Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    No asi nic moc ale uvidíme a budu vývoj pozorovat. ( Spíše to vidím jako velkou utopii)

  • triptich

    uvidíme, dáme šancu, vyskúšame. aktuálne ten bordel riešim starou dobrou taktikou "ceruzka a papier" v modernom kabátiku: urobil som si excel, kde si proste každú kúpenú hru nahodím. síce otravné, ale zas toľko hier nekupujem a stojí to za to, mať v tomto chaose poriadok.

  • Díky za vykoušení mojí aplikace :) Určitě souhlasím s tím, že podpora emulátorů je teď spíš tak na půl cesty, ale je to něco na co se plánuji víc soustředit do budoucna. Podpora pro odinstalované Uplay hry by měla být přidána poměrně brzy.

  • twicer
    Vypadá to docela k světu. Zatím mi podobně slouží discord, který zobrazuje naposledy hrané hry a to i napříč launchery. Mimo to je to docela schopný nástroj na komunikaci.
  • Já se přihlásil do bety GOG Galaxy 2.0 s tím, že si tam připojím různé účty a budu krásně vidět všechny hry ze všech klientů. Čert vem, že je musím mít nainstalované.

    To proběhlo bez problému. Co však zamrzelo, bylo po reinstalaci a opětovné instalaci GOG Galaxy 2.0 a přihlášení se do GOG účtu nutnost OPĚTOVNĚ napojovat zdlouhavě všechny platformy (v tuto chvíli 6).

    Takže agregátory knihoven jsou fajn, ale dokud budu muset po přihlášení opětovně a nejlépe dvoufaktorově znovu zadávat hesla k 6-ti různým platformám, tak mi smysl uniká, když jsou pak stejně funkce dané platformy omezeny pouze na zobrazení hry v knihovně.

    • Taky testuji GoG Galaxy 2.0 a vlastně krom epic a blizzard lze přidat vše i ps a xbox účty což je fajn. Jen zatím nejde vidět všechny přátelé ze všech launcherů, jen z gogu. Což zatím zamrzí a vlastně mě i odrazuje od toho abych tohle používal jako primární launcher. Ale cesta je to dobrá. Zobrazují se tam achievementy, počet hodin ve hře... ale je třeba to ještě dost vypilovat.

    • Je to stále beta verze, další funkce budou přibývat. Už nyní ale lze hry instalovat/odinstalovat/spustit, takže rozhodně to není jak píšeš "omezeno pouze na zobrazení hry v knihovně". To zda zadáváš hesla dvoufaktorově, nezáleží na GOGu, ale na tom, jak jsi si nastavil ostatní klienty.

  • victor

    Dobrá domácí úloha ...ale pokud nebude agregátor samotných klientů je to přece jen poloviční práce .

    • To nebude nikdy a lituji lidí, kteří si myslí, že by něco takového mohlo existovat. Technicky a teoreticky sice ano, reálně je ale větší šance překonat rychlost světla.

    • Row

      Jestli myslis abys mohl mit jen jednoho univerzalniho klienta, tak v tomhle by museli zacit spolupracovat samotni vydavatele a dodat API ktere by umoznilo plnou komunikaci na urovni nativnich klientu tedy i kuprikladu DRM check. A to se ze sve podstaty pravdepodobne nikdy nestane. 😐

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit