Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    neni to jedno :D pc a ps3 su najlepsie herne platformy, (kam sa hrabe xbox) ved aj gta V je lepsie optimalizovany na PS3 staci kuknut video ps verzus xbox , ...xbox je bol aj bude vzdy fuj
    a to ze vychadzaju hry na pc s odstupom, no a co mame rozne ine hry, a kym tie prejdem tak aj bude dostupna hra co mali vsetci pred pol rokom na konzolu :D
    a ono je to tak isto aj dobry ožobravajuci ťah ,urcite si na gtačku napriklad teraz zarobili ked kazdy plakal ze to nieje na pc tak si sli kupit konzolu, a to bol ich zamer, prinutit ludi aby si kvoli jednej prasivej hre kupovali navyse konzolu, ja si tiez zozenem coskoro ps3 ale ne ze kvoli gtačku sa pojdem poondiť
  • Lawliet
    Subject 16
  • Samozrejme, ze jsem to ja, nikdo totiz neumi tak krasne rict a napsat "guma". Navic nechybi tajna znacka - symbol he/he krasy a pojistka proti replikanstvi. Jsem kazdopadne nucen psat z kalkulacky, protoze osobni kompjuter a gamepad zabavil krtek.
  • Já stále doufám, že to nebude jen paskvil, který říká "ti hodní piráti nebyli žádní anarchisti, zloději, násilníci a vrazi...byli to hodní volnomyšlenkáři, kteří bojovali proti útlaku templářů a jejich nohsledů"....snad to tak nebude, v opačném případě je to jen totální hovadina s nějakým starým známým ovládáním a bojovým systémem...
    • Walldstein
      Tak to, že Chudí rytíři Krista a Šalamounova chrámu, nebo-li Templáři, jsou v celé sérii AC bohužel vykreslováni jako ti nejzlejší a nejošklivější na celičkém světě. Bohužel mám občas při pročítání toho o čem hra je a přemýšlení nad celým příběhem pocit, že hru financuje Vatikán, který i přes to, že zrušil Exkomunikaci řádu, pokračuje v masírování lidí jejich pravdou: Templáři byly neznabozi a byly ztělesněním zla. Neřikám, že byly svatý, ale ozhodně ne vše je černobílé jak opět ukauje AC s příběhem Templářů..
      • to je blbost to Dobro vs Zlo měla jenom eziova trilogie
        3 se vracela k 1 ve smyslu odstínu šedi u templářu a assasinu.(Mimochodem Templářské postavy byly na rozdíl od conora hodně charismatické)
      • Lawliet
        Chudí? To, že poskytovali půjčky druhým pro tebe znamená, že byli chudí? Achjo..
  • Po prvním díle je tohle druhý Assassin, který mě opravdu zajímá, tak doufám, že to dobře dopadne, abych měl co pařit na vánoce.
  • Škoda těch arkádovejch soubojů na vodě.... i na souši .. jinak to vypadá mnohem lépe jak III
    • tak hůř to snad nejde ne? :D
  • Nejlepší PC je Xbox One

    Hater gonna hate.
    • Teď jsi urazil PSkáře :)
      • calwin
        vôbec :D veď vidím že je to deb*l
  • Mart9
    Bože, už aby to bylo a nemusel tu o AC být každý třetí den článek.
    • kubi-wan
      Neboj. Jen, co vyjde AC IV, začnou se během chvíle objevovat články o AC V... tomu neunikneš *5*
    • Jack1947
      Jeste chvilinku si pockame no *15* , pak tu snad bude neco jine a zazivnejsi nez jen furt dokola to zbleptani o AC , AC sem AC tam AC vsude ho vidam, ZZz vazne nuda .
      • AC za chvíli vystřídá CoD pak BF a pořád dokola. Rok co rok.
        • Jack1947
          Hruza hruz, kam ten herni svet speje na to se neda divat natoz pak hrat uch. *10*
    • Bože, už aby to bylo a nemusela se tu vyjadřovat každou třetí hodinu guma. Já se divím, že se tady vůbec píše o hrách. Chybí mu tu články o kytičkách a jak se efektně zbavím krtka, kterej mi na podzim vlezl instinktivně do baráku a obtěžuje každej večer ženu.
      • Mart9
        Siláci skrytí pod anonymním nickem se tady bohužel vyjadřují ještě častěji.
        • Řekl anonym :)
          • Mart9
            Alespoň jsem ale zaregistrovaný, vystupuji stále s jedním účtem a neschvovávám se, když chci říct svůj názor. Ne jako tihle silní anonymové schovávající se pod nicky he/he, ho/ho, hu/hu atd..., kteří si vymyslí nick, aby mohli někomu říct, že je guma.
            • Mart9
              *1*
            • S dikaritikou píšu ve Winech a bez ve Steamu přes jejich prohlížeč.
              Jsem to vůbec ještě já ? Odpověz si sám :)
            • Mart9
              Včera psal "he/he" s diakritikou, dnes bez diakritiky. Je to vůbec on, nebo si nějaký anonym prostě zvolil jméno he/he a mluví za něho? Nevim nevim. A nenapsal jsem to za něho já?
            • Protoze si mi promluvil do me tak zkazene anomymni duse, dovol, abych sve tvrzeni poupravil. Tak tedy jako he/he predkladam bez potreby registrace a prihlaseni svuj vlastni svedomi neohrozujici a cisty nazor, ze tvuj prispevek povazuji vzhledem k neplatnosti a skutecne situaci na teto strance za subjektivni momentalni blitek, jehoz dulezitost je rovna lejna u cesty. Vzhledem k nepromyslenosti a jiz nekolikrat opakovane prispevkove bezmozkovosti, jsem dosel k zaveru zalozenem na silnych anonymnich podkladech, ze jsi guma.

              S pozdravem he/he - toho casu silne nevyspala hlava rodiny
            • Jack1947
              To te urcite cti , taky zvlast nevyzvedavam "anonymy" ale zaroven lze s nimi se szit , vzdyt kazdy i ty a ja a ostatni byly nejakou dobu Anonymy i samy.
      • Tak pokud si žena nestěžuje, máš víc času na hry.
        • Kde ty věci, kamaráde. V rozmezí časů návšťěvy tohoto Pickwickova klubu pro pobavení a odreagování, balancuju na práci s krtkem a familiárních přání mé polovičky. Já už se na hry jenom dívám skrze postřehy místních.
          • Pořid si dítě a budete moc s krtkem koukat na prcka jak paří, při tom pokuřovat doutník a usrkávat Jana Procházku a samozřejmě řešit důležité každodenní problémy.
            • Svišť už je - mimochodem názorně ho učím na zdejších příkladech systémem škola-hrou, jak se správně vychovat - ale za ostatní by mi paní krtkem upravila nejspíš úsměv a vymyslila klasicky každodenní problémy. Asi ji koupím AC.
  • prudislav
    super ani jsem nečekal že to bude ve stejnej den jako nextgen - čekal sjem to až za nexgen verzí - fajn překvapení už jen díky tomu že PC verze má bejt lepší než nexgenová - snad nepodělaj optimalizaci jak u trojky
  • Inquisitor
    Ježišmarjájosef, další plodná diskuze konzole vs pc. To jsme tu dlouho neměli.
    • Trisska
      Věčné téma, které se nikdy neomrzí... *15*
      • BoB.2
        A všichni víme které PC je lepší.
        • Ktere ? :( *5*
          • Keyz
            Logicky PC které stojí nejvíce *3*
            • no pc muzes mit nejdrazsi, ale ne nejvykonejsi
            • Tolik milionu nemam :D
            • Jack1947
              Pak by jsme opet mohli resit nekoncici debaty PC vs. konzolove exkluzivky a myslim ze uz se toho resilo az az.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit