Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zrovna ze Steamu moc nadšen nejsem, DRM free Tomb Raider 1-6 mi vyhovoval více.
    A Steam mě nedávno pěkně naštval, když jsem byl bez připojení a odmítl se spustit offline, protože jsem si neuložil heslo. Pak jsem zprovoznil připojení mobilem a začal se aktualizovat při rychlosti připojení kolísající v řádu kB/s...

    Jsem docela zvědavý, grafika má být pěkná, ale aby to mělo nějakou hratelnost a podobnost s předchozími díly.
  • Mato1987
    Videá síce nevyzerajú nejako lákavo, ale prvé recenzia hodnotia túto hru velmi vysoko, tak som náramne zvedavý čo sa z toho teda vykluje :)
  • Lamy su to zahraji na Dx9
  • ale chuja 5 března už je to venku na konzole už to frčí na warezu *5*
  • conflig
    Mám z toho dost strach, ale pokud to bude alespoň z poloviny jako uncharted tak do bude skvělé *3*
  • To je zase hype. Proti hre nic nemam,ale vazne me stve jak nektere hry (Tomb Raider,Crysis 3,...)maji pred vydanim 4 clanky o nicem mesicne,zatimco jine ackove hry si na recenze musi pockat rok od vydani nebo se recenze nedockaji vubec. (namatkou me napadaji treba Anno 2070-prvni pripad, a X3:Albion Prelude-kolik vychazi AAA space simulatoru ze si je muze herni web nechat ujit?)
    Vim ze dostanu minusy,ale musel jsem si ulevit *7*
  • grafická karta s podporou DirectX 11 a 1 GB paměti, jako například AMD Radeon HD 4870 ??? *8* Ved DX11 začalo až HD5xxx
    • Uz stranku s pozadavky aktualizovali (tu na tumblr.com). Uz tam maji od AMD procesor Phenom II X2 955 (stale preklep, ma byt X4) a grafiku HD5870. To uz vychazi. Phenom II X4 955 je cca stejne vykonny jako i5-750 a 5870 jako GTX480.
      • no to teda nieje, i5 je vykonnejsia a to aj napriek o rakmer 1ghz nizsiej pracovnej frekvencii
        • Je to stara generace i5 procesoru (Lynnfield), ne Sandy/Ivy Bridge a ten neni ani zdaleka tak vykonny. Podle game-debate.com je dokonce Phenom o nejake to procento vykonnejsi.
          • ja som aj myslel 750 nie druhu generaciu, pozri si testy a zistis,ze ma i5 navrh aj napriek tomu,ze ma 2.66ghz a phenom az niekde okolo 3.4 ghz
            • zajimavej clanek o processorech ve hrach http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/25994?start=16 ..muj starej Athlon II x4 (oc na 3.6ghz) za 1500kc vyjde ve vetsine her skoro na stejno jak nejnovejsi Intel ci AMD.
  • Sakra sakra, už se mi to nevejde na disk.. Buď rychle dohrát Mass Effect, nebo přijde na řadu péčko :D
    • conflig
      těžké to rozhodování *1*
  • Mr.Lolendo
    Autor článku by se měl nad sebou zamyslet a to hodně. Doporučené požadavky nejsou rozhodně v pořádků a jen je přerecitovat bez rozumné poznámky je útok na inteligenci a zdravý rozum nás čtenářů. To stejné jako ten výron že na high-end textury budu potřebovat high-end grafiku. Kdybychom se bavily o texturách mezi 4-8K rozlišením tak ok ale jak víme všichni to ten případ rozhodně není.
  • hlavně to chce poctivé cecky



    -zdraví Black cock

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit