Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walldstein
    Hmmm...a co když to bylo tak, že kupec si řikal, je to stará hra nikoho už to nezajímá tka na to prdíme. Pak si ale všimnul kolik se vybralo peněz v očích se mu zaleskly dolary a uvědomil si že tahle značka by mohla bejt zlatej důl a bum, najednou byly peníze na koupi a nejdnou to nebyla stará hra co nikoho nezajímá...
  • podla najnovších informácii ktoré mám kúpilo značku Homeworld, RELIC ENTERTAINMENT , tak a môžeme začať otvárať šampus *2* , a nie naozaj nejde o vtip ...
    • HW koupil Gearbox http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/04/22/gearbox-acquires-homeworld-from-thq.aspx
    • http://www.relic.com/news/
      nic tam nevidim takze zalez
    • Víš co se děje lidem, kteří neuvádějí zdroje informací, které šíří?
      • Black_Hand
        stanou se politiky?
  • Nu a mezitim je tu nova verze MODu Complex (8.4.3)...
    • Super hned jdu sosat. Jsem ale zvědaví, co nového přinese Complex 9, chtělo by to třetí rasu. Ale to nemění nic na tom, že H2 s Complex modem hrajeme po už pěkně dlouho a stále baví :-)
  • A klidne ma nejake studio uz vesmirnou hru rozjetou, a Homeworld by byla tomu konkurence! Pri tech penezich co do vyvoje sve hry vrazily, je aukce Homeworldu jen "snack". :-) Ulozi znacku k ledu, a vydaji svuj "shit". Nebo jeste hur! Vydaji svuj "shit" pod znackou Homewordlu, a nebude to Homeworld!!! Kriste jen to ne... :-) Homeworld 2 + Complex MOD je luxusni parba! Jen Engin hry je fakt uz stary... musite mit hodne pretocene SingleCore, aby to slo pri masivnich bitvach plinule. :-)
  • Preventivní panikáři.... *7*
    Jasně, někdo koupil hard-core vesmírnou RTS značku, navíc patnáct (nebo kolik) let starou a deset let nevyužitou a udělá facebookovou hru s poníkama a VYDĚLÁ NA TOM MILIARDY, kapitalista hnusnej!!!1! Klid, proboha. Klidně to mohl koupit Relic...
  • Já bych z toho udělal facebook hru.
  • Sevřelo se mi hrdlo :( . Co z toho vyleze ....
  • Ne prosím ne... Zas určitě nějaký tupý blbové jako EA hale máme peníze všechno si koupíme chamtivost nadevše. Proč už čest a tvrdá práce nic neznamená. U Homeworldu 2 jsem byl přikován na hodiny a hodiny a když svitne naděje že bude pokračování nějaká společnost co jí jde jen o prachy přeplatí lidi kterým o hru opravdu jde a chtějí další opravdovou vesmírnou strategii a ne jen očesanou blbost pro děti (viz CNC 4
    • Black_Hand
      zkus byt trochu trpelivy. treba to koupil nekdo kdo je v kontaktu s relicama. jses predcasne paranoidni.
      • Jo asi jo, ale když jsem to viděl tak to se mnou dost zamávalo. Počkáme co z toho vyleze.
  • Ani mě to nepřekvapilo. Jít do aukce s tím, že předem je je veřejně známo kolik maximálně můžu zaplatit je hloupost. Není se pak čemu divit že příjde někdo, kdo dá o kousíček více.
    • Black_Hand
      tato uvaha zavisi na druhu aukce.
      • Přes aukce nejsem expert a asi mám fantazie, protože si neumím představit aukci, při které tě oznámení tvé maximální nabídky neznevýhodní. Jaký druh aukce máš na mysli?
        • Black_Hand
          ta castka byla jejich uprimne maximum, tzn. pokud i tak existoval nekdo, kdo byl ochoten zaplatit vic, tak to na tom nic nemeni. a taky nezapomen, ze nemuseli byt jedini kandidati.

          vzal bych treba japonskou aukci, pri ktere na zacatku vsichni stoji a zakladni castka se zvysuje v predem stanovenych krocich. kdyz uz je to na tebe moc tak si sednes. kdyz znas castku, kterou jsou ochotni ostatni zaplatit a ty mas vice, tak stejne zaplatis jen 2. nejvyssi + krok. v pripade ze neznas, tak take 2. nejvyssi + krok.
  • mdkGT
    Koupila to EA, aby nam zkazila radost.
    • A ani bych se nedivil..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit