Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevi nekdo kdy vyjde ceska verze? nebo aspon cestina?
  • http://www.jrc.cz/hra_pc_the_elder_scrolls_v_skyrim_dawnguard_
  • rhomola
    Tohle mi vážně strašně moc s... Musím to tak říct. Už víc než deset let nejedu ve warezu. Je to moje rozhodnutí. A v takovéhle chvíli si vážně připadám jak pitomec. Koupím si hru v čechách od českého distributora s českým překladem a ikdyž bych si moc rád koupil tohle dlc, na které se strašně těším a piráti už ho pomalu dohrávají, mám smůlu a budu čekat do půlky září a to se říká: "Bůh ví jestli.." *9* Milá Bethesdo a Cenego, tenhle způsob distribuce se vám opravdu nepovedl a zklamání je velké. *13*
    • Takze chapu spravne ze vyjde Dawnguard v cestine??
    • To jsou přesně moje slova, která jsem psal i na fan- fóru TES. Jsem rád, že nejsem jediný, kdo nepodporuje warez! *9*
  • já hraju skyrim v angličtině a myslím, že spousta z vás taky. Tak nevím proč ta p*****á Cenega nemůže distribuovat Dawnguard v ENG verzi a CZ verzi dělat až pak *13*
    • nanejvýš souhlasím. Angličtina ve Skyrimu (na rozdíl od Oblivionu) je velmi jednoduchá - tímto způsobem by to bylo mnohem jednodušší. Bohužel když už žijeme v naší 'krásné' zemi, musíme se s tím srovnat.
  • DLC za 20 euro?? Za 15 bych to ještě zkousnul, ale 20 je moc. Dyť je to jak nová hra. Asi nechám plavat...
  • No ještě, že takové věci nemusím řešit. Pěkně jsem po příchodu z práce vysolil 14£ a dnes si užívám hraní. Jinak je to tedy ale dost na prd. Nevím proč tu en verzi nemůžou pro ČR uvolnit....
  • Vidlec
    Za dvacet zátek od nuka-coly si to nechte.
  • A nejde jen tak cirou nahodou na Steamu poridit skyrim tak, ze si zapnete nakou US proxy ci US VPN a jednoduse si to kupite? *2*
    • Ne nejde to jsem zkoušel *7*
      • A myslim, že v poslední změně podmínek použití Steamu to zakázali.
        • Skyrim jsem koupil na MMO Boost a stáhnul na Steamu :) Dělám to tak u každé hry, která není k mání na Steamu pro náš region. Také lze hru získat jako dárek od někoho, kdo je z regionu, kde je hra dostuoná :)
          • To už je lepší tu hru rovnou stáhnout. Pochybuju že z nákupu na MMO Boost a podobných stránkách autoři něco mají.
          • Dělám to taky tak :)
        • To zakazali uz davno pradavno, posledni zmena byla o logovani private chatu.
          Do US (i jakyhokoliv jinyho) Storu se da normalne dostat kdyz se za adresu napise ?cc=us, nebo ?cc=ru, proste logicky dvojmistnej kod regionu, ale pri placeni produktu se kontroluje puvod kreditni karty na paypalu/paysafecard, a proste cehokoliv, cim se da platit a tim se to prizpusobi, takze jak jsem psal uz driv, je potreba znat cloveka z US nebo proste regionu, kterej ma k tem hram pristup (UK ma taky super ceny), co je ochotnej to pro vas udelat a koupit to jako gift.
          Silne vsak tohle nedoporucuju delat s nekym z ruskyho regionu, maji snad 3x levnejsi hry, nez zbytek sveta, ale dost her z tama je taky krasne bloklych, takze bez ruskyho VPN je nelze spustit.
  • AHA!! Takze Cenega jsou ty ZMR*I kvuli kterym jsem si nemohl koupit Skyrim v letnich vyprodejich na steamu!!! F*CK YOU Cenega!! Sry jsem nasranej... *16*
    • Nejsou - to Bethesda...
      • smejki
        prvotní hřích spáchala Bethesda - podepsala čuňácký deal s 1C, které Cenegu vlastní.
  • Porad nejak nechapu, jak funguje vztah mezi Bethesda - Steam - Cenega ?

    Bethesda udela hru, ktera funguje pouze a jenom na steamu a pro prevaznou cast sveta se takto i distribuuje.. a pak je tu Cenega, ktera jako buldok trvdosine trva na exluzivni distribuci pro nektere evropske zeme. Nema pripraveny preklad, vubec nic.. a stejne hra bezpodminecne potrebuje steam pro svuj provoz.

    Znamena to, ze Bethesda spolupracuje s Cenegou, ale komunikace je mezi nimi takrka nulova.. a steamu jako treti strane je to burt, takze proste hru pro vybrane zeme zamkne a at si to Cenega s Bethesdou vylizou sami ?

    Doufam, ze jsem to jen spatne pochopil *7*
    • smejki
      jsi blíž, než by se ti líbilo
    • Ono to totiž vypadá takhle: Bethesda - 1C - Steam - Cenega, kde Bethesda a 1C určují, co jak bude. Steam i Cenega jen plní příkazy a neprobíhá mezi nimi žádná komunikace. Už se to řešilo mockrát :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit