Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 37euro za přepranou hru je vskutku hodně. Řekl bych až nereálně hodně. Ale pro majitele původní PA je do konce října cena 12euro, což za datadisk je odpovídající. Kámoš už to hrál a díky velkým jednotkám se to zas trochu přiblížilo k supreme commanderovi (modla všech scifi strategii)...ne Starcraft opravdu není moc o strategii, ale spíše o taktice a počtu úhozů do klávesnice.
  • Tohle je udělaný jen kvuli předchozím negativním komnetářům na minulou jejich hru POUZE PRAČKA NA PENÍZE NIC VÍC !
  • no vzhľadom na to že pôvodnú hru kúpil za 3 eurá a balíku so system shockom 2, magickou 1, a ďalšími 5 hrami tak je 37 eur dosť veľa.
  • zda se mi že jednotek je porad zoufale malo...
  • Planetary Annihilation vyšla v loňském roce, sklidila víceméně pozitivní ohlasy a od té doby nebylo o hře zase tolik slyšet....

    a teď tu o Karkulce.

    Nebylo o ní slyšet proto, že z EA udělali ze dne na den full release a prakticky ve všech uživatelských recenzích a následně i na KS když se snažili opět vytáhnout z lidí prachy si to hráči nenechali libít. Nehledě na to, že po "vydání" byla hra téměř permanentně na Steamu v akci, asi jako Stronghold 3... na to, že EA byl cenově nastřelen jako exkluzivita a jak dopadl
    • "víceméně pozitivní ohlasy"
      tim si nejsem tak jistej
      • To je citace první věty v článku, dál jsem to nečetl.
  • no musím uznat že trailer vypadá impresivne. víc jednotek tahle hra potrebovala. a jelikož hru ješte nevlastním tak ani cena mi neprijde vysoka
  • Vojta_Ilavsky
    To je zase bulvární nadpis. Děkuji xcomikovi za osvětlení situace.
  • Noho Kristova či Kristova noho? za co 37€?
  • takze to, co melo bejt v plny hre od zacatku, prodavaji extra jako "datadisk"? se koukam priucili u Elite:D

    ze me neuvidej ani korunu, meli stesti ze refund v dobe vydani PA jeste nebyl...
    • To že například přistávání na planetách bude jako datatisk který budou mít zdarma jenom backeri se vědělo ještě v Alfa verzi. To že existují "entity" jako ty, kterým to můžeš psát horem dolem a stejně to nepochopí, je smutným obrazem dnešních internetových diskusí.
    • Xcomik
      Nutno na jejich obranu doplnit co asi autor novinky doplnit nechtěl (z hejt duvodu nebo proto že byl evidentně líný) a to ten že majitele hry který podpořili vývojáře na KS mají DLC Titans zdarma a majitelé původní hry mají 66% slevu na Titans verzi (respektivě se jedná o dlc(éčko) které ty máš zdarma a ti co hru koupili klasicky na steamu si doplatí za DLC asi 15 éček což sice není málo ale nakonec to vyzní trošičku jinak než článek samotný
      • to jsem taky četl v diskuzi na YT pod tím trailerem, ale lidi tam rikaji že nevidí tlačítko na upgrade za 15€, nebo že by to meli zadarmo a je tam hodne hejtu...
    • standalone datadisk za vyššiu cenu ako pôvodná hra :D Kam sme to dospeli, všimol som si, že v poslednej dobe stratégie na steame sú nejako predražené, napr coh2 a dlc alebo aj blitzkrieg 3 na ktorý som sa nesmierne tešil ale tak isto ako pri planetary annihilation som zostal len sklamaný...neostáva mi nič iné len si počkať pekne na legacy of the void.
  • 37€ ? XD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit