Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alucard je jejdasek? Ten taky zaplatil za hry a dostal je "zadarmo" *15*
    • Ja jsem nezaplatil za hry, ale za sluzbu a to davno pred tim, nez sony prisla s instant games colection.
  • tonnymontana
    asi jedinej kdo tezil kdy z konzole vice nez z pc byl hussain kde mej embargo na pc soucastky kvuli valce a tak nakoupil nekolik tisic PS ktere chtel rozdelat a predelat na vypocetni jednotky podobne pc. ovsem ani to mu nevyslo mel hold smulu takova velka objednavka do prostred pouste je divna kazdymu:D hadam ze u objednavky bylo neco ve smyslu "poslat vse na jednou" kontakt "hussainTHEdictator@sand.com" :D osobne vlastnim take Playstation ale nikdy bych si netroufl tvrdit ze pc je mrtve:D kdyz pominu fakt ze bez nej by nebyla zadna hra na konzole. kdyz pominu programy ktere jsou z 99,9 procent ciste na pc,mac tak uz jen vyvoj gigantu pro pc segment mi rika neco ze hry jsou stale zadane a zisky astronomicke. Ano na pc neni mnoho exluzivit ale vite proc? ono se tak hra u pc neoznacuje tam se nepise exluzivita ale dobra hra co nebezi na konzolce.. to je vse kdyby za kazdou hrou co byla jen pro pc byl nadpis exluzivita tak bych se teprve smal:D ale jak tu nekdo psal urcite nebudu urazet konzoplare co to maj v hlave v poradku jak rikam mam doma nejakopu tu konzoli kvuli par hram nebo navsteve. je to fajn zarizeni tak proc ne ale u me to musi koexistovat s pc
  • Alucard
    Je potřeba si přiznat, že PC je na pokraji propasti. Platforma nemá co nabídnout. Herní exkluzivity odcházejí na konzole, jelikož prodeje byly neuspokojivé viz Witcher. Zbyly jen odpady. Nikomu se nechce vytvářet jen na PC, proto vydavatelé hry na PC flákají viz Rome 2 nebo X-Rebirth. U této platformy zůstali jen děcka a rusáci hrají MOBA hry, které z lidí dělají zombíky a asociály. Pak je tu ještě Indie a honba za nejošklivější grafikou a snaha vrátit čas do 80/90 let. Opravdu je mi smutno, kam až to PC dopracovalo. PS. Registroval jsem se, nyní se můžete častěji těšit na mé příspěvky častěji.
    • Olorin
      Když je PC na pokraji propasti, odkud si napsal tenhle tvůj duchaplný příspěvek? PC gaming nikam neupadá jenom nemá cenu převádět konzolové crap hry na PC. Zoufalců jako ty už jsem poznal hodně a všichni zjistili, že na PC máš vždycky víc možností jak si hru oproti konzolím obohatit. Navíc proč kupovat neuvěřitelně předraženou konzoli když měsíc po jejím vydání je HW absolutně zastaralý. Radši si běž zahrát nějaký Final Fantasy nebo podobnou asijskou capinu protože o tyhle hry stejně nemá PC gaming zájem *1*
    • sirWallace
      *15* *15* Nekdo tu kdysi daval peknej graf.. tam byli podobni chytri panove, kteri rikali uz nekdy v roce 90, ze je PC mrtva platforma :D
      Skoda,ze jsi troll.. jinak bys byl dobrej nekam na vysvtavovani aspon.. ale jako trolling hodne slaby..
    • Magister_Peditum
      Zatím se máš v trollingu hodně, co učit. Tohle už je dosti provařené. *15*
      • Já se směji tomu, jak to nazýváte špatný trolling. Už to, že vytvořil vlákno a ty si měl potřebu napsat, že je to trolling, značí, že tě to něčím popudilo. Normální ynteligentní člověk by to přešel a vůbec nereagoval.
        • Jack1947
          Ynteligentní clovek haha, no zasmal jsem se... *15* no a to ze si reagoval taky o necem svedci. *6*
    • kk mr troll , dal by som 2/10 za snahu + ze je dneska celkom pekny den ale zneuzit meno Alucard na spamovanie ... dneska to bude max na 0/10
    • wenceslaus
      Počítám, že jde čistě o trolling, že? :-)
      • Alucard
        Jak může být pravda trolling? *8*
        • wenceslaus
          Něco podobného se tvrdí od dob PS1 a furt nic. Za tu dobu jsem na PC dohrál spoustu skvělých her a na další se těším.
    • Na pokraji propasti jsi maximálně ty...Řeknu ti takovou srandovní věc... MS prezentoval schopnosti nového API DX12 a hádej na čem ? Na Forze KTERÁ BĚŽELA NA PC... Rád bych ti odvětil na ty tvoje "děcka" ale urážel bych tím i ostatní normální lidi co mají doma konzoli, takže si to nechám pro sebe... Jen to řeknu takhle, bez PC bys neměl žádnou hru na páčkovače OK ?
    • C-BEAM
      tvoje keketské názory tu už každý pozná, čo keby si sa prezmenu začal venovať téme a prestal zakladať OT ? máš niečo povedať k Watch Dogs ? alebo ti ide naozaj len o vyvolanie flame war ?
      • Alucard
        To není pokus o flame war ani náhodou. Je třeba si nálet čistého vína a přestat tyhle jasné věci skrývat.
  • hodina hackovani zachodovych prkynek a sprchovych zavesu mobilem navic ?:D áwsm, kulervoucí.
  • 60 minut hraní navíc, abych dostal oblek Aštara? Já chci raději tu hru co prezentovali dříve na E3 *7*
    • Beztak to na max. nastavení nerozjedeš, tak nevím, co tu píčuješ.
      • Magister_Peditum
        Chtěl bych se zeptat, jak ty to můžeš vědět? Ty Identito. *1*
      • na konzoli urcite ne na to se 100% spolehni
        • To skrytá identita: Pokud se nepletu, tak jsem reagoval na rozšírení, které se týká PlayStationu, tak nevím co si tu léčíš za komplexy.
          To pckar: Na té PS4 to snad bude vypadat lépe, ale stejně to asi zachrání PC verze no ...
          • Jó aha, takže si tou druhou větou vůbec nenarážel na grafické osekání kvůli konzolím, protože prezentace vypadala na E3 graficky daleko líp, než v tomto traileru? A teď tu o nechtěně připálený palačince...
  • Vidím to tak že pro PC a jiné konzole ta hodina navíc bude ke koupi jako DLC.
    • nebo spis k odemceni pomoci 4kb utilitky stezene z crack.com *3*
  • Ta grafika na 0:47 WTF. Nech radšej neukazujú ani jeden trailer z konzol lebo sa len strápňujú
  • Django_cz
    A je tady tradičně trapný, nikdy nekončící, nic nedokazující, opakující se, stejný jako minulý i budoucí, rozpor PC vs Console... *1* *1*
  • dalsi nasilna hra... proč si nemužeme hrat na to že se mame radi a byt kreativni, misto destrukce. btw vypada to jak klon gta s trapnym mobilem navic
    • Olorin
      Ty vole do GTA to má ještě hooodně daleko. Stejně tahle hra bude totální propadák jako 3. a následující díly Assassin's Creed. Njn holt Ubisoft nějak upadá.
    • jak nemuzes? muzes, treba nejaky sims
    • vorton
      Nieco ako open world simulator naborara do sekty s knihami namiesto mobilu? *1*
    • No vlastně už v GTA4
      • kecy v kleci.. už ve Vice City, si Tommy pořídil tehdejší hi-end cella phona!
        • No jo na Vice City a jeho mega mobil z 80 let jsem zapoměl :D Myslel jsem to tak že si ho mohl i sám používat a to šlo až od GTA4
    • mobil je i v GTA5 *14*
    • Protoze by pak byl svet nesnesitelne slunickovy. *3*
  • aký je nenápadný...
    • jj. kdyz chci byt nenapadny, tak si taky vzdycky nasadim ksiltovku a dam satek pres oblicej. *5*
      • Já si nasadím kapuci a splynu s davem~ ^^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit