Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jděte do háje, udělejte to aspoň stejně dobré jako na konzolích a vydejte demo. Pak to zkusím a klidně koupím, když to bude lepší než Fifa. Fakt jsem si nekupoval PC za 30k, abych snášel péči vývojářů, která mě má ochránit od lepšího vizuálního zážitku z fotbalu. Radši přetrpím nesmyslné hostování hráčů v Ultimate Teamu od EA, které fakt nemusím. A to jsem PES preferoval dobrých 5 let...
  • Mato1987
    Škoda, ja by som si nový PES po niekoľkých rokoch vynechávania tejto série aj kúpil ale keď sa KONAMI takto k tomu stavia a správajú sa ako banda blbcov tak mi nezostáva nič iné ako túto hru ignorovať.
  • se picnu, tak PES 13 si uzivam na plno, PES 14 me jelo tak ze to nebylo hratelne ani na nizkych, (Fifa 14 valim vklidu na stedni) a ted to zas namaslijou ze nevim...stahnout, pac minule 800 kc v perdeli
    • Ma to stejne pozadavky jako PES 2014. Bude to stejne narocne
  • mondzi
    Uz mam v tych verziach fakt bordel. Zahral som si dema PES15 a FIFA15 na PS3, potom som zistil, ze na nove konzole su uplne ine verzie a na PC asi nieco medzi :) Hlavne ze to ma vsetko rovnaku krabicu a vola sa to rovnako.
  • PES 2005 :)))

    Stále nechápu, proč neudělají graficky dobrou hru (myslím opravdu něco nadprůměrného) s tím, že tam půjdou snížit detaily natolik, aby si zahráli i někteří, co mají obstarožní stroje.
    • Chtějí nás donutit koupit konzole
      • neeeeeeeeeeeeee *8* *8* *8*
  • jsem zklamaný, žádne demo a 3 rozdílné hry - takže ještě asi rok počkám
    • já počkám už jen měsíc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit