Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Len málo hier nedohrám. Toto je jedna z nich. Hudba hrozná. Nuda. Braid a Vessel rozhodne lepšie.
  • claymen
    Tak hrál jsem jenom demo a nevím jestli je to rukama, ale to ovládání mně přišlo uplně neohrabané, pořád házel tu kuličku uplně jinam, než jsem chtěl. A už i v demu jsem cítil repetitivnost, ovšem atmosféra byla skvělá :D
  • Vessel mi přišlo opravdu lepší. Zde mě skutečně odradila obtížnost (a to jsem dohrál třeba Braid). Letos mě ovšem nejvíce baví Giana Sisters: Twisted Dreams.
  • 8/10? To spíš tak 2/10 OMG co může někoho bavit na plošinovce, ten žánr je už mrtvej.
    • Řekl bych, že na podobná ho*na, jako to co Vám právě vypadlo z Vaší nevymáchané huby, tu není nikdo zvědav. Dělejte si věcí, co baví Vás a ostatní nechtě dělat zase co baví je.

      Ale jinak díky za osvětu a za přínosný příspěvek k diskuzi :)
  • MikeiXX
    Já mám s touto hrou problém ohledně hudby. Přišla mi protivná. Ze začátku to bylo fajn, ale po chvilce hraní se mi nepěkně vryla pod kůži a spíš mi vadila.
    • N7N7
      Ani se ti nedivím. Ta hudba na mě působí jakoby se člověku "vysmívala" když se mu nedaří a pak chybí už jen krůček od rozmlácení myši či klávesnice. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit