Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrál sem ted na xboxu demo a řeknu vám že je to velmi, opravdu velmi chytlavé, voda se chová opravdu jako voda, vypadá to krásně a hlavně se to skvěle hraje!!!
  • na tuhle hru cekam dpcela dlouho docela me mrzi odlozeni na pc no co se da delat no. V kazdem pripade hru kupuji jakmile se vykouli na digitalni pultiky jelikoz se jedna o hru jako populus. vsechny dily nebo black and white , a diky tomu si myslim ze tech par drobnych nebudu litovat do toho vrazit kdyz je to temer zadara . *14*
  • Necetl jsem zadnou recenzi, takze nevim presne. Ale uplne se divim, ze ta hra nenarazila na stereotyp. Po prvnim 5-hodinovem ( napr. ) vzruseni z hry na boha si rikam, ze to cele musi byt o tom samem.
  • From Dust je nyní na steamu, k dispozici za 3 týdny (http://store.steampowered.com/app/33460/). Je tam ale poznámka DRM třetích stran: Ubisoft Online Service. Co to obnáší? Nerad bych zase nějakou obdobu Games for Windows. Začínám si pohrávat s myšlenkou že za tuhle hru ode mě tenhle vydavatel nedostane ani korunu.
    • Kdy ti vydavatele konecne pochopi,ze steam je sam o sobe DRM.Ale oni tam musi porad cpat vlastni orchrany.Ja osobne hry,ktere na steamu DRM maji vetsinou vynechavam,az na vyjimky ,podle toho co za ochranu to ma.
    • prudislav
      no nepíšou tam že by byl potřeba interenetř tak to asi bude jenom že půjde připojit na Uplay ale nevím - Driver S.Francisko buide mít zase tu UbiDRM always-online ochranu ! Svatý GfW
  • Vypada to jako kravina
  • Jsem přesvědčen že se jedná o marketingové/ protipirátské triky. Rád bych poprosil redakci zdali by o tom mohla zabádat více. Přece jen změnili datum vydání 2 dny před vydáním... to bych nekoštoval na problém s produktem.
    • Erien
      Možná máš pravdu, ale proč byla posunuta i PS3 verze.
      • treba si proste jen MS zaplatil par denni naskok...nehledal bych za tim slozitosti
  • Dobré to slyšet. Strategie potřebují úspěch, ať nám nevyhynou. *3*
  • Tak jsem se těšil jako malé dítě na to až to zítra vyjde a oni to odloží. No doufejme, že to bude stát za to.
  • sleepless
    Skórata se mi tu trošku zpřeházela, omluva, je to opraveno.
  • Máte tam chybu, Destructoid tomu dal 5,5/10 :D
    • prudislav
      Jim Sterling - známá firma - ten "člověk" by recenzovat neměl
      • misho8723
        Jeho hodnotenia neznášam, ale podľa mňa píše dobre..problém je v tom, že recenzuje hry, ktoré nie sú pre neho.. mňa naštvalo napríklad pri Zaklínačovi 2 to, že to nerecenzoval človek, ktorý pár dní pred vydaním napísal preview a z toho článku mal človek fakt ten dojem, že ten človek rád hráva RPG a ešte dôležitejšie, že si pamätá éru starých PC PRG..preto škoda, že to dostal Sterling, aj keď jeho recenzia bola ako tak objektívna
      • To je pravda, jeho názory většinou chápu, akorát ty závěry a číselný hodnocení mu ujížděj (viz Zaklínač 2 - 6/10)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit