Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NumberFiveAlive
    zni to dobre ale sluzbe od sony bych moc neveril :D staci jenom jak ukladali nesifrovany informace u uzivatelich, ty jejich digitalni obchody jsou tragicky a veci tam pribyvaji hlemyzdim tempem, ke vsemu az se to dostane do CR (pokud vubec) tak to nebude umet polovinu veci a polovina her bude chybet :D
    • ucho
      tak je pravda, že ten store je příšernej. to člověk chvílemi i žasne, jak je to u tak velké firmy možné.
  • škoda téměř mrtvé služby onlive. Pro člověka který by si zahrál cca 2 hry za rok s toho jednu akční =jistota plynulého běhu + klávesnice , myš , gamepad nic lepšího není. Se divym že eště nenapadlo nakou firmu prezentovat přes cloud gaming své výrobky jako např. auto simulátor s jednou značkou vozu a td.
  • ringmancz
    Hellboy šéfoval Onlive? jsem nevěděl :)
  • Tak za prve v cesku bych to tak moc rychle neocekaval, jestli to tu bude vubec. A za druhe, nenazyval bych to resenim zpetne kompatibility, protoze se o zadnou zpetnou kompatibilitu nejedna, ale o zpristupneni knihovny her z predchozich generaci play station her na zarizenich sony.
  • Zajímavé. Takže v budocnosti (blízké či vzdálené) nebude třeba mít fyzickou Playstation konzoli, ale postačí televize? Není to pro Sony nevýhodné?
    • Neni, protoze Sony cenu konzole dotuje a nevydelava na ni (koupi konzole v podstate vytvaris Sony ztratu). Vydelava az na sluzbach pro tu konzoli a muze ji byt jedno, na jakem ze svych (aby to mela pod kontrolou) zarizeni tu sluzbu platicimu uzivateli poskytuje.
      • Není pravda. SONY vydělává jak na PS4 (a to od startu), tak už pár let i na PS3. Pravda je, že vydělává (stejně jako MS nebo Nintendo) z větší části na hrách a službách. Playstation Now je rozhodně konkurenční výhoda a velké plus pro Sony v tomto byznysu a rozhodně to bude vydělečnější, mnohem, mnohem výdělečnější, než současné řešení, kdy si člověk koupí jednu hru a ta se pak třeba dvakrát protočí v bazaru. Tady se bude platit paušál a aby si člověk kdykoliv zahrál, bude muset platit pořád. V krátkodobém horizontu to možná není tak výhodné, ale v dlouhodobém je to doslova zlatý důl.
        • Jak je na tom ted s ps3 nevim, ale na ps4 prodelava. Nenech se zmast tim, ze vyrobni naklady jsou o par dolaru nizsi nez prodejni cena. Vyrobni naklady nejsou jedine, ktere jsou spojeny s konzoli.
  • At to udelaji streamovatelny i na kompa a maji moje penize. A jak jako ze to bude streamovat na sony bravia? To bude stacit samotna televize bez nutnosti vlastnit ps? /mit jen ucet
    • bravia smart tv bude mat "aplikaciu" na to
  • To je ako škrábať sa ľavou nohou na pravom uchu *7*
    • no jelikož to je možné a pro mě to problém opravdu nepředstavuje tak netuším co si tím myslel :)
      • Zkus to bez přidržování rukou. *6*
  • Jack1947
    There we go, nakonec ... nakonec to bude daleko drive nez jsme si mysleli. Bez nejakych zbytecnych problemu... se ovsem clovek neobejde oj joj.
  • tak dneska ikdyz ma clovek super rychly internet tak i to youtube kde je jen video se v 720 obcas seka,full HD 1080 je zazrak, kdyz jede plynule bez zaskobrtnuti, nedovadu si predstavit kde by mel bej pripojenej, aby se hra stremovala plynule mozna na nejaky optice leda a to primo k serveru...
    • Youtube je v poslednej dobe divna srajda kde si video mozem cez downloader stiahnut rychlostou 8MB/s, ale pri pozerani cez stranku to zasekava kazdu chvilku.
    • Hral jsem na gaikai Dead Space 2 pres 8Mbit ADSL a slo to v pohode.
    • Problém je v youtube.
    • S youtube bych to neporovnával. Youtube konektivitu dost šidí takže se videa kolikrát sekaj i na kvalitním připojení na kterém by mohly běžet klidně 4x.
      • tak tak, DASH je zlo.
    • ucho
      co jsem zkoušel hrát přes gaikai darkness 2, tak to šlo celkem v pohodě. hratelné to bylo. tolik bych se toho nebál.
  • Lawliet
    Je možné hrát PS3 hry z dvd na PS4?
    • PS3 hry nejsou na DVD, ale na BD a zpetna kompatibilita mezi PS3 a PS4 neni.
      • Lawliet
        Jop díky. *1* To je celkem hloupé. Jinak kupodivu jsem oválný nosič neměl v ruce už přes dva roky. :/
        • Nechci byt stoura, ale ani DVD ani BD nejsou ovalne :-). Ja je pouzivam bezne, filmy se jinak ani rozumne koupit nedaji a her man na BD taky dost i kdyz v roce 2013 jsem koupil jedinou BD hru, jinak vsechno na PSN.
          • Lawliet
            Pardón. Kruhovité. Mě už se tenhle trend drží od roku 2012. Mít vše na Steamu. Určitej stupeň pohodlí.
    • ucho
      ano, a dokonce na to nepotřebuješ ani televizi.
      • Lawliet
        Dataprojektor?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit