Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kingu ty ses spíše socka - sorry :) Me spíše iritují lidé, kterým neustále něco vadí! Když máš PC tak drž hubu a nezávid lidem, kteří mají prostředky pořídit si PC+PS4+XOne! takovým lidem nic nevadí a když už jóóó tak používají kritiku oprávněně zatím co ty jen brečíš a snažís se vylít srdíčko. Josu hráči a hráči. Pro mě je v pravém smyslu "hráčem" člověk který hraje vše a nehraje si na velkýho borce a kritika :D Kdy už s tím přestanete. Ale já se tomu již dnes nedivím, normální lidé (dospělý si hrají na svém písečku a jsou spokojení) - děti jako ty nemaj nic na práci tak žvaněj a žvaněj. Me Gusta *12*

    PS: tohle je mířeno na tebe ale i další povedené lidi jako ty!
  • Prosim vas nedavajte do jednej vety pc a ps 4 a este v nadpise ako odporcu konzole ma to strasne irituje a rozculuje je to rasisticke a nemiestne. Dakujem
    • Tilwaen
      To musí být hrozné žít s takovou diagnózou, co?
  • „Každý ví časy se mění.“
    herní prehistorie: automaty na mince.
    90.léta až 0. léta 21. st.: na plné verze nemá nikdo peníz, každý se zmůže akorát tak na časopis s médiem plným demoverzí. Anebo na pálenky.
    současnost: každý má peníze na plné hry, logicky tak má i peníze na demoverze. Hráč ale není debilní, aby za ně platil. Raději si koupí dopředu neznámý produkt a demoverzi si udělá s bety „zdarma“.
    • trend je jasný, za chvíli už nebudeme vlastnit ani ty plné verze a budeme si snad hraní předplácet. *1* *1*

      oh, wait.....
    • z*
      ušetřete mne, nacisti!
  • Som teda náramne zvedavý čo sa z toho nakoniec vykluje, a či sa vôbec oplatí hru kupovať keď výjde...
  • trochu of topic, ale slovensko má vlastniho hitmana (zabijaka podsveti) ktery se tomu hernimu dost podoba. mezi podsvetim "legenda", specializuje se na vybušniny
    http://www.pluska.sk/thumb/images/gallery/slovensko/regiony/2011/04/o_rohac.jpg?w=670&h=376&ip=5
    http://hirportal.sikerado.hu/images/kep/201102/rohac.jpg
  • Ilusiveman
    Na PS4 se mi líbí, že to člověk koupí za plnou pálku první den, jede to, týden si to tak dohráváte, pak to prodáte o stovku mín. nebo vyměníte za druhej titul co vyšel, kterej pak vyměnite za další 3. True story. Strategie tam neužijete, pokud jste třeba na totalwary, nebo anno, ale investice v pohodě. :))) *1*
    • Naprosto souhlasím. *14*
    • zmen si ikonku, chodi sem i deti
      • Ja myslim, ze to detem nevadi.
  • Nevím , jestli zrovna taková exkluzivita pro PS4 je tím co by si její majitelé a hráči přáli *7*
    • Psychotic
      Jako PS4 hráč bych si přál, aby nebyla exkluzivita žádná. Co bych z toho měl, kdybych si tu hru syslil pro sebe?
  • kubi-wan
    Já si prostě počkám, až ta hra vyjde krabicově celá, tohle jejich tříštění, ze kterýho nejsem moudrej, co si to vlastně zahraju, jestli to vůbec bude mít příběh, mě fakt nebaví. Vůbec. A to je Hitman jednou z mých nejoblíbenějších sérií.
    Smutný...
  • ooo,,,ta SU 24 je překrásná,,,,,,,,,,, *14* *14* *14*uz aby byla v DCS *5*
    • A ona má být?! *8*
  • p.s.
    ješte bych dodal že ten článek se opravdu špatne čte protože se polačkovi do tak kratkeho textu podarilo vtesnat neskutečne mnoho čísel a datumu a článek tak pripomína skoro matematicky hlavolam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit