CoD nebo podobne strilecky se proste nehrajou kvuli pribehu a svetu a u rpg by nejakou ten peknej svet nasel... mozna jsem ho spatne pochopil, ale zni to jako blbost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit