Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude to jako s Gta V, nejdriv se to na konzolich zaplati a vydela na pokracovani a pak se to vrhne mezi torrentare s nadeji ze se toho par set tisic jeste proda.
    • Me by zajimalo jak chces zpiratit MMO ....
  • Tak si Destiny klidně strčte do p*dele borci. My se bez ní na PC taky obejdeme. Ještě budou dělat jako službu nám udělají ...
    • kennyB
      Konečně komentář, kterej nám konzolistům hru přeje. Kéž by tu takovejch bylo více *1*
      • Ale vždyť jo, proč ne? Hele, já budu mít Zaklínače, Batmana, Dragon Age atd., takže já jsem více než spokojen.
    • za to si muzou hraci sami, sepisovanim ruznych petic a zadonenim...potom ty konverze vypadaji jak vypadaji a firma se tvari jaci jsou dobraci, pritom ta zmrsena predelavka se neda na PC normalne hrat a hraci, kteri to odmitnou kupovat jsou oznaceni za nevdecniky...
  • Jack1947
    Já je zcela chápu že zatím neuvažují o PC verzi, je v plánu jasně... je to o prachách a taky o primarním zaměření na konzole - pozdějc PC verze třeba bude no. I když když by to byla exkluzivka sám bych se asi hodně zasmál. TO je jinak vše. Co jsem chtěl říct. *4*
    • Lepší než prášky na spaní jsou ty tvoje komentáře. *3*
      • Jack1947
        Tak to určitě, minulý půlrok jsem začal mít problémy se spánkem a začal jsem je užívat a nedoporučuji... spal sem např. 6,5hodiny a nebylo to nic moc jasně řekne si člověk o zvyku ale vždyt to otupuje mozek. Nakonec to odeznělo... a já už můžu v klidu spát. I když zcela nechápu jakto myslíš. Souhlas.
  • jindra.veliky
    chtel bych mit praci, kde rok sedim na pr**li, trham kyticky a rikam "vyjde pro PC, nevyjde pro PC, vyjde pro PC,... *13*
  • K debatě o Destiny na PC bych rád uvedl jednu drobnost, pro faktické doložení se mi to ale nepodařilo fyzicky najít, těch článků je na světě tolik, že si nemohu vzpomenout v kterém to je, ale Destiny se primárně vyvíjelo/programovalo/testovalo na PC a až výsledek je jen pro konzole. V jednom rozhovoru toto prozradil jeden z dotazovaných tvůrců hry a byl to článek, kde se rozebíralo, zda bude Destiny na PC, a je to článek starý méně než půl roku, tím jsem si jistý. Tehdy na otázku odpovídal dost podobně jako teď, tedy že to nereálné není, protože se celou dobu hra na PC vyvíjela.....takže v zásadě nic nového pod sluncem. Samozřejmě to nutně neznamená, že to nakonec na PC vyjde, protože jak tady pár lidí dobře poznamenalo, člověk míní, pan dolar mění :-) *1*
    • walltar
      No to není nic nového pod sluncem ... Programovat něco na konzoli s gamepadem asi moc nejde. QA taky co vím jede na PC, kvůli různým debugům a podobně ... Na konzolích se bude dělat až finální testování před vypuštěním. I předváděčky na E3 dost často jedou na PC ...

      Problém je, že ale ty hry jsou dělané na jednu přesnou konfiguraci PC, které mají ve firmě, která hru vyvíjí. Takže na něčem jiném to nemusí vůbec jít spustit. Taky k tomu mají připojené ovladače a na klávesnici a myši to nehrají, protože to pro konzolový trh není potřeba. Port na PC je hlavně v optimalizaci na různé stroje a dodělání ovládání na klávesnici a myš ... a v tomhle má dost firem problém.
  • Marczo
    Tak trochu jsem to čekal, nejdřív narejžujou na konsolích a po půl roce to hoděj i na PC. Akorát jsem myslel, že to bude activision tutlat do doby než prodaj dost na krabičky...
  • Kdyz bude jedině dobře, když né svět se nezboří. Jen aby to nedopadlo jako před lety s GoW, první díl a pak sbohem a šáteček. *6*
    • Njn když se to pak na PC krade *6*
      • Tak ono se krade ledasco. Hudba, filmy atd. Záleží jen na odhadu vydavatele zda svým produktem osloví takový počet platících zákazníku aby mu stálo za to produkt pustit mezi lidi. Z piráta mu žádný příjem nekouká takže nemá smysl ani řešit virtuální ztrátu. Mě jako platícího zakazníka podobné nářky ani nezajímají, buď mi bude umožněno si Destiny pořídít na PC nebo nebude a pak své peníze utratím jinde a za něco jíného. Prosté. *6*
  • V rozhovoru pro Polygon Hirshberg možnost vydání Destiny na PC komentoval slovy: „Hodila by se na PC, hodně o tom debatujeme a uvažujeme o tom. S ohledem na žánr a typ hry by to dávalo smysl.“

    to je to co me na dnesnim hernim prumysl stve, vyvojar tvrdi to nahore, ale Mr. $ rozhodne ze to bude na konzole, vzdyt nakonec nejde o nic jineho nez o zisk ze ano a o hrace a o herni zazitek az nekdy po ukojeni akcionaru...
    • A můžeš mi říct, co je na tom divného? Účelem každé společnosti je generovat zisk.
      • to je snad jasne, ale problem je jak velky a akcinarum nestaci si vydelat na jidlo a bydleni, ty si chteji koupit novou jachtu, novy bourak a samozrejme lepsi a novejsi nez maji borci z EA...
        • frag.ment
          A proč ne? Já bych taky chtěl jachtu a vilu u moře.. Někdo to hold dokáže a někdo ne. Komunismus, ala aby měli všicni stejně, je hloupost..
      • Účelem většiny společností je uspokojit potřeby zákazníka a tím dosáhnout zisku.
      • Pilgrim66
        Nekteri ustavicne lide zapominaji, ze herni prumysl neni charita ale business.
    • Ronox
      No podle mě to bude tak, že to na PC vydají, ale až třeba po roce od konzolí. Udělají to jako R* s GTA V, kdy vydělají peníze hlavně na US/UK trhu + něco zbytek světa a z toho pak zadotují jak PC port, tak i budoucí obsah. Byla by hloupost to nevydat vůbec vzhledem k tomu, že takhle nadějnou/zábavnou mmofps na pc zatím nenajdem. Borderlands jsou sice fajn, ale 1. jen pro čtyři coop a 2. těma vtípkama a nadsázkou se po čase nejeden přežere.
  • Smankote, kto by stal o hloupou konzoloidni strilecku zmagorenou do podoby aby to slo hrat na gamepadu? Ta hra bude strasna, neni o co stat, na PC takove humusarny nepotrebujem (jako by ich uz nebylo dost).
    • Nojo, Gone Homo a Minecraft je dostatečnou náhradou, že?
    • MrSanta
      Souhlas. Takovou humusárnu na PC nepotřebujeme. Proto si kupuju konzoli, abych si to zahrál na ní...
      Kde se wolové jako ty pořád berou? To je na vás někde nějaká farma?
    • kennyB
      Já čekal, že sem podobnou idiotskou poznámku někdo napíše *1*
      • walltar
        Tak další příležitost jak vyvolat další zbytečnou hádku mezi PC a Konzolovými hráči ... no přece by to nepropásnul. *7*
        • kennyB
          To je fakt *3*
    • walltar
      Dost lidí by o ni stálo ...
      • ani nevi jaka bude :)
  • Ronox
    První dojmy po víkendu ve first alfě mám ve skrze pozitivní. Vážnější pojetí oproti Borderlands mi vyhovuje. "Plynulý" multiplayer taky včetně "zónování" při questech. Kupodivu těch úkolů dali do alfy docela dost. Crucible je klasický mód se zabíráním míst, ale to bych bral u Destiny jen jako bonus. PvE je to hlavní a má atmosféru. Bavilo mě to a už teď mě mrzí, že ten přístup skončil :D Trademark Bungie je cítit na každým kroku. Taky mě potěšila úroveň namluvení postav, protože obsadili slavný herce. Uvidíme brzo, jak to dopadne až to vyjde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit