Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Supeeer tohle umi pc uz nekolik let...To je teda pokrok
    • ale kdybys měl vyjmenovávat vše co PC umí a konzole ne, to bychom tu asi byli opravdu dlouho *1*
    • Tak proc to uz nekolik let nepouzivate na sdileni her a narikate nad tim, ze nevyhazeji dema? Hrace na konzolich toto vyuziti napadlo hned pri predstaveni teto funkce.
      • počkej a to ty hry jako že hraješ? já už poslední cca 3 roky jen koukám na letsplaye na Youtube a je to jako bych hru dohrál od začátku do konce, občas při tom ťukám nazdařbůh do klávesnice "pro ten pocit"
        • kennyB
          To je smutný *7*
          • šetrí to peníze i čas, třeba u takových MMO, místo abys trávil stovky a tisíce hodin levelováním, koukneš se jak borec na levelu 90 s nejlepším gearem soluje závěrečného bosse a bam, máš dohraný WoW
            • a pak jsou hry jako Beyond: Two Souls, kde to jestli jen koukáš nebo koukáš a ob 10 minut zmáčkneš tlačítko nehraje prakticky žádný rozdíl
      • protoze takovou zbytecnou kokotinu jako streamovani her nikdo nepotrebuje a co se tyce uploudovani gameplay na YT myslis, ze je tam malo PC her?
      • pominu-li fakt, že co PC prakticky jiná sestava (z videa fakt nikdo nepozná jestli to na dané sestavě poběží "fajně") - tady nikdo nebere "výhodu" konzole s jedním HW.. Video ti neřekne jak moc dobře se to ovládá, jestli tě to chytne nebo ne.. takhle vzniknou akorát miliony "záznamů" o ničem..
  • No tak další zbytečná blbost na poměřování šulínů.
  • Jack1947
    To je, prosím Nextgen se vším co k tomu patří. *4*
  • Kdybych neznal naše operátory, zajímalo by mě kolik ten stream žere kbps a jaké bude mít zpoždění, ale za aktuální situace v ČR si mlžu předem odpovědět jedním slovem: SciFi
    • Já se bavím o operátorech (mobilních) tzv. o mobilním internetu, nebavím se o pevném připojení nebo wifině od UPC .. streamovat si z obýváku na záchod mi nepříjde jako vhodné využití téhle služby.. *7*
      • Sorry, můj názor byl celkem OT a to k mobilnímu hraní streamovaných her z cloudu, pořádně jsem zdejší článek nečetl takže tak :)
    • Pokud budem vycházet z toho, že obstojná až pěkná kvalita fullHD (1080) filmu se dá "pořídit" už od cca 1,5-2Mbps (hodně slušná kvalita od +- 5Mbps) tak by to neměl být problém ani na nějaká xDSL v Horní Dolní, navíc stream bude v 720, takže by se klidně dalo jít i pod 1Mbit.

      10Mbit maj dneska doma i důchodkyně, takže v rcyhlosti bych problém fakt neviděl :). Spíš ta latence. Wifi, xDSL a jiný "vymoženosti" jsou v tomhle ohledu samozřejmě naštíru.
      • Čoveče zkoušel si někdy dělat záznam z her? Je to úplně jinej materiál než filmy a ve fullhd je málo(ale snesitelné) i 8MBit. Proto taky gameplay videa z youtube vypadají jak vypadají.
    • Co blbnes? CR je v rychlosti internetu uplne na spici sveta. Ve vetsine porovnani v TOP10.
      • Jo to je pravda za pár korun, třeba já mám upc měsíčně za 500kč rychlost 128mb a down 14-17mb s O2 a jinýma to bude asi stejně kvalitní ale možná o pár korun dražší ale nevím jak je to mimo město to netuším
  • Ps4 sa predava lepsie ako PS2 takze sonyfanboys caka zlata generacia...
  • BoB.2
    Ta ženská na tom obrázku hraje Wallpapers z nějaké závodní hry.
    • dr.gonzo
      a to je sila playstation 4 muzes hrat i wallpaper.
      • Tilwaen
        Zkrátka next-gen!
    • je to driveclub

      http://www-static.se-mc.com/blogs.dir/0/files/2014/07/xperia-z3-compact-gcm10-30ea6a2595da1927b4cc836e3a78787e.jpg
    • To je ženská? Já že je to Grygar.... *1*
    • CrocoRay
      Možná Need for Speed: Rivals. Ale nejsem si jistý.
  • To zas bude na Youtubu nablito...
    • Pokial to slušne zostrihá a dobre okomentuje..
      • Ale jejda, Jejdásek přišel *15*
        • A blbeček to komentuje.
          • objektivní sebekritika? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit