Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo by měl zájem prodám za 900Kč.
  • takhle to určitě nevypada na ps4 pro *1* ještě že mam PC konzole nemaji smysl kupovat jeto jen marketing jak z lidi vysávat penize a na nějaky nhl nebo halo či god of war fakt prdím ikdyž god of war ghost of sparta jsem hral přes psp emulator a ještě playstation now takže dokonce nepotřebujete konzole ono killzone nebo god of war jde spustit i na PC haha ! *2*
  • U jedničky vycházely pořád nějaké lákačky, jaká to bude superzábavná hra a podobně. Zkusil jsem, nudilo mě to. A grafika zato opravdu nemohla.
  • Takže by se dalo říct, že konzolová verze nez spoluprácec s Nvidia nebabídne speciální grafické vychytávky *4*
  • jack
    Fakt dokonaly!
  • Jack1947
    Aspon ty barvičky budou mít pořádnou vyhlazenou štávu a to se vyplatí *5*
  • Co je to za blbost,vždyť poDDle jednoho "nezávislého" webu,si na nvidia kartách díky jejich sběrnici a malé vram a blablabla,nezahrajete nic lepšího než piškvorky *1* *1* *1*
    • No, pokud budou ty piškvorky od Ubisoftu jako ten jejich slavný Tetris, tak ani ty nepojedou ideálně.
  • kostejnesmrtelny
    Konečně něco co mi umožní se přenést přes trapné postavy a nudný příběh! Honem jdu kupovat! *1*
  • TheGGG
    vylepšení které tato hra potřebuje žádná nvidia nevyřeší...
  • Hairworks na dámských genitáiích? Nebo interaktivní kouř při hulení jointů?
    • Interaktivní PhysX kouř z virtuálních jointů prostupující Hairworks ochlupením na ohanbí ohýbajícím se v jitřním vánku.
    • Tenhle prispevek porusil pravidla hned v nekolika bodech
      • A ty si porušil pravidla přírody.
      • Bod 1. Nebyt vtipnejsi nez Bob (tzn. nepsat do diskuze).
        • to taky nemelo být vtipné
    • Bude ti moci ulétnou kšilt *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit