Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FOURD

    A stále k teto duchovní mašinaci tvoříme češtinu. I toto DLC dostane řádný český překlad. Na prekladyher.eu bude k dispozici samozřejmě až po provedení úprav s novým DLC. Hra od začátku prošla dost masivním vývojem. 


  • Wolfcastle

    Tenhle klon Xcomu ani neznam ale rad bych si zahral neco podobneho puvodnimu xcomu naposled jsem hral "Xcom enemy unknown" to jsem sice dohral, ale pokracovani uz ne otravil mne ten d€mentni ne"casovy" system kdy ve stejnem casovem useku muzete udelat 10 kroku a vystrelit ale nemuzete vystrelit a udelat byt jen jedinny krok.... v puvodnim ufu proste mate na kazdou akci casovy ramec apodle toho jak je vojak vycviceny tak je rychli at uz v chuzi nebo akci a je uplne jedno v jakem poradi co udelate proste logiš, ale to co predvadel "xcom enemy unknown" to byla HRUZA hrozna ŠMÍRA

    • FOURD

      Phoenix point má zachované akční body.  Má kombinaci času jako v originál Ufu a systém akčních bodů. Je to malinko jiné ale principiálně velmi podobné.

    • Pethulla

      Tak doporučil bych ti Troubleshooter: Abandoned Children, ale ten používá stejný systém jako XCOM. Pokud bys to překousnul, tak bys narazil na hodně indie, ale taky hodně zajímavou věc.

    • Maxianimal

      Tak Phoenix Point je od tvůrce původních XCOMů :) Takže jsi to právě našel.

  • tomekbobek

    Ono to stále žije? V době vydání mě to dost zklamalo, bylo to takové nemastné, neslané, prostě jako vánočka bez máslíčka, ale možná ve slevě zkusím nějaký to dlc zbustlit.

    • Maxianimal

      Tfuj, vánočka s máslem, wtf?

      • tomekbobek

        Fakt, vánočka pak úplně sama jede do žaludku. Za dva a půl měsíce budou Velikonoce, tak to zkus s mazancem. :D

        • Maxianimal

          Ty jo, no nikdy by mě to nenapadlo, fakt :D

      • tak určitě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit