Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky to tak plánuju. *3*
    • 2025 - Jedno dítě, možná dvě.
  • technický dotaz - kolik to cca spolkne na HDD ?
    • Pete.palis
      já mám zatím 9 a půl giga + počítej další patche;)
      • tak to se dá,čekal jsem tak 20-30 :)
  • PS2 je náročnější hra. Trvá to, než člověk pochopí všechno, o co tam jde a jak správně bojovat. Trvá to, než si člověk zvykne na styl boje, na vehicly atd. Trvá to, než člověk zjistí, co je pro něj to pravé. Trvá to, než člověku dojde, jak má tuhle hru hrát. První dojmy? Špatné, zvláštní, chaotické! Dojmy po pár hodinách hraní? Skvělé vedoucí k nadšení do této hry. Proč? Protože tahle hra skutečně nabízí něco, co žádná jiná FPS hra nenabízí. PS2 nemá konkurenta...

    Samozřejmě má tahle hra pořád dost chyb a nedodělků. Pár věcí by bylo vhodné zcela překopat. Ale je to teprve začátek.

    PS Pokud by někdo chtěl zahrát v týmu za Terrany, pojďte zahrát na server Ceres a napište mi: MrAA.
  • Tyhle typy her mají vyloženě zprasený síťový kód. A Mechwarrior Online spolu s Planeside 2 tomu budiž zářným příkladem. Jak je možné, že to jednomu jede jako po másle (60 + avg FPS) a druhýmu, co má ještě nadupanější sestavu se to trhá jako epileptik na Bayově Transformerech? A ten MW je ještě větší extrém. Sice chápu, že je to beta, ale čeho je moc, toho je příliš.
    • tiez nemam problem od releasu full hry...
    • Zajímavá reakce. Budiž. Většinou se setkávám s obdivováním toho, že se ta hra neseká při boji stovek hráčů na jedné mapě. Mecha bych s PS2 vůbec nesrovnával. Proti PS2 je Mech komorní "MMO".
  • Nevite kde se ukladaji screenshoty?
    Pro me super. Bitvy probihaji bez preruseni. Sci-fi megalomanska architektura.
  • Hrál jsem a nic moc teda - Už to nehraju *1*
    • XorxoxTalarius
      Tak zalezi co od toho clovek ceka :) Pokud jsi cekal COD style, tak chapu. Ja cekal mohutne bitvy, dostal jsem je a jsem spokojeny :)
      • S tim Call of Duty jste už trapný, hrál jsem CoD 1 a CoD MW 1 všechno ostatní byl už jen odpad CoD nehraju *3* Prostě mě hra nezaujala tolik, abych si jí nechal v PC, částečně za to může i optimalizace a level design *3*
        • Vsechno ostatni byl odpad, protoze to neslo hrat na netu po tom, co jsi si to stahl z torrentu. Tak jsi to asi chtel rict, ne?

          Ja uz jsem na tenhle blbej kec zkratka alergickej, pardon. Mozna dalsi tituly nebyly tak revolucni jako MW1, ale rozhodne to nebyl odpad. Jen tam za tu cenu nebyla tak velka pridana hodnota od minulych dilu, coz z toho automaticky nedela spatnou hru.
      • JohnyTheZik
        ja cekal mohutne bitvy, ale bohuzel ne vzdy jsem dostal to, co bych od nich ocekaval.. tedy ne, ze by tam nebylo dost hracu.. to rozhodne ne, ale na nekterejch mistech je bitva az prehnane intenzivni (tak 100 lidi na jedny dvere) a cely se to pak zmeni jen na nekontrolovany strileni a poskakovani lidi, coz nepusobilo ani tolik zabavne mohutne jako spis opravdu takove CoD se spousty lidma.. Stalo se mi to nekolikrat na ruznych mistech, jinak je to dobra hra, ale jsou tam proste mista, ktery by me bavily jen v pripade, ze bych cekal CoD style, protoze se to v ten moment tak hralo.
        • Hry hrajou hráči a hráči se chovají podobně, ať jde o Battlefield 3 či CoD či Planetside 2. Tu a tam se jednoduše boj zasekne. Nejjednodušší je, pokud tě nastálá situace nebaví, jít bojovat jinam. *3*
        • Black_Hand
          tak hraj v outfitu...
        • Magister_Peditum
          Nekontrolovatelný střílení bych nedoporučoval, když tam je instantně zapnutý friendly fire. *3*
          • JohnyTheZik
            Ja to vim, zabil jsem 2 nepratele, ubral jsem svymu, kdyz mi preskocil pred zamerovac, tak me to varovalo, at na to kaslu, a tak jsem odesel, tim chci jen rict, ze takovyhle zjednodusovani, co od toho kdo ocekava a hned nekoho osocovat CoD stylem, je blbost (u vetsiny her samozrejme)..
            Tady to plati stejne tak.. Hra to muze bejt celkove dobra, ale nekdy trochu pokulhava asi kvuli designu urcitejch lokaci, coz mi na tom znacne vadilo. Takovy trochu BF metro, kdybych to mel k necemu prirovnat (coz dokaze bejt obcas super sranda, ale tady tech lidi bylo vazne spousta)..
  • Black_Hand
    tak vcera mi to konecne bezelo bez sekani. a aspon s max "render quality", takze to konecne jde hrat. a je to opravdu zabava! jen se to chce pridat aspon do squady, a behat s nima jinak to nema smysl.
    • XorxoxTalarius
      Lone Wolf only :D
      • Black_Hand
        jses jsi jistej, ze ses fanda khorna a ne slaneeshe? lone wolf je trochu masochisticky :).
        • XorxoxTalarius
          No ja jsem do toho jeste fanousek bratrstva, takze se to micha :)
          • Black_Hand
            ok, tak to pak chapu :).
  • a mne to nevydrzelo ani tyden. To neni fer. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit