Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč mají všichni brýle :p
  • XXDarthVaderXX
    Zkouší jak má velký kozy(na té fotce) *2*
  • Inak vsetkym ktori kritizuju 3D odporucam si niekedy pozriet kavlitny 3D zaznam na poriadnej, nakalibrovanej 2011 LED TV alebo plazme, aspon 50" z 1,5 metra a v normalnej tmavej miestnosti (nie v obchadaku kde blikaju miliony ziariviek). Je to OMNOHO lepsie ako v kine. Kto nezazil, nevie.
    • tak v kine t ostoji za hovno, takze by bylo blb , kdyby to nebylo lepsi :D porad to je ale nic moc efekt... asi kazdy cekal neco vic, kdyz sel poprve na 3D film...
  • Ať už konečně někdo zapomene na obrazovku. Pokud ty brýle už nosit musíme, ať je obrazovka v nich! A nebo ať už konečně někdo vyřeší jack do zátylku. To by byl handheld jako prase. Jenom ta snížená spotřeba energie a mnohem větší výdrž na baterku.
  • Mě už naopak přijde 3D v kině úplne přirozené. Scény jsou prostorové, občas něco vyletí směrem ven z plátna, titulky jsou plastické...Ne, že bych se bez toho nedokázal obejít, ale je to bonus navíc. Hlava mě nebolela nikdy. Je vidět, že prožitek je hodně individuální.
  • Tohle pseudo 3D je technologie stará celá desetiletí a stejně rychle, jak na marketingu vyrostla, zase zmizí. Alespoň já v ni nevěřím. Ve 3D ano, ale tohle ne. Spousta lidí s tím má problémy, vnímají to různě a ani ze zdravotního hlediska to není ok. Na film ve 3D jsem šel spíše ze zvědavosti, ale tato a další zkušenosti ve mě nevyvolali touhu po tomto 3D. Bylo to zajímavé, ale zrovna jsem asi z těch, co to zas tolik prostorově nevnímali, scéna působila trochu rušivě a bolela mě po snad 3h Avatara hlava. Možná to bylo jen frekvencí, ale ... lepší zážitek na zkoušku je xD nebo 4D kino, třeba v Liberci. Ale je to taky jen na efekt.

    Lepší bude počkat na opravdové 3D - hologramy :-), tímhle krámem ať se vývoj nezdržuje.
    • Zatim to dělá víc škody než užitku.
  • ach sony,sony..... preco si len sony ?....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit