Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ButtHurtTrue má zase záchvat. ;D Stačí číst ty spratkovské reakce. Úplně jak z úst Femta aspol. Hned mu věřím, že je vyspělá osobnost. ;DD

    Hráči na konzolích jsou běžně inteligentní lidi, kteří umí s PC, ale ty k nim bohužel nepatříš. Ty si jen ta gumoidní hořčice, kterou se oháníš, akorát na druhé straně barikády.
    • Vazne me bavi nasirat hov*da jako jsi ty...a ted si bez vymacknout bedary a spat, zitra mas skolu...Jo a nemel bys o hracich na konzolich psat jako o inteligentnich lidech, znicis si reputaci...
  • reknu vam to takhle, ne kazdyho bavi sedet furt u stolu s rukama na mysi a klavesnici. ono si drepnou na gauc k velky bedne s poradnym repro je taky fajn odpocinek a zabava. kdyz v praci vetsinu casu sedite u PC tak pak doma radi zmenite polohu.
    • ani sem si nebyl jistej jestli na tohle chci reagovat, ale...
      na PC sem zacinal hrat. studoval sem informatiku, tak se o PC umim postarat asi lepe nez vetsina z vas. samozrejme je PC vykonejsi, hrajou se na nem lepe FPS, strategie a jine zanry, ALE ! i tak rad hraju na konzoli a posledni dobou na ni hraji vice nez na PC (a rekl bych ze podobne to ma vice lidi, nez tech co prechazeji z konzole na PC). asi tak k ty vasi opustejici se lodi...
      • Tak za tohle te mistni neschopni PC nerdi ukamenuji...a nebo te budou presvedcovat, ze kdyz hrajes na konzoli, nemuzes byt informatik, musis byt prece blbej casual... :D
        • Tak samozřejmě, že i člověk typu Pohlreich si občas něco dá u Mekáče, ale to neznamená, že *většina* lidí, co tam žere, jsou labužníci. Konzole ja casual herní zařízení. To je fakt. Na každýho herního nerda tvého typu je 100 casuálů. Teď přestaň brečet, už si otravný, jak moucha v létě.
          • <3
    • A jak chces z gauce cist drobne pismo na obrazovce a ovladat gamepadem hry vyzadujici komplexni ovladani? O w8, konzolisti hrajou jen omezene hry ktere se ovladaji jednym velkym tlacitkem:-)
      Peace
      • Bobanku, mozna by ti vedeli pomoct u ocare...a pak se hned muzes s novymi brylemi jit pochlubit k psychiatrovi...
    • Řeknu ti to takhkle. a) Většina lidí nesedí shrbená na dřevěný židli po dědkovi s pistolí u hlavy, protože existujou skvělý vynálezy jako třeba křeslo. b) Většina lidí nemaká u PC.
      • "b) Většina lidí nemaká u PC."

        Kdyby jsi se lépe učil..... *1* *15*
        • Říká člověk, co píše "kdyby jsi"...
        • Kdybys lépe chápal text...
    • Co kdybych ti prozradil, že pořádný repro, velkou obrazovku a gamepad můžeš připojit i k PC?
      • A jake procento ma PC pripojene k TV a receiveru a nehra M&K, ale sedi na gauci s ovladacem v ruce? Jenom pro upresneni, moc by me to zajimalo, diky. Kdyz uz se tim tim ohani kdejaka horcice typu zdejsiho pablba "n"...ono je rozdil mezi "muze" a "ma".
        • tak si to vygoogli, když tě to zajímá, nejsem tvoje máma, abych ti utíral prdelku, sorry
          • Takze jsi klasicka horcice - pises o necem, o cem nic nevis...OK...to je jako ten vtip - ja si muzu zasukat kdy chci...ale nechci...

            P.S.: Tobe mama utira prdelku? To je u vas doma normalni?
            • Jo a zapomnel jsem te pochvalit, ze umis pouzivat google...moje chyba, ani po tolika prispevcich mi to nedoslo, jak ti na tom zalezi...takze - vazne jsi sikovny chlapecek, o tom zadna...
            • Nevim jak to mas ty, ale ja se utiranim zadku vetsinou vetsinou trefuji do hnedeho...a nekdo jako ty se me vazne dotknout nemuze...mimochodem, ja si na pomoc maminku nevolal, ty jsi s tim zacal, hosanku...ale je hezke, ze mas s maminkou takovy blizky vztah.
            • vidím, že jsem se s tím utíránim zadku trefil do černého, když se tě to tak dotklo, vždycky se ale hošánku můžeš osamostatnit , ty bys měl začít tím, že se jednak naučíš číst ,druhak používat Google, tak se do toho dej, ať se tu dál neztrapňuješ chlapečku, držím palce!
            • A to, ze o tom vis vsechno ti urcite rekla maminka, ze jo? Mimochodem, napsat neco jako "ja o tom vim vsechno" je ten nejlepsi dukaz jaky jsi blbec...a je jedno, co ti rika maminka - maminky v tomhle detem jako ty lzou, vis? ;)
            • já o tom vím všechno, zato ty jsi usmrkánek, co neumí ani použít google, s takovými hlupáčky ani neztrácím čas, maminka ti evidentně zadek utírat musí *1*
    • Nebo můžeš mít ten stejnej setup i s PC.
      • A kolík lidi ho skutocne ma...?
      • Nebo můžeš mít ten stejnej setup i s PC i s PS4 Pro zároveň a smát se zdejším žabomyším válkám. *15*
        • Spis se budou smat tobe ze sis k PC koupil dalsi zbytecnej kram
  • Paulcz
    To musela být hrozná makačka přeložit pár vět.
    • Mart9
      Je to docela dost textu.
  • v updatu 10.0 prý bude umět i slovensky
    • Mart9
      Maďarština už tam asi je ne?
    • Netreba, nie sme zaostali pepici - anglicky uz vieme... ;)
  • Mart9
    Je to super, objevil jsem, že v tom nastavení je možnost klávesnice a myši.
  • ringmancz
    To video... Zjevně nechápou, jak funguje thug life meme. A jak se do Playstation dostala Geforce GTX? Čeština je taky fail. Deset let jim trvalo přeložit pár položek v menu. Navíc Store je dál anglicky. To je fakt na palici.
    • Ale zase je z toho diky tomu dobry cringe video :D
    • Mart9
      Tady je to správně? https://www.youtube.com/watch?v=gRHnnmIINiE *2*
      • ringmancz
        To je ukázkový příklad toho, jak to má vypadat. Důkazem budiž, že od té doby se Vávra v podcastu neukázal :D
        • Paulcz
          Spíše se srazili 2 ega a jedno to neuneslo a začalo být sprosté :)
          • ringmancz
            spíš to bude tím, že tam celou dobu blbě brblal a Petrovi přetekla trpělivost
  • restore
    Hm to bola posledna sanca, kde sa deti mohli naucit anglicky, teraz su vprdeli :D
  • fíha, tak to je fakt fjůčr *15*
  • .....príma....to uměly Windows 95. Mám takovej pocit, že šla dohrát čeština i do Win 3.1. Vždycky se pousměju, když čtu s čím "novým", že to Playstation přišel tentokrát *4*

    Mrzí mě, že si nemůžu 20 let zahrát těch pár exkluzivek, které vyšly jen pro Playstation - na druhou stranu jsem 20 let rád, že můžu používat kus HW, který mi vždy nabídl lepší grafiku a uživatelské rozhraní (holt mi ani jako malému nepřišly dialogová okna operačního systému jako nepřekonatelná překážka)....co mě u konzolí však vždy vadilo nejvíc byla jejich jednoúčelovost - která ani ve své hlavní devize, hraní, nepřekonává průměrné, herní PC.
    • Tak hlavne to nezapomen napsat v diskusi k clanku o nejake konzole...napr. kdyz bude neco o firmware pro Playstation, tam to ma smysl a kazdeho to zajima...moment...jo,vlastne - aha...
    • Tohle je pořád dokola, ale přesně tak, můžeš používat co chceš. Konzole byla a je věcička hlavně pro hraní, a upřímně, je jedno jestli se vyrovnává, protože co si budeme povídat, hraní a hry zvládají věsmes stále dobře, takže pokud se pro ně z vlastních preferencí někdo rozhodne.... žijeme to v krásné době
    • Ktery ze si nemuzes zahrat? Ps1 i 2 jde emulovat uplne, spoustu mensich veci(persona treba) uz jde emulovat i z PS3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit