Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toho se právěže bojim.
  • GlaDOS
    Možná jsem trochu staromódní ale já za hru chci zaplatit jednu jednotnou cenu, abych dostal ucelený produkt. A když si chci hru vyzkoušet, tak sáhnu po demu. Snad se téhle politiky nechytne víc velkých vývojářu.
  • trolo
    Crytek
    Vysoka kvalita
    zadarmo

    b1tch please :-D
  • Ja pevne doufam ze bude na PC pro normalni hry jeste misto pekne dlouho. Tenhle F2P model se mi po zkusenostech s par takovyma hrama vubec nelibi.
  • Spades
    Proti Free2Play nic nemám, pokud se postaví na západním modelu. (Za malé obnosy peněz se kupují malé věci... jako Team Forstress 2, narozdíl od východního, kde se všechno půjčuje...)

    Problém ale vidím ve free 2 play singleplayer hrách. Jediná csta je totiź do nich rvát multiplayer, takže SP bude hrát druhé housle... A jako platit si za bonusy do SP, to bych jim asi fakt omlátil o hlavu :D
    • hrál jsem Path of exile diablovku s free to play modelem a bylo to v poho hratelný jak single tak multi
      • Ale to je vyloženě F2P, kde si nebudeš dokupovat věci, typu lepší vybavení, ale jen kosmetické doplňky... snad to tedy GGG dodrží.
  • deridon
    jak je to s tim Warface? už dávno dávnoucí jsem se přihlasíl do nějáké bety a furt nic a přitom se to ve světě v různých regionech hraje
  • DangerousDave:
    možno by bolo o polovicu menej hier ale neboli by tak retardované. A to je podstatnejšie ako kvantita.

    Nejdřív jsem chtěl jen řvát jak pomatenec do mikrofonu přes Vocaroo o tom, jak jsou PC nejlepší. Jako ukázka správného PC hráče. *3*

    Ale pak jsem si řekl, že ti odpovím vážně.
    Protože se pleteš. I na konzole existují desítky či stovky propracovaných titulů s velkou hloubkou gameplaye. Fakt, že ty jsi asi slyšel pouze o CoD a Wii Sports atd. neznamená, že takové jsou všechny hry.

    Takže si žij dál svůj slepý sen o chytrých PC hrách, zatímco někteří ostatní už dávno hrají chytré hry i na jiných platformách.
    • sdasfsvvav - máš schízu nebo co? Jseš evidentně nějaký troll vydávající se za konzolistu, který se snaží z hráčů na PC úzkostlivý snoby, který nikomu nic nepřejou a nenávidí ostatní platformy. Nerozumíš ani tomu (záměr, nebo ne?) co píší ostatní viz tady říkal SpaceJockey Dangerous Dave...
    • DangerousDave
      *1* na konzolách som hrával už pred 15 rokmi, mnohé moje oblubené hry sú z konzol (hlavne z ps1 a ps2) takže ma nemusíš poučovať o tom, že na konzolách sú aj iné hry ako COD a Wii Sports :)

      A to, že neexistujú výborné hry na konzole som nepovedal, to si si tam nejak domyslel sám. Avšak v globále ich úroveň skutočne klesá a stáva sa z nich primitívny spotrebný tovar na jedno použitie s minimálnymi nárokmi na ich užívatelov. Niektoré hry sú už tak primitívne že ma uráža ich hrať. Takže klídek a do žiadneho mikrofónu nekrič, ešte by ti praskla nejaká cievka.
    • "jako ukázka správného PC hráče" - Jako ukázka obrazů PC hráče co ti vyhovuje,? Tedy elitisty žijícího si ve vlastním světě, nebo třeba afektovaného debílka z řad warezáků?

      Ignoranství není v platformách, ale v lidech a proto se dají obdobní jedinci rovnoměrně najít úplně všude. Rétorika má pokaždé jiný odstín, ale zlo z ní plyne pokaždé stejné. Takže někoho nekritizuj za stereotypizaci a zároveň do ní sám neupadej. *3*
      • Ok. *3*
  • Shenkster
    Já se nebojím...já nerozjedu ani tohle *1*
  • Krtecek-GT
    ..
  • Free to play je dobry a imho velice ferovy koncept. Cim vic se hra cloveku libi a cim vice mu poskytuje zabavy, tim vice plati, cimz jsou vyvojari lepe odmeneni. A naopak cim je hra horsi, tim min je clovek ochoten investovat a tim levneji ho prijde spatna zkusenost. To je oboustranne vyhodne. Akorat to pojmenovani je zavadejici a melo by byt spise: free to try and pay to play.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit