Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle mě vždycky štvalo v MP každé hry. Ty nejzajímavější módy nikdo nehraje. Všichni se chtějí rychle odreagovat u těch nejakčnějších a nejjednodušších. Nikomu se nechce spolupracovat a hrát v týmu. Je to škoda.

    Bombing Run v UT2004 budiž příkladem.
  • No, kdyby se pokusili podobné opatření prosadit kupříkladu vývojáři z ID v dobách Q3A, tak je lidi udupou za živa.
    • ale fuj .. miluj bližního svého
    • Dildo_Vagins
      Nebo ukřižují.
  • Dildo_Vagins
    Mohli by zrušit celej Titanfall a vůbec serii CoD, vždyť je to stejně nehorázná sraččka....
  • Pilgrim66
    Co to je za blbost? Tak když to lidi nehráli tak to nehráli a kdo si to chtěl mermomocí zahrát tak si počkal. Teďka budou muset náhodně čekat jestli jim ten mód padne?

    "Chceme, aby ve hře zůstal jen zábavný obsah" musí bejt ta nejtrapnější výmluva letošního roku,
    • tak samozrejmne jde o to ze par lidi to hralo ale nejmene ze vsech modu a protoze ani ostatni mody nejsou nejak extra moc hrane tak timto opatrenim se ti hraci presunou na zbyle mody, teoreticky... prakticky to chvili pojede a za par mesicu to vyhnije samo MP zrusi a hotovo vyjde dalsi dil *15*
  • To si dělají kozy ne?! Dát do hajzlu jeden ze tří módů které stálo za to hrát?! U Capture the Flag sem proseděl cca. 35% celého herního času. Koukám že za poslední tři týdny co sem to nezapnul šla hra uplně do srač.k. *8* Tímto sem s Respawn nadobro skončil.
  • Copak to není tak , že zdánlivá úspěšnost TFallu byla způsobena zejména tím , že není co hrát a spousta lidí si to koupila ze zoufalství , potažmo zvědavosti ? Kdo to hraje s nadšením dnes ? Vsadím se , že se to válí po tisících v bazarech , vždyť je to jen prachobyčejná chaotická online střílečka v arénách , v nikterak omračující grafice . Nejsem hater , mám XONE i PS4 , tuhle hru jsem zkusil v betě na ixouši, po hodině jsem věděl , že tohle NE .
  • Já zase slyšel, že ty mody nebyly vybalancovaný, tak je raději schovali, aby lidi nebrblali a nemuseli je opravovat...

    Ale jak je to doopravdy nevím.
    • Veskoslav
      No Hunter byl defacto osekaný ATTRITION, takže naprosto zbytečný a CtF se defacto nedal vyhrát, protože vždy se zakempili titáni u svých vlajek a dva piloti to nedobijí. Pro tento hry se prostě nehodí. Jinak za zašlé módy mají být jiné, které se budou více hodit pro tento typ hry. Měly by přijít s dalším DLC, kdy má přinést mapy, kde budeš bránit kolonu vozidel nebo postupné dobývání jako známe s UT2003 například.
      • Za staré mody zdarma nové v dlc? *8*
        • Veskoslav
          Včetně map. Má být dvojí systém DLC. Placené a ty, co dostanou všichni zdarma něco jako v ME3.
      • CTF že se nedal hrát, to byl zřejmě problém mezi židlí a klavesnicí?!
        Když sem říkal že to bude do půl roku po vydání mrtvý tak se na mojí hlavu snesla vlna kritiky a už to k tomu má uspěšně nakročeno.
        Ještě zlikvidovat Last Titan Standing a zůstanou módy u kterých stačí jen dostatečně rychle mačkat levé myšítko a do takové komutiny nemám chuť patřit. *6*
  • Jack1947
    Njn, tak holt tolik lidi nehralo me beztak nejvice bavi "Kampan" , ostatni mody jsou jen na takove vyblbnuti - mozna ne vsecky ale tak nejak to je. Hlavne Last titan standing to je o tom jak clovek umi se ohanet s titanem (chcipat).

    Ted by treba mohli zapracovat na matchmakingu, at je aspon trochu stabilnejsi a vyrovnany.
    • Veskoslav
      Většina hráčů dohraje kampaň jenom proto, aby se jim otevřeli věci. Na nic jiného není dobrá. Jinak matchmaking je opravený od minulého patche z úterý.
      • Vždy se těším, co vypadne ze vzájemných diskuzí vás dvou. Jak dvě telátka v ohradě.
        • Veskoslav
          Ty jsi tak "humorný", co vyžvatláš ještě něco? K tématu nic? *7*
  • Miserius
    Tohle je na PC fakt otravný... Pokud si člověk chce zahrát nějakou starší hru tak má v 99% případěch prostě smůlu, zahraje jedině že to je nějaká kultovní hra (že neni kultovni neznamena ze je spatna)... Proste lidi maj stály hry (CSko, CoDka atd.) novy jen vyzkousi (měsíc, dva) a zase se vrati k tomu svojemu stereotypu kde maj "super" K/D ratio...
    Osobně teda nevěřím, ze to je tim, ze vychazi slaby hry, podle me to je tim ze vetsina lidi co hrajou multiplayer nějak častěji už nehrajou protože to je sranda u který si odpočinou ale protože jim to prostě jde a chtěj to dokázat ostatním...
    Smutný... jako kdybych koukal na filmy né protože mě bavěj, ale abych mohl říct: "Viděl jsem 356 filmů, kolik ty?!"
    • Veskoslav
      Problém TF aspoň u mě je ten, že si prostě hraji pro "radost" 4-5 zápasů maximálně a pak jdu dělat něco jiného. Hru mám ze dne vydání a přesto tam mám cca 20 nahraných hodin. Hra jako taková mě baví, ale na další hraní jako Dota, CSko či PlanetSide 2 to prostě není. Každý večer se sejdeme v 6, dáme 4-5 zápasů a vypínáme. Pro mě ideální. Navíc zrušené módy hrál opravdu málokdo. Takový CtF jsme zkoušeli jednou a pro tento typ hry se prostě nehodí.
    • victor
      Trefil ses ... Spousta hráčů multiplayeru si chce především měřit pindíky a "nové" mechaniky či balanc prostě neunesou .
      Pokud jim neskončí online podpora oblíbené hry , nebo se stejný mód nezačne objevovat ve všech ostatních hrách vždy budou mluvit o tom, že starší hra/verze byla lepší protože prostě měli lepší výsledky i oni .Stejně tak jako se teď spousta hráčů nahrnula do World of Thunder -oprava War Thunder- , protože si v betě nakydlí úrovně a tanky a po zpřísnění podmínek, ke kterému musí časem dojít , budou už okolo mávat svým dildem (tanky které získali za snadného rychlého xpení ) .
      Proto taky dnešní hry jsou přes kopírák - aby si hráči hned připadali jako doma a nemuseli si zvykat na nic jiného . Ostatně CTF ... bylo běžné před tím , než se vlajky prohodily za capture pointy a zvětšil se jejich počet . Dneska ....všichni už jsou naučeni poletovat mezi body a CTF je tak na pokraji zájmu .
      Tím přirovnáním k filmům jsi mimochodem přesně popsal hodnocení na CSFD ....
      • Dildo_Vagins
        Až na to, že se tank progress resetoval, když to přiešlo do open beta ty umělče...
      • Veskoslav
        Žádné World of Thunder není;) Jenom drobnost.
        • victor
          *1* Google mi rozumí a ty také ..... mimochodem klidně by to mohli přejmenovat , protože herní mechaniky u arkád se čím dál víc podobají snad už jako vejce vejci ...
          • Veskoslav
            To bych taky netvrdil;) Mám v obou hrách docela dost nahrané. A i ta arkáda ve WT je po dalších úpravách mnohem lepší než to, co je ve WoT. O struktuře map a účinosti tanků ani nemluvit. A to nemluvím o historických bitvách, tak se WoT může jít zahrabat i se svou 5 letou betou:-D
            • victor
              No tisíc lidí tisíc názorů - obecně je WT lepší po straně herního enginu a realističnosti . Ovšem ne vždy je realističnost tím co by podpořilo gameplay (WoWP je tragédie od počátku ) . Gaijin i Wargaming kopou na jednom písečku a podle toho co se v obou hrách děje chtějí přitáhnout všechny hráče . Tam kde musí jeden razantně přidat tam se ukazuje že druhý raděj změní pravidla hry , aby se co nejvíc podobaly svému rivalovi (mluvím o kompletním rebalancu který proběhl u WT , když se přes noc najednou začalo šetřit na jednotlivé části draku letadel ...) .
              War Thunder je solidní simulátor , World of Tanks je zase příjemná rychlovka po práci .... a času nezbyt není ;) .
    • Kultovni ? ani ty ne takovy Crysis 1 a 2 si ted nezahrajes zrusili servery *10* to je fakt na presdrzku
    • Konzolista promluvil. Sorry, ale raději si taky zahraju Quake 3, StarCraft a další, než ty nové sra*ky.

      Právěže na PC je ta komunita normální a většina těhle skupin ví co chce, ví co hrají a proč to hrají a proto to hrají :)

      Ty se fakt divíš, proč na PC moc lidí nehraje ty nové MP nesmysly? Na konzolích je to samozřejmě jinak, tam jsou tuny casual "hráčů", který ke spokojenosti stačí FPS-gamepad-autoaim.
    • ses uplne vedle,je to tim,ze dneska vychazej jen samy srajdy,ktery nikdo nehrale,ty hry vypadaji jako pres kopirak uplne vsechny,naprosto bez napadu a atmosfery,takze vetsina radsi hraje starsi pecky,ktery ten dnesni odpad hrave prekonavaji
      • svatá to pravda......
      • Keyz
        Souhlas. Dobrá hra si získá hráče. Na K/D ratio se*e pes. Lidé nehráli CS 1.6 z důvodu K/D ratio ale protože to mělo nějaké vlastnosti apod. To samé některé díly Unreal, Cod, BF apod.
      • Veskoslav
        To bych zase netvrdil. Zrovna Titanfall je hra, která nabízí osvěžení v rámci MP a dobře doplňuje ostatní MP FPS tituly.
  • on někdo hraje Titanfall? *1* *1*
    • jnsCZ
      Občas ho zapnu (na PC) :)
    • Ano *4*
    • samozrejme ze hraje,na konzolych to trha herni zebricky,tam se totiz hraje uplne cokoliv,co jim predhodej...na pc to hraje takovej pocet lidi,ze museli zrusit 2 mody,ktery nikdo nehral,aby se vubec spustil alespon ten nejhranejsi *1*
      • Miserius
        Konzolím předhoděj super, svěží hru a konzolisti ji hrajou (ja ne, nemam Xbox). PC předhodí super, svěží hru a hipsteři jsou hned proti, protože si to nedávaj jako Quake 3 kterej hrajou už 10 let ... Kdo se baví víc? Otázka za 10 bodů
        • Ježiš, tak ho nech. Vždyť to je odvážný bojovník proti mainstreamu, který se nebude podvolovat a hrát ty ošklivé, mainstreamové hry od velkých vydavatelů, které jinak hrají jen ovce.
        • Titanfall je svezi a super hra? Kdyby moje h*vna umely s*at, tak to co by vy*raly by byl teprve Titanfall, ty hipstere. Bez si oholit nohy a nalestit ksicht. Nezapomen rovny ksilt a retro brejle.
          • Cocra
            Rekl bych ze ty s*at nemuzes a tak se ti ty ho*na tlaci opacnym smerem a z toho pretlaku pak vznikaji takoveto hloupe a utocne komentare ;-)
            • Zcela legitimni neutocny komentar. Az ty vystrelim mozek z palice tak to bude teprve utocne. Do te doby si muzu rikat co chci a co uznam za vhodne. Clovek tohohle typu si zaslouzi pouze takovyto komentar, jako priblizne 80 procent cele planety plne naprostych dementu.
              • Cocra

                Reakce na příspěvek:

                Tak hlavne ze ty jsi vpohode, mas opravdu velke stesti :-)
          • Miserius
            Tolik nadávak na hru cos ani nehrála já jsem hipster? To jsou dnes puberťáci... *7*
            • Nehral? Z ceho soudis ze sem ji nehral? Kdyz tohle napisu tak to automaticky znamena ze jsem to nehral? Aha. "To jsou dnes pubertaci" ? Ano to jsou dnes pubertaci (ty), kteri okamzite nazyvaji kazdeho hipsterem, tak jako si to udelal ve svem predchozim postu. Tudiz jsem usoudil ze zjevne hipster nejsi, a nebyt hipster podle dnesnich pubertaku znamena presne to, co jsem napsal. To ze jsem rekl "ty hipstere" bylo mysleno naprosto jinak.
        • Veskoslav
          Ti, co hrajou oboje a nezaškatulkují to tak debilně? *3* Navíc ty módy se moc ani nehrají na Xboxu, nejenom na pc. A když jsem viděl TF na Xbox One, který vypadá hůř, hraje se hůř a je dražší, tak se divím, že i přesto to má úspěch. Ono je to spíše dáno tím, že ačkoliv je hra skvělá (osobní názor), tak na konzoli nic dalšího není. Na pc máme na výběr, konzolisté ne.
      • Veskoslav
        No jelikož Capture se prakticky nedal hrát, protože stačilo dva Titáni u vlajky a konec a pilot hunter byl zbytečný a pomalý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit