Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diskusním morem jsou akorát lidi pod článkama týkající se konzolí "...ale PC tohle... ale PC tamhleto...PC je lepší než..." PC je moje hlavní platforma ale nesnáším tyhlety elitáře tvýho typu který musejí nacpat svoje "..ale PC.." i pod článek s prodejema konzolí, tak nevím kdo tu je mor. Navíc neříkal jsem že konzole jsou lepší než pc, jenom že prodeje u her cos vyjmenoval jsou větší, což je objektivní fakt a když už jsme u objektivních fakt, tak největší zisky z her nemá PC ale mobilní telefony
  • Však právě... *7*
  • Naví Xbox game pass....
  • Svět v tvojí hlavě bych rozhodně nenazýval, že je v pořádku. *2*
  • Nevím, když vidíš nekoho jak delá chybu nebo si vrtá do kolene, tak slušný človek ho na to upozorní. Podobne když vidíš konzolistu nebo switchaře, tak je slušnost upozornit , že délá hloupost.
  • EA ACCESS za 599 ročně :) , ne měsíčně.....
  • V prodejích to Xbox projel, ale naštěstí se to snaží zachránit službama což je pro majitele luxus. Mám XONE i PS4 právě kvůli exkluzivkám, něco jako Forza Horizon nebo Halo si prostě na PS4 nezahraju stejně jako Horizon Zero Down na Xku, obecně PS4 má spoustu exklizivit ikdyž za mě asi je Horizon je dobré, uvidíme co Days Gone snad bude OK. Xko zas bude mít State of Decay 2, snad se povede, jednička byla dobrá. Ale hlavně na Xboxu mám EA ACCESS kde mám za 599 Kč měsíčně třicet her od EA vč poměrně nových her jako Battlefield 1 a Titanfall 2, UFC2,.... A taky hry zdarma má Xbox prostě našlápější. Plus předběžné programy, hafo aplikací, play anywhere,... Teď naví vyšlo PUBG což pár konzolí taky prodá, lidi jsou z toho úplně zmagořený, XBOX to asi neměl zadara, ale pomůže jim to. Jinak vzhledem k tomu že hraju na obojím ještě musím říct, že ovladaš na PS4 je naprosto tragickej oproti Xbox ovladači (natož ELITE verzi). Musel jsem si k PS4 koupit novej od jiných výrobců co kopírují Xbox tvar a je ofiko od SONY posvěcenej, ale bohužel jej dělají jen drátovej... Ikdyž je to nývrak k PS2 ovladač s drátem tak pořád lepší než ten stávající protáhlej lehkej mrzák, kterej má jedinou výhodu - repráček :) ....
  • Chybový hlášky a nekompatibilita na PC? To jsem nezažil už asi 8 let. V podstatě, vše co koupím šlape v pohodě a nemám problém. To neobhajuju PC jako jedinou možnost, sám mám ještě PS4.
  • ringmancz
    mělo by to jít koupit třeba i přes Amazon
  • No krome ceny teda nevim. Ja mam jenom grafiku za cenu dvou PS4.... *1* *1*
  • Je videt, ze jsi ani jedno nehral *3* kdyz pominu, ze Mario hry nekdo nema rad v postate kvuli Mariovi, ok, to chapu. Ale nova Zelda je neco uplne noveho. Neco takoveho jsem asi jeste nehral. Za me hra roku
  • ZvacA
    Kdyz jste hraci, neresite na cem hrajete, ale hrajete protoze vas to bavi

    Tesat do kamene.
  • každé PC může sloužit i k hraní her
  • to tu nikdo neřeší, jestli je lepši PC nebo konzole, papírově PC vyhrává ve všech bodech kromě ceny, dávno vyřešeno *4*
  • jindra.veliky
    to jsou teda fakt super hry... *11*
  • Jsou v xbox play anywhere, takže je můžeš koupit ve slevě, když má xbox slevový akce.
  • BotW se dá na CEMU dohrát? Na TV má Switch verze problém udržet 30 fps, takže jsem si nový nintendo dle očekávání nekoupil (jako všechny od N64), ale chápu, že pro handheld nadšence je to pecka.
  • karlman.hajsky
    Gearsy i forzu jsi koupil přes Microsoft Store? Ceny jsou tam dost přepálený. Ale nikde jinde jsem ty hry nenašel.
  • Zajímavý, že trolling tu začal ze strany konzolí. Důkazem budiž datum postů (nicky Uzivatel, Klement) Pěkný pokus o brekot ve stylu "oni zase bijou černochy", ale doporučuju se dál takhle neztrapňovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit