Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemohl by vyjít i na ps4
  • Jack1947
    Já si jen řikám jestli nebudou chtít udělat časem p2w konekonců oblečení je fajn ale nějaké ty nadbytečné blbosdti co by zkazily hru by tam dát mohli... *7* nevím...

    Jak znám dnešní dobu, To samé třeba Escape from Tarkow - ty hry k tomu přímo vybízí.
    • Nesmysl.
      • Jack1947
        To bych neřekl, ale uvidíme...
  • A to (jeste) nekdo hraje? Jedna mapa a po par hodinach nebetycna nuda. Naprosto nulovej fyzikalni model, naprosto nulovej pocit z prestrelek, proste pifani. Ze to (i) hnusne vypada bych presel. Ale ze se auto vznese 30m vysoko a pak se 300m kutali ... navic zabugovany (setrvale a dlouhodobe) jako svina. Odpojeni hrace je na dennim (spis hodinovym) poradku, laguje to ....
    • aj na hokeji mas jeden stadion, na futbale tiez. ved to su arenove suboje. preco riesit jednu mapu ? tam neide o nejaky mod na kola na roznych mapach ako v hre cs:go
    • Nevím, jestli to je trolling? Podle první věty bych snad i soudil, že ano, tak nevím, jestli má smysl něco psát. Pěkný názor. Pár milionů lidí má určitě přesně opačný :)
      • Jack1947
        ANo jiný názor je na Games automatický trolling heheh... *7*
        • Pokud nedokážeš pochopit, co jsem napsal, proč reaguješ?
          • Jack1947
            Nedokázal jsem odolat *13*
    • Rejsek
      Věřím, že ve vlastní partě je to zábava. Jako všechno. Ovšem sólo/v random partě bych do toho nešel. Ledaže by to byl mód navíc třeba k Wildlands (snad to ubi plánuje zrovna do něj). Jako standalone je to pro mě naprd.
  • v nadpisu je chyba PUBG vyšel už dávno
    • Johnny
      nevyšel. Je to Early Access
      • Vysel v early accesu.
  • Mna to celkom bavilo ale prestal som asi po mesiaci hrat. Je to furt to iste dokola, neviem si predstavit ako to niekoho moze bavit dlhsie. A vzdy je rovnaka premisa, kazdy skace na vybrane miesta kde su lepsie zbrane, niektori kr*teni (to fakt tiscali filtruje slovo kr3teni? wtf?) su schopni zavriet sa na zachod do domu a cakat tam 20 minut kym niekto pride.. neviem uz ma to potom nejak nebavilo. Skoda ze tam neni nejaka coop kampan alebo nieco.
    • Problém podle me tkví ve špatném očekávání. Tohle je prostě online střílečka, která pošilhává po competitive scéně. Pokud vás nebaví CSko a nechápete, jak v něm někdo může mít tisíce hodin, tak nepochopíte ani tohle.
      Mám něco přes 700h v pubku a rozhodně neplánuju přestávat. Chystá se druhá mapa. Na test serverech je optimalizace parádní (jo, padá to častěji a jsou i větší lagy :D) ale Early Access... koho to teda sere? :)
      Ale i s jednou mapou. Kolik jich máte v CSku, které se hrajou kompetitivně? 6? Rozlohou dohromady mají docela daleko k rozloze map v PUBku.
      Jestli někdo někoho vykempí v baráku, tak je to vaše chyba. Máte používat granáty, flashe a kontrolovat si, zda tam někdo není. Je to vše jen v rukách. Pokud nejste schopní si najít loot, je to vaše vina. Já tento problém mám vzácně.
      • Jack1947
        Ty si přesně typ člověka pro kterého ta hra je, takže vyvojáři Steam musej tláskat blahem z tebe *5*
        • Tak určitě.
          Já vím, do čeho jsem šel. Upřímně se divím, že existuje někdo, kdo to koupil, a pak si stěžuje, že je to jen jedna mapa, mód ukradený z hunger games, žádný loot a smrti, kdy vás někdo vykempi v baráku nebo dá dozad. Kdo chce psa bíti, hůl si vždy najde. Skoro všechny zmíněné body se dají vlastním přičiněním zvrátit.
          Jedna mapa? Ano, ale je velká, skákejte jinam, loot je všude + za pár dní bude oficiálně venku na ostrých serverech mapa druhá.
          Hunger games? Ne. Battle royal. Tak jako tak, mód Last man standing byl ve hrách od nepaměti, kdy ještě lidi netušili, co Battle royal je.
          Žádný loot? Občas se stane, brokovnici a pistoli jde ale najít všude a i s těmi se dá na kratší vzdálenost zabít.
          Smrti do zad? Hlídejte si záda.
          • to je uplne ina hra.
            Arenovy suboj, resp suboj na ostrove. Aj v realite, proste vysadis 30 ludi na ostrove, rozhadzes tam nejake zasoby a paintballove zbrane a zacina sa turnaj o prezitie. a to je napinave a zabavne, nie nejake nacvicene male mapy ktorych su desiatky.

            Tam sa nehra na kola ako v counterstrike, cize nieje potrebna casta obmena map. je to proste ako Hokej alebo Futbal ktory sa hra tiez vzdy na tom istom ihrisku
          • Hru je prostě nutné brát jako competitive online střílečku. Casual si ji zahraje jen občas. Kdo to myslí vážně, tak musí mít radost z toho, že se ve hře zlepšuje a vyhrává. O tom competitive hry jsou.
            • Jack1947
              Já to beru jako horší a nudnější klon Dayz kde je jen to střílení.
    • Hmm já vydržel jen 11h a to jsme to hráli ve dvou a seděli vedle sebe (tím myslím max pocit z kooperace). Ale když jsem po čtvrté za sebou našel na začátku po 5ti minutách jen dvouhlavňovku a ostatní už měli dlouhý kosy, dorazilo mě to a už jsem to nezapnul. Je to šílená akce kde není stamina, bunnyhoop je denní chleba a při střelbě se většinou prostě sype. Tohle už není pro mě.
      • Ta nutnost přesnýho míření mě koupě odrazuje *1* dva roky jsem žádnou online střílečku nehrál. Teď tu a tam zapnu CoD WWII a je to "mazec". Nejsem super zabiják, ale u všech CoD titulů, co jsem hrál, jsem měl K/D 1,3-1,5. Ve WWII mám po cca 4000 killech K/D 1,04. Prostě nestíhám :) Je fakt, že je to částečně daný mizerným síťovým kódem, ale stejně...No a třeba v Battlefieldu jsem byl ještě horší a tam mi vadili, na mě, zbytečně dlouhý trvání jednotlivých her. Shrnu to, jako "lama" se do PUBG nehrnu, asi bych u toho zešedivěl. Ale to je jen můj problém.
        • to mas pravdu. ono cod je zbytocne rychle, inak moc nemam co tej hre vytknut len tu rychlost. je tam viac hracov ako v starsich castiach na tej istej alebo mensej ploch. ten sprint keby sa obmedzil aspon v mode SND.
          Plus do toho este airstriky, pozicia na mape ak spustis strelbu. Aj zvuky su velmi dobre a velmi dobre pocujes ze sa k tebe niekto blizi. Cize velmi velakrat typek uz za stenou vie ze bezis jeho smerom.
          Ono strasne vela krat tam zakapes tak ze ta seknu odzadu alebo si v prestrelke s jednym hracom a zboku ta sekne druhy.
          Matchmaking vzdy naplni hru plnym poctom hracov. Chcelo by to tie dedikovane servery a aj servery s mensim poctom hracom pre pomalsie tempo hry
        • Jack1947
          1,5 /kd ale za to winrate o ničem nebo se pletu ? v COD WW2 mě hlavně baví ten War mode.
          • zalezi co sa hra za mody. ja by som si rad zahral stary dobry search and destroy. trochu menej sprint a dlhsie kola. war mode ma zaujimavu filmovu atmosferu ale je to len take nekonecne nabiehanie superov na ranu. Prakticky taky podobny pocit singleplayeru, len to kosis kosis a kosis, hlavne ked pushuju s tankom
    • u jinych mp stríleček tento problem nemáš?
  • Jack1947
  • Odulin
    Super gameska, přeju jí do nového roku jen to nejlepší. :)
    • Tvl takovej koment musel vyplodit slusnej k#kot
  • Já si to googlil, když jsem zjistil, ze to má nominaci GOTY, do té doby jsem o tom vůbec nevedel
  • Viděl jsem to jednou na MČR myslel jsem, že je to nějakej fanouškovskej mod, dobrá ptákovina bez nápadu inspirovaná hungergames, že jde plnohodnotnou hru slyšim poprvé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit