Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    A on někdo jako chce dobrovolně hrát na gamepadu proti myši?

    • Je to oddělené podle periferií, které na PS4 používáš.

    • 0011
      Pokud vím tak crossplay PS4/PC je od začátku, takže se určitě lidi najdou. Kritika byla kvůli neumožnění crossplay PS4/ostatní konzole což bylo stupidní obzvlášť když u PC to nevadilo
      • species

        a jejich argument byl ze PS4 je moc vykona na to aby umoznila crossplay s "lesser" platormama. Proti PC tenhle argument pada totalne na hubu a proti novymu Xboxu v podstate taky.

        • Kdy tuhle argumentaci použili? 

          Stejně nový Xbox nic neřeší, protože cross play by měl jít i se starším Xboxem a Switchem, který je o pár řádů výkonově níž.

          Navíc do teď fungoval cross play s Iphony který jsou na tom ještě hůř než ten Switch.

          • species

            http://www.nintendolife.com/news/2018/09/sony_wont_allow_fortnite_cross-play_because_playstation_is_the_best_place_to_play


            sorry dlouho sem tu nebyl :X

  • Jack1947

    About f... cking time !

  • Xbox prý zavádí podporu bězných USB klávesnic a myší, třeba se Sony taky pochlapí 

    • SalemCZ

      Já se divím že to ma Xbox až teď, když je to vlastně windows

    • Zaho
      Důvod proč hraju na konzoli je, nechi sedět u počítače. (počítačem chápu klávesnici, myš a monitor)
      Proč by si někdo kupoval ke konzoli klávesnici a myš je mi záhadou.
      • A někdo zase nechce hrát na gamepadu a zároveň se mu nechcou cpát prachy do herního PC.

         Takhle si může koupit krabičku za cenu grafiky střední třídy a má na několik let pokoj a jistotu, že mu to utáhne drtivou většinu her z hlavního proudu. 

      • i586

        Hmm, aby měl navrch v FPS hrách? Zkus si projet fóra třeba u Overwatche. Lidi kvůli tomu dost nadávali.

        • u mě ani ne abych měl navrch, spíš abych se ve fps s gamepadem netrápil 

      • Kompost

        preco sa na zaklade svojho subjektivneho nazoru niekto cuduje ze ostatny to mozu chciet inak je mi zahadou...

        • Zaho

          Vycházím z předpokladu, že dnes má každý doma PC.
          Když už si tedy pořídí i konzoly bude za tím podobný důvod jako u mě.
          Nechuť trávit čas u klávesnice jako v práci.

        • konzolisti jsou divní, jak jim někdo dá možnost svobodné volby, začnou panikařit :)

          • Zaho
            Co je konzolista?
            Co když někdo vlastní všechny herní platformy, co je potom?
          • Přesně. Strčit kotouč a hned hrát. Žádné nastavování ovládání nebo grafiky či stahování modů nebo úprava konfigu.

    • Pokud vím, tak na Playstation tato podpora už nějakou dobu je. Akorát moc vývojářů se k tomu nemá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit