Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to hovoria pri kazdej hre pocul som to aj pri LA noire aj pri GTA IV tak isto dopadne aj max
  • No obrázky slušné, ale nic extra. Viděl jsem mnohem lepší. Hlavně ať to pořádně optimalizují a ať ta hra má základní věci - AA, AO, FOV, RawInput...
  • montatatana
    Dyt to vypada uplne stejne jako vsechny ostatni obrzky z MP3
  • trolo
    takych kecov uz bolo.....a podpora DX11 bude asi taka ako v BF3
  • Uch, tomuhle prohlaseni u rockstaru lze verit? (:
  • Veskoslav
    Že bych po roce konečně dostal ze své grafické karty to, na co je dělaná?:)
    • Co máš?
      • Veskoslav
        ATI Radeon HD 5670
        • Umaroth
          Tak to je uplne bezna mainstream grafika a na ktere si zahrajes vse co v dnesni dobe je, to ano. Ale mluvit o 5670 jako o herním dělu....já ti nevím, sic se svojí 4870 držím hubu....
          • Já mám též 4870 a zatím jsem měl problém snad jen u Rage, pokud se nepletu...
            • Umaroth
              Tak u rage to určite nebyl problém co se týče nízkého výkonu karty na hru, ale porodnímy technickými bolestmi hry samotné ( pak to spravily novými ovladaci na gr kartu a patchem...)
            • Ale mám teda 1GB, ne 512...
          • Veskoslav
            Já nemluvím o herním dělu. Jenom o tom, že více než rok musím čekat, abych si vyzkoušel DX 11:) (a 4870 byla slušná karta za slušné peníze, u druhého pc mám HD 5600, ale tam si nejsem jistý podporou DX 11:))
            • CrocoRay
              Tak her s podporou Dx11 je tu více a kdyby ti šlo o výkon té karty, tak Zaklínač 2 v plném nastavení grafiky by ti ho z karty vyžídmal hned.
            • Veskoslav
              Mě se koupě konzole nevyplatila. Sice kvůli pár her bych si to pořídil, ale člověk má práci, školu, přátelé a rodinu a když už hraj občas na pc, sotva bych si našel ještě čas na konzoli:)
            • Umaroth
              Já 4870 koupil jako hžavou novinku (sic jen 512) a to jsem byl ''King of the hill'' a žeby byla levná a poskytovala Cena/vykon se rici neda :D, v tom byla dobrá po pul roce kdyz klesla na pulku ceny :D, Hele ale vsechny dnesni hry mi to na 22'' 1680x1050 utahne, sic musim ubirat na detailech, a musel jsem dokoupit vykonne 4jádro ale nemam potřebu kupovat jinou ( když vezmu v potaz že 80% herní činnosti mám na x360)
  • Umaroth
    Vyčítat RDR že není na PC si myslím není uplně tak správné, Kvuli RDR jsem si konzoli koupil, a ta hra mi proste k te konzoli padne lépe, prostě stylem hraní, hratelnosti, ovládání....a hlavně u mě ten pocit zadostiučinění z toho že kvuli RDR sem si x360 koupil a že právě tato hra mě přenesla do konzolove sfery a dost mi herně otevřela oči (ano byl jsem zarytý PCčkář)
  • RockStar a dobra optimalizace pro PC? *8* no jsem zvedav a zatim nebudu jasat, pockam si az vyjde demo. Umi delat RockStar plnohodnotné PC hry? Firma je to dobra, nic proti ni nemam, ale o dobre optimalizaci toho posledni dobou slysim tolik, ze se jim smeju. Pokud tu bude tak jak rikaji, palec nahoru a ja se omluvim.
  • Masa-san
    já jsem hlavně zvědav na tu atmosféru, zpomalení času a skok do strany a vrásky na čele udělá kde kdo, ale navodit ten správný pocit chladného šerého a tragického příběhu, to už je jiné umění *5*
  • misho8723
    No to by som prosil, keďže ide pôvodom o PC sériu
    • Max byl vždy na PC a konzoli.
      • misho8723
        Áno, ale s dobrým oneskorením a porty robili iné firmy.. Remedy vždy robili len PC verzie Maxa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit