Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta Grafika je naprosto příšerná v demu a není v Manchesteru United ani Cleverley a Jones se vůbec nepodobá, divím se že tam je Bayern Mnichov, ten ligu mistrů hrát nebude no a prej tam bude Gambrinus liga to vůbec nechápu, ale uvidíme snad to bude dbrý Pro Evo, hlavně tá Gambrinus liga, na tu jsem hoodně zvědavej.
    • wtf? bayern ze nebude hrat LM? xD .. tak ten byl dobrej ty HLAVO
  • pouzivam anlogovou packu na pohyb a kdyz ji vic nahnu, tak bezi a kdyz min, tak jen jde
    • Ano ale jen s micem a ale ne bez ...
  • Dve hratelne dema??? To je trochu nelogicke nie? Alebo ako je to myslene? Pretoze nikde som nenasiel dve dema hratelne, ale iba jedno.... kde je akoze to druhe demo?
    • ups sorry na konci clanku je to napisane, este nevyslo, sorry;)
  • Já mám problém a to, že stále nejde s hráčem bez balonu chodit/klusat. Nechápu jak se na to mohli vybodnout a nedat to tam nebo jsem snad jediný kdo hraje Become a legend ?
  • Demo uz je venku decka :)
  • Už se těším *1*
  • No jen aby se jim to nevymstilo, dávat nedodělanou verzi jako demo... Snad už to budou jenom detaily a malý chybičky...
    • Chtějí aby hráči upozorňovali na problémy a mohli to tak vychytat. Jinak z článku je jasně patrné kým je tenhle portál placen, palec dolů pro EA a games.cz
      • proc palec dolu? pro evo za fifou zaostava, ja porad nechapu, ze se najde par fanboyu, kteri si to nechteji pripustit. a nez se do me pustite, tak taky sem hraval kdysi pes (do rocniku 2009 od 4ky). pak sem presel k fife.
        • Ted budu mluvit jen o PC verzich. Hral jsem PES 2011, po par mesicich jsem zkusil FIFU 11 u ktere jsem vydrzel asi mesic a potom jsem se vratil k PESu, ktere hraju doted. Myslim, ze to o necem vypovida ... (je mi jasne ze FIFA 11 na PS 3 je urcite hodne lepsi nez fifa na PC)
          • Já byl vždy zarytý hráč PES od druhého dílu na PS2 až po díl 2011 na PC. FIFU jsem nesnášel, byl to humus fotbal a ping pong. Jenže jednoho dne mě PES naštvalo a nahrál jsem FIFA 11. Opět to byl humus a ping pong, než jsem zjistil, že jde vypnout pomoc PC, dal v nastavení ovladače vše na manual a od té body je originálka PES 11 hozený ve skříni. Taky jsem hrál 1. demo PES 12 a byl jsem opět zklamaný, čekal jsem víc. Uvidíme 2. demo a navíc hra pak bývá zase o něco lepší, ale vzhledem k tomu, že FIFA letos přeskakuje roční (na PC), čekám pecku. A nemusíte mít strach, nejsem z EA *1* Jinak jestli hrajete FIFA manuálně, tak na FB mám stránku pro hráče http://www.facebook.com/groups/108601782559297/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit