Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslel, že tam bude nějaká hackovací minihra, ale ono je to jenom, že musíte oběhnout checkpointy a zvýšíte si dohled po městě (asi jako věže ve Vrahově krédu).

    Jinak, ten týpek, co ovládá celý město mobilem mi přijde spíš srandovní.
  • Zajímavá NSA game a přijde akorát pár měsíců po GTA V, takže dobré na zpestření, ale poté samořejmě opět navrácení ke GTA V *1*
  • Taky mě to už tolik neláká. To "hackování" je přehnaný a bude to za chvíly nuda. GTA V je jistotka.
  • promitac
    pri cakani na hru mozete zatial hekovat jak besny... http://hackertyper.com/ *15*
    • Jack1947
      Bra sranda, uplne si pripadam jako H4CKER *15* .
    • co to je a jak to funguje? *4*
      • Klepej do klávesnice prsty a uvidíš co v Tobě je *5*
  • Tak ve videu nebylo v podstatě nic nového. Bud' si autoři šetří nějakou bombu na pozděj, nebo v horším případě už si všechno vystříleli.
  • Zatím jsem nikde pořádně neviděl, jak to "revoluční" hackování bude probíhat. Předpokládám, že celá revoluce spočívá v natočení kamery směrem k hackovanému předmětu a podržení příslušného tlačítka na gamepadu - opravdu revoluce. Zlepšování hackovacích schopností pomocí RPG stromu na revoluci moc nepřidá.
    • A jak jinak by jsi to chtěl ty?

      A jak jinak by sis to představoval pro casual hráče?
      • ..pro casual hráče = pro dementy? *14*
        • spíše bych napsal pro rozmlsané hráče, kterým jde o grafiku a rychlé dohrání hry, což je dnešním trendem (respektive už několik let)
      • No zaprvé bych to neprezentoval jako revoluční věc. To že místo interakce se třemi předměty jich bude třicet nic nemění na faktu, že budeš pouze držet tlačítko.
        Představoval bych si to alespoň jako nějakou mini hru. Může to být jednoduchá věc na způsob hackovaní terminálů v System Shock 2. Tam byly terminály rozdělené podle složitosti, potom by měl smysl i ten strom pro zlepšování vlastností hráče.
  • Grafika je v pohodě, řeklbych lepší než už GTA 5 a hlavně působí mnohem lépe, reálněji, není to takové přebarvičkované, ale pěkně syrové.

    Spíš mě zajímá gameplay, snad si telefonem v té hře nebudu otvírat i dveře na záchod, každopádně originální hra, jsem moc zvědavý jaké to bude.
  • Moc nechápu, když ve hře budu uberhacker s ubertelefonem, to skillování.
    • no až na Max urovni z něho Bude Tenhle uberhacker. předtím bude schopný ale né uplně na max.
  • frajer s rukama vzhůru ale ten ipad s jedním tlačítkem policistům asi nevadil nebo si mysleli, že natáčí korektnost zásahu ? už mi to přijde trochu směšné, to se s tím i sprchuje ?
  • hacknem si vlastný telefón aby som sním mohol hackovať ďalšie telefóny... yo dawg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit