Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra me bavila 14 dnu...solo que je pak nuda ale squad je stale zabava
    • Já nesouhlasím. Solo je dost dobrá competitive výzva.
  • Ja si koupil Player Unknowns Bg na zkoušku. Spawnul jsem se uprostred mapy, tak jsem si vlezl do vody blízko člunu, že mi byla videt jen hlava za člunem. Tak jsem prečkal celý zápas. Pak když už byl uplne miniaturní kroužek tak jsem do nej vbehnul, strelil týpka zezadu a pak mne sejmul nekdo koho jsem ani nevidel. První zápas, tretí misto. Refund.
    • Takze ten krouzek se objevil vedle tve velke hlavy pac ten posledni je asi 10 m a mapa ma 64km myslim.

      Takze spis kecas....ono kdyz te bavi stat na jedom miste 20 minut tak je asi chyba u tebe ...tatare :D
      • abych nekecal, na konci jsem musel vylízt z vody a prebehnout asi 20 metru. Spíš jen závidíš že ty ses nedostal ani do top 10 *7* *6*
  • Na skoupé informace ze zdroje je to hezký článeček.. ale PROČ proboha skloňujete "Brendana Greenea"? Téma skloňování a počešťování je složitější, ale toto je teda hnus Velebnosti.. *3*
  • ješte poznámka k článku. PUBg není šokující fenomén který by se zjevil "z čista jasna". Patrí do žánru battle royale, který je tady už nejakou dobu. V podstate bratríček H1Z1 KotK a predtím ruznych modu do Army. V podstate to má koreny v dayz, akorát to je rychlejší protože zmenšující se aréna nutí lidi do akce. A lidi na tom milují ten adrenalin, že máte jeden život. Já už dávno rikal že instantní spawn v jiných strílečkach zabíjí atmosferu.
    ja bych na tomhle principu jednoho života udelal i skupinove strílečky, ktere by simulovaly nejaký reálny válečný scénar, napr. obsazení vesnice nebo mesta
    • Spades
      Jenže PUBG funguje na tom, že když zemřu, jdu znova do hry, resp když zemřu v Duo/Squad, tak nejspíš kámoši zařvou hned po mě a jdem znova do hry.

      Kdybys takto hrál např. 50:50, tak skoro nikdy nedosáhneš vítěztsví naživu, takže bys buď sledoval v spectatu, nebo bys musel na kámoše dlouho čekat.
      • tak ono je to v podstate team deathmatch. ale proste ten prvek permanentní smrti pridáva do hry adrenalin a nutí hráče víc taktizovat (na rozdíl od battlefieldu kde se instantne spawneš uprostred bojište takže o nic nejde a hráči behají jak slepice; ten zážitek ze hry pak není moc realistickej)
        Jasne, chtelo by to nejakou analýzu a premyslet co a jak. Já bych napr. udelal asymetrický konflikt napr. 10 vs 50. Kde by deset moderních vojáku s nejmodernejší vyzbrojí muselo treba dobýt vesnici ručnikaru vyzbrojených jen starými ak-čkami. Ono by se to zrejme dalo udelat jako mod do army už ted, ja jen neumím programovat a taky na to nemám čas *3*
    • Tak hlavní je to, že PlayerUnknown stojí jak za původními módy do Arma 2, Arma 3, tak právě za tohle peckou :) Z čista jasna to rozhodně není, ale je to dáno spíše tím, že série Arma není moc pro klasické "konzumní/casual" hráče, takže se do podvědomí tento mód dostal až díky H1Z1
  • na techto strílečkach nove generace (napr. i escape from tarkov) se mi moc líbí, že konečne využívají faktor zvuku. Proste neprítele mužete slyšet. Doufám že nekdy v budoucnu prijdou strílečky i s realistickým pohybem (i když tady je taky fajn že postava se pohybuje relativne težkopádne) a realistickym modelem zranení, který by počítal kvalitu a stav vesty, kalibr, zásah do končetiny by napr. zpusobil kulhání, zásah do ruky by zpusobil, že byste museli zbran držet jen v jedné ruce a mírilo by se mnohem hur a pod.
    • CSko ?
    • Nepratele byli ve hrach slyset jeste kdyz si nebyl ani na svete.
      • možná, ale v BF neslyšíš ani když ti nekdo zaparkuje za zády vrtulník
    • i586
      "realistickym modelem zranení, který by počítal kvalitu a stav vesty, kalibr, zásah do končetiny by napr. zpusobil kulhání, zásah do ruky by zpusobil, že byste museli zbran držet jen v jedné ruce a mírilo by se mnohem hur"

      Jagged Alliance 2 a první Deus Ex...
      • to je sice hezké ale já bych to rad videl v multiplayer FPS/TPS
  • Asi velká nevýhoda u této hry je, že by mě po pár hodinách přestala bavit. Jelikož je to pořád dokola?
    Zkoušel jsem F2P hru Last man standing a právě to mě odradilo. Možná je to jiné, nevím... tam to bylo tak, že jsi se zobrazil na mapě a asi za 10 sekund si měl zbran s destíkami nábojů, wtf, úplně o ničem.
    Pokud je to aspoň z poloviny jak film Battle Royale, že někdo má jen nůž, někdo zbran třeba s pár náboji, někdo jen věc, která se pomalu ani nedá použít k boji a jen nějaké věci by šli najít na mapě a muselo by se hodně taktizovat, tak pak bych to této hry šel.¨
    V jiném případě v tom postrádám smysl a můžu si rovnou zahrát nějakou střílečku bez nějakého zdržování.
    • a cod nebo bf1 není porad dokola?
      • COD několik let nehraju a BF sem tam nějaký díl. Už jen to, že tam je v základu asi 9 map a pak přidávají další (po čase i zdarma, když se chytne akce), tak to tu hru dost oživuje. Dále jsou tam vozidla, různé třídy jako sniper, medik atd., hodně zbraní. To tu hru dost oživuje. Mně většinou jeden díl baví cca 100+ hodin.
        U této hry bych se obával, že by to bylo tak 10 h.
        • Já tam mám skoro 300h a nemůžu se jí stále nabažit. Ale taky je to dáno tím, že mám docela dobrou šanci být na slušném místě EU žebříčku, takže mám o co hrát solo zápasy.
          Dua a squady už nabízejí trochu něco jiného. Méně adrenalinu, více srandy. Čímž neříkám, že mě solo nudí, jen se u něj více snažím a beru to vážně.
          • Není ti líto života?
            • Je mi líto tvého života, stačí ti to?
        • ja bych se obaval že když nainstaluju BF, tak by to po deseti munutách šlo z disku. ale každy mame neco
    • Tak tady máš zbraň tak do minuty. Pokud ne, tak máš smolíka a nejspíš v další minutě zhebneš. Párkrát se nám stalo že si na zbraň měl opravdu smůlu.
      Perfektní na tom je, že jde vlastně o houno, takže když tě zabijou, trvá cca 2 minuty než už zase vyskakuješ z letadla.
      Ale dlouho nás to taky nebavilo...asi 14 dní? Není tam stamina a při pohledu na prvního bunnyhoopera se mi udělalo na jazyku dost hořko.
      *nevím jak jsou konfigurovatelný custom matche*
      • Díky za info.
  • Vyprahlá poušť, to je něco jako mokrá voda. *4*
  • Spades
    Jako tu hru miluju, ale nestačilo by na tohle bleskovka?
    • myslíš, že se přeplní internet a budeš ho muset vynýst?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit