Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja jsem včera koupil rise of tomb raider a mam windows 10bude to fungovat když to je na 7?
  • Skvelá správa že to vyjde už teraz! Len kreditka zaplače - bude to chcieť novú grafiku... Lebo tá moja GTX660 na full detaily (ktoré chcem) pri 2560x1440 už stíhať nebude...
  • předobjednáno, nedalo se vydržet :D

    jinak, já už mám taky 30 za sebou (dávno), ale hraju v zásadě furt stejný žánry, adventury, RPGčka, akce výjimečně (třeba bioshock nebo stalker)...

    hry dohrávám do konce jen výjimečně, protože mám hrozně málo času, a bohužel dostanu každou chvíli náladu a chuť na něco jinýho, takže mám rozehraných asi 50 her teď... :D ale jsou i výjimky, třeba Ori, ten novej první Tomb Raider, zmiňovaný Bioshocky a podobně, to dopařím jako nic :) ale třeba takovýho Witchera 3, i když vím, že je dobrej, nejspíš nedohraju nikdy, protože je to holt už moc roztahaný (a já mám poruchu projít každej centimetr mapy a posbírat a najít vše, co existuje, takže smůla :)

    jo, novýho Tomb Raidera mám dojetýho na 100 %, tam se to dalo vcelku snadno :)
  • Lukyz
    Já jsem si včera po přečtení článku nainstaloval Tomb Raider: Anniversary a musím říct, že se u toho stále královsky bavím *14*

    I na novou Laru se těším, jen si počkám na informace, jak se vydařil PC port.
  • restore
    U posledneho som vydrzal presne 30 mniut, uvidime ako skonci tento :D
  • Na parádu ! Práve dohrávam definitive edíciu na PS4, tak sa náramne teším.
  • To je nejaka stara novinka, ne ? Vsak ta hra vysla uz pred nekolika mesici...
    • Umíš číst?
      • Jo, ja jen prehlid, ze je to pro PC WAITING RACE.
        • snorgrind
          Tohle oznaceni naprosto beru, radsi si pockam klidne i nekolik let nez si neco zahraju, hlavne at je to pak kompletni a funkcni. *3*
  • Pane LV je velice "nenápadné" mít rapidně opluskované poslední komenty v kilometrovém vláknu. Jen tak pro upoznění, at se už tak moc neztrapňujete ...
  • microsoft je asi riadne pridrbany, vsetky exkluzivity na xbox pusta na pc. divil by som sa kazdemu kto si kupi xbox.
    • Uz pred vydanim bylo oznameno ze TR vyjde s mensim zpozdenim na PC a pozdeji i na PS4. Mozna to nechapes ale Windows jsou od stejne spolecnosti takze i tohle je jejich "exluzivni" trh. Neni duvod se okradat o zisk. Div se dal...
      • Tak mozna se budes divit ty, ale MS primo nema zadne zisky z prodeju her ci jineho SW urcenych pro windows.
    • To já taky *4*
  • Dalsi hra na kterou se tesim, a urcite zase budu zklamane, myslim technickou stranku ne hratelnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit