Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem sice PCckar ale PSku fandim i když včerejší oznámení DayZ mi přijde jako zku*veny podraz, na PC se to ovládá jako bych mel obrnu a jeste Parkinsona. Tak jak se jim to bude ovládat na konzoli, proboha však ta hra i v alfe je jak spatny vtip... Konzolisti pozor na to zatím...
  • Haha...30 prispevku z toho vetsina smazanych...co jsem prosvihl? :( :D
    • Veskoslav se rozjel, bohužel byly smazány i nevinné komentáře, bohužel Veskoslav se na ty komentáře nabalil.
  • Zas se tu mazalo? Byly i rozdány bany co? Pokud ano ok, pokud ne nespravedlnost vládne, světem nejen tady ale i na games.cz *9*
    • Veskoslav bez tak nic nedostal. Ten trollí pod anonymy, provokuje tu všechny, nadává a nic. Nechápu, že si redakce od něho nechá tak sraát na hlavu.
    • jen GGG si zase naklikal 50 plusu,nechapu,ze ho to bavi...

      mohli by konecne zrusit psani a hodnoceni za anonymy a byl by klid
      • TheGGG
        No, ale ty jsi taky anonym. Jinak už konečně pochopte vy pomatenci, že nic jako naklikávačství, se tady provozovat nedá. Prostě tady vy PC MASTER RACE ztrácíte půdu pod haxnama.
        • Teď ses přiznal, že to tu patří PCčkářům lamo. Takže vysmaž *2*
  • Mato1987
    úplne zaslúžene, pevne dúfam, že nezaspia na vavrínoch a budú pokračovať v skvelej práci ďalej, z dnešnej press konferencie z gamescomu ma uchvátila a mile prekvapila hra wild od tvorcov raymana a rovnako rime, naopak som zostal troška sklamaný, že neukázali Shadow of the beast a ani Abzu.
  • leon87
    Vzhledem k situaci je to fenomenální úspěch.

    http://i.imgur.com/zuIHiI2.png
  • Srdečná gratulace, snad přibude i více těch her.
  • Share play nezní úplně špatně, ale asi to využiju jen na zkoušení her od kamosu, pochybuju, ze po mne bude někdo chtít projit nějaký lvl....ale T PS TV, to me zaujalo vice..docela pozitvni novinky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit