Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do mrtvoly se nekope !
  • Už ho konečně nechte spát...
  • residentevilfans
    Bral bych neco ve stylu time to kill *5*
    • MoravaGeorge
      Ten byl zdaleka nejhorší!
      • No, ono Land of the Babes taky nebyla žádná sláva, ale hratelný to bylo *3*
      • Já se u toho bavil.
  • No tak to je taky zpráva, na kterou už dlouho čekám. Bude to znít divně, ale jeden z důvodů proč jsem za DNF zaplatil bylo právě prohlášení Randy Pitchforda, že chtějí značku oživit a nezůstat jen u DNF. I když za to ta hra nestála, bral jsem to tak, že když to lidi nepodpoří tak už další Nukem nebude. Takže dobře, že bude, ale opravdu doufám, že se poučí z DNF a udělají pokračování co sme chtěli a ne dalšího hybrida halo a half-life.
  • Tohle je obycejna nekrofilie :) Nechte uz toho Duka spat......... .)
  • MrSanta
    Doufám, že se vévoda vrátí. DNF se mi líbí, v Gearbox mám docela důvěru, takže hurá do práce *1*
  • Spades
    DNF byl hodně špatný, ale beru, že byl tolikrát předěláváný, že GearBox to chtěl rychle vydat, a udělat si vlastní hru.

    Kdyby Pitchford vzal původní návrh na DNF, ještě z dob 3D Realms, tak by tu byla fakt jedna z nejlepších stříleček poslední doby.

    Bohužel se bojím toho, že bude chtít další DN opět tak over-the-top jako byl DNF... Humor mám rád, ale přece jen, DN byl vždy o tom, jak si Duke dělá srandu ze seriózních věcí. DNF byl jeden velký vtip, a to už se mi tak moc nelíbilo :/
    • kostejnesmrtelny
      "Humor mám rád, ale přece jen, DN byl vždy o tom, jak si Duke dělá srandu ze seriózních věcí"


      Jak bych to jen...aha, už to mám:

      COŽE???? *1* *1* *15* *1*
    • GlaDOS
      Duke si dělal srandu jen ze seriózních věcí? Jako fakt?
    • MoravaGeorge
      ehm... ale on to byl původní návrch... Triptichové byli původní zaměstnanci 3d realms, kteří to pak kutili doma. Ale asi myslíš ty pvodní videa a návrhy, než to předělalil, byli super, ale dneska by to působilo stejně jako to co vydali. Super trailer je jedna věc, ale hra druhá. Nikdo to nehrál.. všichni viděli jen video. Hodně filmů a her mělo dobrá videa, ale výsledek už tak dobrý nebyl.
  • Nového Duka bych rozhodně bral. Forever měl svoje chyby a nesplnil všechna očekávání, přesto jsem ho s chutí dohrál, ale možná za to může nostalgie. Bylo to osvěžení po střílečkách ze současnosti.
  • kostejnesmrtelny
    Ale jo, co by ne. Pořád mám pocit, že DNF dostal od kritiků o dost větší výprask, než si zasloužil. *9*
    • Jo, jo, taky si myslím, já ho párkrát dohrál, a pro mě to žádná kastrofa nebyla, já si hru užil *4*
    • MoravaGeorge
      Já byl s DNF na vrcholu blaha, ale to bylo taky tím, že jsem si stáhl XBL původního DN3D. Půlka lidí mněla růžové nostalgické brýle a druhá nevěděla o co jde (byli hodl ještě mladý).
      Ano DN3D byl sice packa, packa své doby, ale zase bylo tam hromada zbytečných zákysů, sem tam bugy jak blázen (týká se staré PC verze).
      Exceloval jen pubertálním humorem a docela rychle zastaralím, přesto neuvěřitelně dlouho používaným bildem.
      Já třeba rád vzpomínám na i na původní plošinovky.
  • manhattan project rulezzz
    • MoravaGeorge
      Jo to byl dobrej návrat ke klasice, tak jak DN opravdu začínalo a rozhodně lepší než DN: Time to kill.
      • tak to každopádně! *1*
    • si pis *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit