Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me osobne u PS4 nejvice chybi dve veci - ze si na ne nemuzu zkopirovat filmy a nasledne je z disku poustet a hlavne to, ze neprehraji 3D bluray.. to prvni bych ozelel, ale u PS3 jsem moznost poustet si 3D filmy vyuzival dost casto.. no chyba, ze jsem je strelil
  • MrSanta
    Otázečky pro majitele PS4:
    1) Jak dlouho zhruba vydrží DualShock při hraní, když si dám to světlo na minimální?
    2) Dá se hrát, když je DualShock spojen s PS4 kabílkem a nabíjí se?
    3) Přehraje PS4 normální originální hudební CD?
    4) Přehraje PS4 originál DVD film?
    Za normální odpovědi děkuji.
    • spoock
      1) 6-7h, tedy u mě
      2) ano, to bylo i u PS3
      3) ne
      4)ano
      • MrSanta
        Díky. S tím CD je to trochen na bobek, ale co. Budu pouštět hudbu přes PC i nadále. Třeba to jednoho dne doplní. Hlavně že si na tom pustím i film.
        • on dnes ještě někdo používá Mechaniku? neberte mě zle, já jen že sem ji už dva roky neotevřel tak se docela divim
          • MrSanta
            Já jí používám jenom na filmy a semo tamo hudbu. Na hry již dávno ne, tam akorát zadám kód na Steam/Origin/Uplay a instaluju od tam. Ale nedávno se mi přehrávač odebral do věčných lovišť, takže jsem byl nucen po zhruba roce mechaniku znovu použít *1*. Takže teď zjišťují možnosti nových konzolí, abych se rozhodl která bude pro mě bude lepší.
  • Jack1947
    Furt lepší než mrkvovej nákyp, který bude mít své základní funkce dostupné bůhvíkdy. *3*
    • Joooo Jacku do tohooooo. Jen do nich, fandim ti. Ses frajer. Nejvetsi tvrdak tady, bez pochyb.
      • Jack1947
        Díky. *3*
  • me zajimají jenom hry nic jineho nepotrebuju
  • Keyz
    To je trend. U her máš rozdělané verze které alespoň před vydáním často dodělají a zde vydají HW a pak to musí pomocí SW upravovat aby to umělo to, co to umět mělo.

    Zajímavý, že u jednotlivých součástek to není. Základní desky umí to co udávají a patche řeší chyby anebo něco přidají navíc.
  • Na svatého Dindi
    • nebo svatou Yindy
    • tj, hned po tom co přidají zpětnou kompatibilitu PS2 a PS3 her *1*
      • slibem nezarmoutis, a uz vubec ty deti, co lamou rodice, aby jim koupili novou generaci, az vyrostou, zapomenou, ze to vubec kdy chteli
  • wizaard
    Ani jedna ze zmíněných věcí by mi nechyběla (na Xbox One máme suspend her v podstatě od začátku a že by mě to nějak bralo, to říct nemůžu; ta druhá věc je úplná blbost). Propadák ale je, což ostatně potvrzuje, jak se vydání obou konzolí uspěchalo (teď nechci házet vinu na nikoho, i když mám představu, kdo to zavinil), že ani PS4, ani Xbox One neumí *dodnes* klasické DLNA a externí média. U Xbox One je to o to horší, že jej Microsoft profiluje jako jediné zábavní centrum do obýváku, což sice s Xbox Music a Xbox Video do jisté míry je, ale že mám 4TB disk připojený k routeru (nebo - nedej Bože - 16TB NAS) plný multimédií, s tím už mi konzole nepomůže, ačkoliv ta zastaralá "last-gen" to zvládá bez problému.

    Čili, chlapci, makejte na tom a hbitě! Ale v tomhle směru věřím upřímně víc Microsoftu, ten se teď s měsíčními aktualizacemi snaží.
    • A opravdu konzole potrebuje DLNA? Jako u XBOXu chapu, ze kdyz to prezentuji jako multimedialni centrum, tak by to tam asi byt melo, ale jinak snad ma kazdy doma TV nebo BD prehravac, co to umi a vetsinou o dost lepe nez nejaka konzole. Urcite by bylo lepsi, kdyby to umely, ale na druhou stranu bych kvuli takovym detailum nenazyval soucasne konzole jako nedodelane. Osobne mam konzoli na hrani, na ostatni veci jsou dalsi zarizeni, ktere stejne, kazdy kdo je potrebuje, uz doma ma. Proto taky spise fandim SONY, ktera od zacatku tvrdi, ze je to HERNI konzole. Microsoft spis od zacatku tvrdi, ze je to multimedialni zarizeni, co umi hrat i hry.
      • wizaard
        Počkej, chceš mi říct, že televize s omezenou pamětí, omezeným výkonem i firmware (to samé platí pro jakýkoliv BD přehrávač) může nahradit konzoli s násobně vyšším výkonem, neporovnatelně lepší rozšiřitelností a upravitelností software? V případě Xbox One jde "jen" o to udělat kvalitní aplikaci (v podstatě Windows 8 aplikaci), podpora v HW samozřejmě je.

        Jinak pro mě je DLNA velmi důležitá funkce (možná u PS4 tak důležitá není) - mám Xbox One, přes ten hraju hry, koukám na Xbox Video, poslouchám hudbu (Xbox Music), sleduju YouTube, sleduju televizi (FreeSat). Jediné dvě věci, pro které Xbox One nemůžu využít, jsou Xbox 360 hry (bohužel) a filmy/seriály, které mám (částečně nakradené) na disku.
      • Urcite, DLNA je pro me dulezita funkce, kterou na PS3 vyuzivam celkem intenzivne. Televizor to umi taky, ale mnohem hur.
  • faitheater
    Ak mam byt uprimny, tak ta druha featura je pekna blbost. Pripada mi to ako nieco strasne "inovativne", ale len za tu cenu, aby tam nieco take bolo :-)

    Suspend by som uvital, ale zatial mi nechyba... ovela viac by som uvital podporu mp3 a DLNA...
  • Dokud to nepřehraje aspoň mp3 a neudělá to pořádně topinku, tak je to jen další zbytečný krám vyhypovaný marketingem až bída.
    • Pořád lepší než předražené PC, které zabíraji více prostoru i prachu. Na prací mac, na hry konzole. Hrát na pc je vyloženě barbarství...
      • Jsem socka a než abych si koupil předražený Mac, koupím PC.
        • Holt kvalita něco stojí.
      • Omlouváme se za našeho chovance, utekl nám.
        • čau Veskoslave, díky za čtyři výchovný .)
          • Je vtipné jak já nebo kamarád z baráku co sem občas něco napíše je tu potom označen tebou za Veskoslava, už toho vážně nech a vrať se kam patříš.
            • On jsou dva a více ...;)
            • Asi jste oba pěkní kokooti, když vás mají za Veskoslava *1*
      • wizaard
        Vy jste se sešli...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit