Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto je teraz v móde ? Vydávať vylepšené verzie zo starých konzol na nové ? Celkom ľahko zarobené peniaze, nemyslíte ? Hlavne keď to väčšina kúpila aj na staré konzole, a teraz aj na nové. Veď je to takmer úplne to isté :) Za mňa obrovské sklamanie nových konzol, čakal som viac, ako len tie isté hry vo vyššom rozlíšení a aj to len zriedka v 1080. Ale tak keď sa to bude kupovať, tak prečo to nevydať, no nie ? *1* Ľahko zarobené prachy. Možno to vydajú ešte aj na ps5, ale tentokrát v 1080 a 60 fps a aspoň za 100 eur *1*
    • remake ty samy hry koupi jen hlupak a ocividne je tech hlupaku cely stado,kdyz se jim to vyplaci a predelavaji kdejakou prumernou hru...
      PS3 dal hry v 600p+-,pc v ty dobe davno 1080p
      ps4 cas od casu da 1080p,pc prechazi na 4k
      ps5 ? ...snad uz dalsi brzda nebude
      • Jack1947
        Špatně PS3 dal hry ve 720p... brzda si především ty ve vědomostech. *3*
      • No ja si len želám, aby ps5 prišlo čím skôr, lebo to čo budú mať teraz hráči na nových konzolách je na PC už niekoľko rokov :( A čo je na tom najhoršie, že aj tieto staré hry im pôjdu na nových konzolách len na nízkych detailoch, aby to vôbec zvládlo 900p.

        Skôr by som čakal, že im to dajú konzoloví hráči poriadne zožrať, ale na moje prekvapenie je opak pravdou, lebo oni im to normálne žerú a kupujú *8*
        • tak mozme dakovat AMD, ze dalo do tych konzol cpu do tabletov s IPC vykonom horsim ako C2D procesory a Sony, MS, ze boli zgrlosi a ze setrili, kde sa dalo. Za 3 roky tie konzoly skapu
          • Podľa mňa už skapali teraz, pretože je veľmi smutné, ak nedokážu rozbehať ani niekoľkoročné hry na starých enginoch vo full hd. Tu nie je o čom, max za dva roky musí prísť výmenu, toto bolo veľký krok dozadu, nechce sa mi tomu ani veriť, je to v ako zlom sne. Na toto doplatíme všetci, pretože herný priemysel už niekoľko rokov vďaka konzolám prestupoval na mieste a práve príchod nových konzol mal znamenať zmenu. Ale zatiaľ je to len o slove next gen, normálne sa mi z toho chce plakať ako a koľko ľudí sa dalo nachytať a bez rozmyslu to pokupovali, pritom na tom pomaly nie je čo hrať. Hry len teraz ako tak prichádzajú, ale 90% z nich ktoré stoja za reč idú aj na PC. Nová konzola pre mňa nepripadá do úvahy, aj keď som o nej uvažoval kvôli NHL15, ale aj tu sa ukázalo, že o next gene to boli len keci. Škoda, vývojári si za tie dlhé konzolové roky zvykli, že nás môžu klamať a aj tak na nás poriadne zarobia.

            http://www.hrej.cz/preview/dojmy-z-e3-nhl-15-4919/
            • kennyB
              No ty voe, to je zase plků *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit