Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No mne spíš zajímá , jestli se z toho nestane časem stejná vocasovina jako CS:GO :/
  • Tohle je problém většiny kompetetivních her. Nastavíš nejnižší detaily, něco dopovypínáš přes INI soubor a jedeš. Nepřítel pak jen čumí jak si ho mohl vidět. To bylo, je a bude.
    • stačí to jinak nastavit napevno ve hre
      • Jenže by to nesmělo vyjít na PC :DDDD
    • reakce na Czarlie. Nevim proč to spadlo sem.
  • Jack1947
    http://www.pcgamer.com/pubg-producer-afk-farming-is-something-we-will-definitely-be-addressing/

    Proč jim to vlastně vadí jo chápu jestli to takhle dělají třeba v partě tak je to trochu opruz. Kor když tam s nima hraje nějakej hráč co k nim nepatří. Třeba v OW to je stále a i když jsem tyhle custom hry nahlásil furt to lidí expí zadarmo.

    " This allows the idlers to buy items to sell on the marketplace without putting in the hours of actual playtime everyone else does, and hampers the experience of genuine players."

    Jo aha takže podobnej případ.
  • Jediné co bych snad vytknul je to, že by mohli být některé určité nastavení hry uzamčené, například stíny, rád bych si zahrál hru na plno i s plnohodnotným grafickým zpracováním, to ale nejde. Protože když bych si lehnul například do stínu ke kostelu do trávy bych za normálních okolností nebyl vidět, ale protože spousta lidí má hru upravenou například že nemá stíny, takže tam kde si myslíte že vás nikdo nevidí, omyl vidí vás skoro každý, jinak je to nejlepší hra co jsem za poslední 2 roky hrál
    • to je pravda, nebo vykreslování trávy. ležíš v trave a myslíš si že jsi v pohode ale na 300 metru se už tráva nevykresluje takže te každý vidí jak na podnosu
  • Jack1947
    Já to plně chápu v době Twitche je to parádní reklama. Je to rychlé divácky přístupné a nenáročné.

    Jakmile tam naházej dostatek věcí za reálné prachy mají vystaráno *5*

    Mě se to třeba moc nelíbí a už z tohohle principu, takové okleštšěné DayZ z kterého to ruku na srdce hooodně vychází. Prostě na střílení mám x jinejch her a jo není to Battleground arena ale střílet se tam dá :P
    • Je to rychlé? Rychlé? Hrál jsem CS, to bylo rychlé. Hrál jsem Quake, to bylo rychlé. Hrát PUB, pobíhat třeba 10 minut bez akce a sbírat loot a pak být sundaný během vteřiny kemperem.... To se mi zdá krutě časově nevyvážené.
      • tvoje chyba že to hraješ jako quake a čekáš od toho rychlou hru. jestli chceš sbírat fragy jako decko, musíš jít jinde. v reálu se taky kempí a taky te muže zastrelit snajper
    • To čekej že z tam dají ještě mikrotransakce, už teď mi stačí že blbá sukně stojí cca 400euro, bez pr*** je to na komunitním trhu
      • Jack1947
        Přesně... každá takováhle Early ekces hra sii žádá podobná opatření. Vždyt stejně jako u sp her to nikomu vlastně ani moc nevadí *3*

        Naěstěstí tohle v DayZ potažmo armě být ani nemůže protože se všechno dá/musí najít.
        • Spades
          A proto máš v Arma 3 DLC na zbraně, vrtulníky, oblečení a tak :D
    • neni to okleštene DayZ, spíš zrychlené DayZ. V DayZ máš deset hodin lootovaní a pak deset minut akce.
      a nenáročné to taky není. jde tam o skill, rozum a jsou to nervy
      • Jack1947
        10 hodin lootu byl v DayZ si si jistý že si hrál PUBG? *7*
        • Tak za prvé napiš to gramaticky správne, pak se mužeme bavit. Za druhé píšu že deset hodin lootu bylo v DayZ.
          • ty si rači zkontroluj vlastní gramatiku, znalče
  • Nedávno jsem dostal voucher na H1Z1, celkem mě to baví, ale přijde mi to úplně stejný jako Pb (vím, že obě hry má na svědomí stejnej tvůrce), může tu někdo porovnat v čem je PB o tolik lepší?
    • PUBG je hratelností vyšší level pokud člověk vyhledává "logičtější" hru, balistika, cítíš pohyb postavy, vystupování za jízdy=smrt, nějaká vitalita tam je, nepůsobí to tak arkádově jako h1z1.
      • Ok, zní to čím dál tím líp.
    • tak vyskušaj na steame dve hodinky a potom daj refund. hráči čo to hrajú to uprednostnuju hlavne kvoli 1st p. pohladu a skoro reálnej balistike a chovaniu zbraní, vraj je tam menej bugov a je to menej arkádové. V h1z1 sa stane že dopadneš a hned ta niekto odstrelí lebo dopadol o sekundu skor a mal pred sebou rovno brokovnicu.
      Tiež tam máš upravovanie zbraní (rozne optiky a blbosti na zbran ako grip, tlmič a tak)
      • Ok, úprava zbraní to asi dokáže zpestřit, stejně jako vyvážený místo dopadu je silnej argument. Ale ta volba 1st pohledu je zatím ještě čistě dobrovolná, čili ten kdo ho používá je v nevyhode, ne? Jinak nebýt toho voucheru, tak bych o koupi ani neuvažoval, ale sám jsem prekvapenej, jak mě to chytlo, tak možná dám šanci i tomu PB
        • Nejlépe to vysvětlí Dr.DisRespect, jeden z vývojářů Call of Duty. Hrál oboje a zůstal jen u PUBG. Ale pokud neumíte anglicky, musíte si vystačit s recenzemi nebo články na netu
        • pokud zvolíš first person pohled tak hraješ na serveru kde všichni používají FP
  • jakubc
    Co se týče nezávislosti... Tu hru dělá člověk stojící nejen za původním módem, ale také za hrou po vzoru tohoto módu na základě H1Z1 pro Sony. Navíc samotný vývoj dělalo studio, které má na kontě hoooodně velkou onlinovku TERA. Ano, je to megaúspěch, ale rozhodně ne to, co si člověk představí pod klascikou indie scénou.
  • P.S.
    Uz jsem to predtim psal, proste jde o neco noveho, co vzniklo puvodne jako mod. V dnesni dobe je vetsina AAA her jako pres kopirak (male arenky se zabiranim vlajecek, pripadne arkadovy BF). Tak neni divu ze hraci po necem novem skocili. Je skoda ze ve firmach jako Ubisoft atd. nedavaji vic prostoru kreativnim napadum a vsechno se ridi podle jakehosi bezpecneho marketingoveho mustru.
    Btw moc invence nenajdete ani v singleplayeru dneska.
  • Nechapu ten hate, i kdyz hateri jsou v mensine. Neni to zadna AAA hra, vzniklo to na zaklade zajmu hracu. Neni bez chyb ale hraje se dobre. Ze by Battlefield deti, kterym chybi instantni spawn uprostred bojiste?
  • Radši Battlefield 1 In the Name of the Tsar *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit