Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud chcete sledovat slevy her na PS, tak zkuste https://www.playsvet.cz - stránka věnující se hrám pro Playstation. Katalog slev Playstation her.

  • Jack1947
    Vr se tak dobře neprodává ? no ani se nedivím trochu předraženej špáas pro pár her co ani nebudou bavit každého...
  • Nevim kde autor sebral že VR helma s ovladacema a kamerkou bude za 6 táců teda ale pokud správně koukám na stránky PS tak je tam "OD" a určitě všichni vědí co to znamená....aspoň v našich končinách *1*
    • Nikdo nepochybuje, že když si zajde do kamenné prodejny Sony, tak tam to bude za nekřesťanské peníze... ale snad při objednávce přes eShop by se to té reklamní ceně mohlo blížit *7*
      • ucho
        jinak občas je fajn v době takových slevových akcí sledovat ceny. když se zlevňovaly loni PS4, Elektroworld udělal menší chybku a tak jsem Pro koupil o tisícovku levněji, než se prodává teď.
      • ucho
        když má Sony akci, tak právě v kamenných obchodech Sony bývá ta nejlepší cena. já takto rozhodně kdysi pořídil PS3.
        ta cena 6290,- je rozhodně možná, protože teď uvádí cenu toho setu 9190,-. stejná cena je na Elektroworldu. to, že je tam "od", je způsobeno tím, že Sony odkazuje na řadu shopů. každý shop si může tu cenu malinko upravit, takže si někdo dá klidně větší marži. ale víceméně bych očekával, že to v době akce půjde sehnat za slibovanou cenu, je to VR, už mají novější VR2, takže potřebují trochu pročistit sklady.

        co se týče cen her, tam je to jako vždy taková akce/neakce. některé hry jdou za danou cenu koupit už teď ve fyzické podobě. některé (Lost Legacy) třeba i za 400,-.
  • Ta speciální edice konzole days of pay neni PS4 Pro?
    • Není.
      Je to obyčejná PS4.
  • Kdo by měl zájem o PS4, rozhodně ten týden či dva počkejte. Minulý rok kolem e3 byla akce na slimku + ovladač za 5333 kč - tedy po prodeji ovladače byla ps4 za cca. 4 a půl litru, což je parádní cena a člověk si zahraje i nový hry.
  • SalemCZ
    PS4 Plus na červen XCOM 2 a Trials Fusion, asi koukali na longplay
    • victor
      Hmmm Xcom2 byl teď v akci komplet kolem 1200Kč ...a to jsem i uvažoval. Takže pokud to nejsou jen plané sliby youtuberů....
  • ten God of War potěší, už jsem se na něj chystal.
  • Od redakce se to asi dozvíme za týden, tak to napíšu alespoň sem - Bethesda oznámila nový Fallout.
    • Draken69CZ
      LOL to jsi trochu nestihl *15*
      • Před hodinu jsi tu nebyl, tak nerozumuj. Jinde visel článek dvě hodiny a tady pořád nic.
        • Nepiš chuchumbabobobo
        • Pouštěli trailer ve fight clubu
        • Draken69CZ
          *15* tak určitě...
  • Moc toho není, neví někdo jestli budou přidávat hry i v průbehu slevových dní?
  • hezké no, ale SotC jsem měl v únoru z Originalek.cz za 390Kč, to jsem to tam dobře vyčíhl :D
    • Jen takový detail - pokud uvádíš internetovou adresu obchodu, tak není zrovna nejlepší nápad ji skloňovat. Člověk, který ten obchod nezná (neví, že jde o Originalky.cz), může být lehce zmaten (zadání originalek.cz do prohlížeče samozřejmě hodí hlášku o nenalezene stránce).
    • Já furt čekám až trochu víc spadne cena slim 1tb. Pro nechci, takže snad to trochu dropne časem. Teď jde sehnat za 6700-7000.
      • Proč ne PRO? Já na něj teď přecházel z klasický po revizi a je to super *5* *5*
        • Jack1947
          Nemá televizi... nebo jinej důvod...
          • Draken69CZ
            To už si fakt děláš prd3l ne *15* PROČ?
    • Draken69CZ
      nebyla to nějaká divno verze bez krabičky?
      • jj byla bez krabicky, jinak uplne normální bluray asi pocítam nejaka review verze. ale za ty prachy one day, no nekup to...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit