Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kulhy_parici_spici

    Ted to jeste dostat na Switch! :D

  • KrPa

     je activision uz fakt tak v pr eli? ze uz se dokonce svolili k prodeji her na gogu? bez drm ochrany?

  • XorxoxTalarius

    Neodolal jsem, koupil a nelituju. Atmosfera husta ze by se dala krajet ...

    Kazdopadne Warcraft 2 na GOGu je jasna koupe, uz se tesim na ty hodiny stravene v MP

  • triptich

    od radosti som až vykríkol, ale potom tomu chýba hellfire :( no nič, aj pád je posun vpred, tak snáď v budúcnosti.

  • VereWolf271
    https://www.youtube.com/watch?v=BFDGwUrQ4dU&list=PL0QrZvg7QIgrcCWHIXRtnTHN4nPI_galb
  • VereWolf271

    Takže ty zdrojáky jsou opět ilegální? :-D

  • dworkin

    Tak jsem si to dal až k Butcherovi a zase mě to chytlo. Jen kdyby šlo zvýrazňovat předměty, pak by mi už nic nechybělo.


    • fresh meat, hehe

      • dworkin

        Docela tuhoš pro melee warriora. Ale sekáček se bude hodit do kravího levelu.

        • 0011

          Tak to budeš zklamaný protože ten je jenom v datadisku. Za mě osobně je nejlepší zbraň co jsem kdy s warriorem měl meč of the stars (je lepší násobič, ale takový jsem nenašel) s very fast attack, diablo se prakticky s pomalými obouručními zbraněmi nedá zabít, s tímhle mečíkem jsem z něj udělal uzenáče pro Eso Rimmera

          • PCMR

            Very fast attack (of Haste) je bugnutej a má stejnou rychlost jako fast (of Speed). Nikdy to nebylo opravený. Tzn. nejlepší zbraň je King's Bastard Sword of Speed (je levnější než of Haste).😉

          • dworkin

            Jestli myslíš Hellfire, tak tam je jenom kraví quest. Kraví level je až ve dvojce. Já to myslel jen jako srandu. :)

            Jedničku jsem hrál skoro vždycky za čaroděje, ale za válečníka jsem ho hrál úplně poprvé a všecky čtené knížky si pamatuju s jeho hlasem. Tak teď si to sjedu zase za něj. Matně si vzpomínám, že dobré byly meče "of haste".

  • Jack1947

    Ještě kdyby tam vydali i třetí díl že 😀

    • 0011

      Tak přece se nebudou dobrovolně zbavovat nejúčinnější antipirátské ochrany 😉 to se spíš dřív dočkáš emulované verze ze switche než trojky na gogu, ale jednička je stejně nejlepší i když jsem do ní neinvestoval tolik času jako do trojky a zdaleka ne tolik jako do dvojky. Jednička má nejlepší atmosféru a menší prvek náhody jako třeba když máš určité questy máš u nich zaručený unikátní předmět. Diablo 3 je fajn, hlavně díky smysluplnému kraftění, ale na první díl nemá, jsem rád že to pojede pod desítkama.

      • twicer

        pokud první díl na trojku nemá, tak jen čistě z nostalgie :)

      • Jack1947

        Tak hlavně jinde by se to ani nedalo skoro sehnat. I po tolika letech ? vždyt už to je staré vyčpělé a nikoho to nezajímá ◘

  • victor

    :) Tak už aby tam byl Warcraft 3.  Diablo jsem nikdy nemusel , už tehdy mne to připomínalo klikfest pro masové hráče ...

    • Jack1947

      Ten re-emake nezajímá ?

  • kulhy_parici_spici

    YES! neporazitelna atmosfera! Temna a jednoducha. Ta kytara s vami zustane navzdy. Pro me vzdy existovalo jen jedno Diablo.

    • StarejKokos

      Tak tak, nic nema na D1... protoze to byla komorni zalezitost. Malej uzavrenej svet sam pro sebe. Vesnicka s kostelem a pod nim kobky vedouci az do pekel. Ta uzavrenost z toho dela pro me dokonalou hru.

      • To je ale chlapi v našich případech subjektivní pocit, přiznejme si to. I já mám nejraději Diablo 1 (pravda nad II jsem také strávil hodně času), ale je to proto, že do té doby nic takového neexistovalo a ta hra přišla někdy v roce 96/97 - to byla většina z nás zde na games dětmi a to jsou přece nejlepší vzpomínky.


        Kdyby vyšla stejná herní koncepce dnes, po víc jak 20 letech, tak nad tím každej ohrne nos, co je to jako za nerdovský pokus o demo, by´t by to mělo sebelepší grafiku. Protože hack and slash na pidiprostoru a celé to bylo o frenetickém klikání myšítkem. Baldurs Gate má co nabídnout i dnes, Diablo I/II soudobým hráčům nenabídne už nic a zahrajem si to ze vzpomínky jen mi třicátníci.

        • x_ander

          Úplně pravidlo bych z toho nedělal. První Diablo jsem nikdy nehrál ( v době, kdy jsem dostal svůj první počítač, byla novinka Diablo II, takže k jedničce jsem se už nedostal), ale teď jsem v rámci jeho zjevení na GoG neodolal, koupil ho pro doplňování herního vzdělání a králvosky se bavím. Je pravda, že na začátku jsem byl trochu rozladěný z dnes už starých mechanik a ovládání, ale nahodil jsem Belzebub HD MOD a valí to jak z praku. Takže i takovým má hra co nabídnout.

        • kulhy_parici_spici

          Masam asi ne, ale mladi objevitele herni historie budou prekvapeni hutnosti atmosfery (v zminovanem komrnim prostredi), velmi slusnymi audiovizualem a genialni hudbou. Myslim ze Baldurs Gate bude naopak o dost nepristupnejsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit