Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Nezapomenutelná hra.
  • BoB.2
    Jedna z mala her u které lituji že není na PC, jen mě vždycky zajímalo proč má na zádech tu nášlapnou minu?
    • Malleth
      Můžeš mít na zádech i meč nebo korále kolem krku.
    • To je štít. Božské zrcadlo, kterým odráží světlo.
      • Je to tím pádem asi:
        http://en.wikipedia.org/wiki/Yata_no_Kagami

        No, skutečně prý existuje, ale když není volně dostupné...
    • Není to česky a je tam důraz na příběh... moc by sis to neužil.

      A na PC to je. Říká se tomu PCSX2.

      A minu má, protože je bohyně slunce.
      • Jednoduchá pomoc, naučit se anglicky...angličtina je tam velice lehká, až dětská...

        Já osobně jsem to na emulátoru (PCSX2) dohrál nejméně 5x, stačí mít pořádný gamepad z analogovýma páčkama...

        Není to mina...je to božská zbraň (sekundárně štít)...

        Okami je vůbec nejlepší hra, kterou jsem za svůj život hrál.
        • A přitom je to jen opravdu hezky stylizovaná Zelda. *3*
          • Malleth
            Akorát že narozdíl od Zeld má skvelej příběh a postavy, zajímavější mechaniky a celkově líp odsejpá.
            • Určitě.
      • BoB.2
        Pravě jen přes emulator takže bez češtiny,vím že je to bohyně slunce jen mě to zajímalo.
  • ááááá, Okami, moje láska! *14*

    Pravděpodobně nejlepší hra na PS2, to si remake zaslouží.
  • no nevim...z jedne strany pokus o nejake umelecke pojeti a potom tam nad ,,monstrama,, vyskakuji barevna cisla a ty titulky tam jsou taky jako pest na oko
    • ;) Pozor to video je dost zcestné .... jde spíš o celé (určitě ne jen grafické) pojetí hry odkazující ke klasické umělecké škole atd...atd ...

      ROFL to že to vypadá divně a dostane nálepku kultovní už dokáže přilákat dostatek zájemců o hru co ani tak není Hra a vlastně se jen drží základních arkádových pravidel a přidává štětec navíc ...
      No stejný případ Killer 7 ... taky nic moc hra s uměleckým vzezřením a skoro 80% hodnocením .
  • Haku
    Já, ji taky vynáším do nebes a to nemám PS. Tyhle hry jsou krásné umělecké dílo, které zaslouží obdiv :)
  • Já vám nevím , mne nějak takové to PS3 HD přeleštění bez nového obsahu absolutně neoslovuje .

    Okami je divná hra ve které v mytologickém světě pobíháte s vlkem a kreslíte "barevná" kouzla - nikdy mne neoslovila i když vím ,že ji hromada hráčů vynáší dodnes do nebes .
    • Malleth
      Zrovna týhle hře ten remake celkem sluší. Díky skvěle stylizovaný grafice skoro nezestárla.
      A to že je vynášená do nebe má svůj důvod. Je málo her, který stojej na originálním a zajímavým nápadu a dobře ho využívaj. Celkově jde o hodně rozsáhlý a od začátku do skvělýho konce zábavný dobrodružství.
      • a je to vážně tak, že to tu hru každou půlminutu zastaví a pustí to animačku, nebo to bylo jen blbě nastříhaný?
        • Ne. Máš tam víceméně sendbox mytologického Nipponu, po kterém plníš questy. Animačky jsou jen při eventech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit