Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Se sedmiletou dcerou jsme odehráli 10 hodin v Origin Accessu a pak se hned vrhli na plnou. Hrajeme oba najednou, já klávesnice+myš a ona jako "support" na gamepadu. Ji baví upravovat postavičky, Garden Ops a samozřejmě otevírání balíků. Mě baví dělat questy, hledat truhly a MP. Není tam žádná krev, hezky se na to kouká a ta zábava tam prostě je. Dobrá koupě.
  • Za mě velice příjemné překvapení a za sebe bych dal 10/10. Je to svižné, zábavné, zahraje si veterán, stejně jako dítě (hraje to můj 5 letý syn a jde mu to už lépe než mě a to hraju x let Team Fortress 2).
    Teď ještě druhou kopii abychom mohli hrát spolu *5* *5*. Snad jen cena by mohla být trochu lepší.

    Nechápu proč tu hru nedají do toho měsíčního předplatného origin vault, je tam jenom 10 hodin bety. To bych to i prodlužoval (chybí tomu přesně takový tahák).
  • Kdyby mi někdo před pár rokama řekl že mě bude bavit kosení zombíků bojovou kukuřicí,no achjo ) *14*
  • Na jednice mi prislo fajn, ze to bylo oddechovy a ne radoby mistrovstvi sveta v klikani mysi a co mi vadilo byly mikrotransakce. Mi to prislo, ze prave tech neodpocinkovych bylo malo a tak prisel Overwatch a ten druhej? Battleborn a jiny. Takovy MOBA strilecky ci co. Jinak co rekl PanKostka, coop je taky fajn, ale 10 ne. 10, to se stane tak maxinalne jednou za 12 let ;)
  • 32 eur za hru je zatim dost... pockame az zlevni
  • Pete.palis
    bože, jak já miluji šustění balíčků karet *14*
  • No nevím, chtít za takovouhle, byť relativně kvalitní, záležitost 50 é (na konzolích) je na můj vkus moc...za litr bych jí asi vzal, tak počkám na slevu, tuším, že to dlouho trvat nebude.
  • Jack1947
    Určitě to není zlá hra ale to Tower defense už je trochu přežvýkané téma nemyslíte... *7*
    • ucho
      ty jsi dobrej mimoň :D
    • Ani nevím. Já bych si nějakou kvalitní klidně dal.
  • hodnoceni bude vzdy kontroverzni jelikoz vzdy jde o subjektivni nazor. hodnoceni musi byt v nejakych souvislostech a v tomto pripade je to zanr. ve svem zanru je to dobra hra. v jinym zanru? hrusky a jabka.
  • ja jsem asi na ty moderni hry uz moc starej, ale tomuhle bych 8 nedal ani omylem....to uz jste odkrojili i nizsi znamky ze stupnice, takze zbyly jen cisla 8/9 a 10? i kdyz posledne peckovej Underrail dostal sestku, tak nevim....
    • Jack1947
      Čti Level tam se víceméně recenze rozcházejí ale hry toho typu tam hrají povětšinou správní lidé které to baví a nedělají to protože se jim řeklo, že musí.
    • tady nema smysl hodnoceni resit,uz tolikrat sem skripal zubama, pak sem slusne vyjadril svoje nesouhlasny stanovisko a prispevek byl smazán atd
      • Pokud tvuj prispevek rozebiral pouze hodnoceni, ktere vyjadril jeden jediny clovek ,tak bych ti ho smazal taky. Tvuj subjektivni nazor je uplne stejne subjektivni jako autoruv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit