Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevšiml si někdo, zda jde hru nainstalovat i ve francouzštině, prosííííííííím????
  • Preventan je taky součástí L.A NOIRE?
  • no... čekal jsem větší rozdíl... ale i tak je to dobrá hra *4*
  • ja mam sestijadro a 2x geforce 590, mi to jede uplne v pohode *5*
    • 2x 590 trochu zbytečný ne? to bych radší 3x 580 3GB
    • ja mam raketoplan, mi to jede uplne v pohode na vesmirnou stanici ISS
    • amd nebo intel ? pokud mas amd tak to je spatna volba. 1. hry zatim nevyuzivaji 6 jader, 2. amd ma velkou spotrebu ja jsem kvuli tomu musel zmenit objednavku na pc, procesor byl levnejsi o 1200 kc ale mel o 50w vetsi spotrebu nez vykonejsi od intel tak ze tech 1200 se vrati
      • Ellendway
        1) Hry už dávno umí pracovat se všemi šesti jádry - viz WoW nebo BF3.
        2) Super, všichni se v době 500W, 600W nebo 700W posereme z 50W.
        • Mno... o 50W menší spotřeba procesoru znamená, že pokud hraješ hry 2hodiny/den tak za 3 roky zaplatíš na elektřině o cca 5,5-6tis Kč více. A to

          Jen hlupák se nad tím alespoň nezamyslí...
          • Ellendway
            A to jsi spočítal jak? V tom případě bych dával za rok asi tak půl milionu za elektriku, což nedávám.
  • Hehehe libí se mi jak tady všecí nadávají jak je hra špatná...jestli tu nadávate kvůli tomu špatnému cracku tak si počkejte protože funkční crack vyjde až tak za týden *hawk*domluvil jsem
    • Hehe ... a mne se libi, jak tu vsichni pirati, ale hru si nekoupi. To je vyborny. Pak se vy PCkari nedivte, ze vam tvurci do her cpou ochrany a vam nic nevychazi, kdyz prodeje her jsou kvuli piratum tak spatny. Nerikam ze na konzolich se nepirati, ale rozhodne min nez na PC. Takze, muzete si za soucasnou situaci tak trosku sami ...
      • Ellendway
        Jen je škoda, že PS3 a Xbox360 je plné pirátů.
        • Jenomze na to, abys mohl piratit na konzoli potrebujes vetsinou flashnout cely system a do toho ti vetsina lidi nepujde, uz kvuli ztrate reklamace. Take netvrdim, ze na konzole se nepirati. Je to ale rozhodne mensi cislo nez na PC.
          • Ellendway
            Je jen škoda, že o tom asi víš velké nic. Dneska stačí vložit DVD a nazdar, vše se udělá samo. Alespoň u xboxů. A záruka? Myslíš za stroj, který stojí 3 tisíce?
            • Ellendway
              Rodiče mi nikdy žádnou podobnou věc nekoupili, takže bych se o to nebál.
            • No, o xBoxu toho opravdu moc nevim, protoze ho nemam. Na PS3 musis, pokud se nepletu, chipnout celou konzoli, abys vubec mohl piratit. Jinak ... co jsem se naposledy dival, 3000 je docela dost penez. Nevim, treba pro tebe ne. Mozna ti hry a konzole kupuji jeste stale rodice. Ale pro mne, protoze si musim pri studiu i vydelavat, jsou i 3000 docela dost.
      • miker17
        la nior byl na netu měsíc před vydáním a to žádná Pc verze nebyla ....P.S ja si hru koupil
        • To neni moc zasadni protiargument na to co jsem napsal. Spis se potvrzuje co jsem uz rekl ... pirati zabili hrani na PC.
  • super ze se to seka na pc.. aspon nebudu mit dilema jestli prodat xbox verzi
    • theta má vadný crack počkej si Skidrowa
  • Na plné detaily svieti svetlo. Na minimálne detaily svetlo nesvieti :)
  • tak tomu rikaj s detailama a bez nich, jenom ubiraj a pridavaj svetlo
  • Tohle jako někdo myslí vážně? Proč tam vůbec tu možnost nastavení dávaj. Navíc jestli je to s hw optimalizací stejné fiasko jako GTAIV, tak fakt ať jdou tam kam slunce nesvítí. Ubohost. Jedna z mála her co se mi na konzolích líbila a celkem jsem se těšil na konverzi. Než tohle tak to raději neměli dělat vůbec.
  • "podle vseho jsou majitele hry spokojeni" ??? Jak jste na toto prisli?? Hra lidem "trha" i na brutalnich sestavach a u me teda taky zadnej slagr. Musel jsem pouzit nejaky zaklinadlo v prikazovym radku aby to bylo vubec hratelny. Na to jak hra vypada by mela chodit i na mym mobilu. Rockstar se zase predvedl no. Stejnej paskvil jako GTA 4 ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit