Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezapomeň, že je to launch.Já tenkrát kupoval PS3 za 17000,- hned 3-tí den co to bylo v ČR a PSP asi za 5500,- .PS Vita je daleko někde jinde a cena není špatná... *4*
  • SkillJam
    Docela trapný, v americe 299 dollarů, tady 299 euro, rozdíl 2 tisíce. Když objednáme z ameriky, nebude to mít nějaké kecy kvůli operátorovi atd??
  • já bych to kvůli datumu odložil na 20.12.2012
  • Budou tam trofeje ? :)
  • Jako vypadá to luxusně a říkal jsem si, že bych do toho šel, ale s touhle cenou... čekal jsem, že to nebude levná záležitost, každopádně 6 200 (částky jsou přibližné) za to tedy moc dávat nechci zvlášť když 3DS stojí kolem 4 a půl, někde je to i levnější. Vždyť levnějš seženete i PS3 160 GB no a k tej Vita verzi s tim internetem kterej bude stát víc jak 7000 což je cena za kterou dokážete sehnat bundle 320 gigový PS3 s nějakou hrou tak to už je tuplem moc. Velká konzole s hrou je levnější než malá do kapsy... to sorry, ale radši to vydržim a počkam do dalších Vánoc páč víc jak 5 tisíc do toho vrážet nebudu.
    • Není to špatná launch cena . Obě "nextgen dospělé" konzole hrají už nějaký ten pátek svoji labutí píseň , a konkurenční 3DS zůstalo i díky rétorice recyklujícího Nintenda bez skutečně zajímavých titulů .
      Jestli něco bude mít závan nastupující generace HW , tak to bude právě Vita ... tedy pokud se všichni neobrátíme k Droidům a Jablkům ;)
    • Tak PSP jsem taky kupoval za nějakých 6500,-, přičemž startovalo ještě výše. Ta cena se u Vity dala nějak předpokládat, ale vzhledem k tomu, co to umí mi nepřijde přemrštěná. Import z JAP ale vyjde asi levněji, to jo.
  • vydat to o den dříve by bylo to datum podle mě trosku "magičtější" 21.02.2012. Tak či tak počkám si pak ještě pár měsíců a podle nadšení ostatních hráču se třeba pro koupi rozhodnu
  • Teším sa teším :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit