Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud vim tak drive rekli ze na PC kaslou a ze nejelpsi zazitek na PC budete mit s gamepadem.
    • hral jsem AC 2 jak PC verzi, tak X360 verzi... a ovladani na gamepadu je pro takovehle hry mnohem, MNOHEM lepsi...
    • BoB.2
      Nedokažu si představit že bych to nehrál gamepadem.
      • Já jsem dal tak 160 hodin multiplayeru u Brotherhood a Revelations a hrál jsem myš+klávesnice a byl jsem ve wanted mezi 50 nejlepšíma, takže rozhodně neni nutný mít gamepad. PC verze má spoustu jinejch problémů, ale ovládání je u mě na posledním místě.
        • Ja nerikam ze AC3 budu hrat s gamepadem a vsechny ostatni dily jsem v poho hral s mysi a klavesnici ale kdysi tu byl clanek, ze Ubisoft prohlasil ze u trojky se nebudou snazit prizbusobovat ovladani na klavesnici a mys a proto doporucuji gamepad jinymi slovy ze na to kaslou.Kazdopadne jsem taky psal ze proste ten gamepad je dobrej nepouzivam ho neustale.
          • Já jsem taky nereagoval na tvůj příspěvek *1* Jinak ano, taky jsem to četl, ale podle toho co jsem zatím viděl, tak se herní mechaniky žádným drastickým způsobem nezměnily, takže ovládání by určitě nemělo být horší než v minulých dílech.
            • Dobra a doufejme *1*
      • Ja si to predstavit dokazu hral sem tak vsechny ostatni AC ale nedavno jsem si koupil x360 gamepad a musim rict ze je super.
        • BoB.2
          Mam ten samej a nemůžu si ho vynachválit, fůra lidí vidí Gamepad jako největší zlo na světě ale dokud nezkusíš nevíš. *15*
          • BoB.2
            Tady jsou hned dva. *7*
            • já nikde nepsal že je to největší zlo - jen mě prostě na něm baví jenom fifa a závody :-)
              Mě prostě sedí kamera ovládaná myší - to je věc co mě u asasíénu na gamepadu vytáčí
          • ja ho zkusil a nezaujal mě (maximálně tak na bojovky, závody a fotbal) - zrovna assasíni mi protě líp sedí na M+K
            • firebug
              Fakt i bojovky? Ja zkousel posledni Mortal Kombat na PS3 a fakt obdivuji lidi, co to dokazou hrat. Pro me bylo namackani nekterych comb fyzicky nemozny a po par hodinach jsem s tim seknul. Zavody, sporty a plosinovky v pohode. Na strilecky se da taky zvyknout, ale stejne mi to prijde v porovnani s klavesnici a mysi takove neohrabane.
          • Ať shoří!
  • Nechť konzole shoří!
    • PS3Hrac
      Nechť PC shoří! sem zvědavej kterej de*il se najde a zas napíše že PC jsou nej a konzole na hov*o *1* *1* Proti PC nic nemám ale chci vědět co máte proti konzolím *5*
      • Shaker
        Táto, pocem, dalši flejmer chce přes hubu!
    • PS3Hrac
      Nechť tvůj pokus o flame shoří! :D
      • Shaker
        necht vse shori!!!
  • Jazz
    Hlavně, že ani offic. Ubisoft nebo AC FB stránka, ještě nic nepostla, ale tak dobrý no. I když vím, že to nevyjde souběžně, tak nějakýmu českýmu Cockqestu věřit nebudu.
    • no ako je to pravda, tak za 3 tyzdne toho moc nenarobia... alebo lepsie povedane, nic.
  • Izmæl
    Hned po Ghost Recon: Future Soldier a Resident Evil 6, je tohle třetí mnou očekávaná hra, která má tohle PC zpoždění. Ach jo. Co blbnou vydavatelé? *13*
    • A co ti na tom vadí ? to bys hrál raději nedodělanej šmejt hl. abys ho už hrál ?
      • vlastik.plaminek
        A to si jako myslíš, že na tom za tu dobu něco budou dolaďovat nebo upravovat? Sni si dál svůj vlhký sen.
      • Izmæl
        Mě nic, já si klidně počkám (taky co jinýho mi zbejvá, viď). Spíš mě vždycky trochu naštve to oznámení, které se přiřítí z ničeho nic. *3*
  • BoB.2
    Zajímalo by mě jakej to má důvod řekl bych že to bude o penězích ale nechápu to.
  • Jo takze ve skutecnosti to vyjde 23. brezna. *6*
  • Cosi
    Tak pár týdnu od Ubi celkem jde. Předtím se na Assassina čekalo čtvrt roku.
    • Přesně to jsem sem chtěl taky napsat, že po tom minulém čekání už mně teď ty 3 týdny nevytrhnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit