Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Má tu někdo PS Pro a PSVR? Vypadaj na tom ty hry aspoň trochu použitelně?
    A ještě by mě zajímalo jestli jde PSVR bez problému rozjet na PC.
    • Plnou vezri vyzkoušený akorát Drive club a not bad. .... Jinak je to zatím ohledně her na pytel. Po velkém hypu teď nic moc. Sliby VR u F1 2017 zapadly jak mobil za postel. Ace Combat 7, coz snad bude pro VR sakra dobrý, zatím stále oddalují vydání. Aktuálně z 2017 na 2018.
      • Zatím je jen jedna hra, která za to stojí a to je Rersident evil 7. Koncem roku přibude Doom VFR.
    • Ano, ano a ano ...
  • Hanzales
    Až to bude obecně mít FOV alespoň 140 a obraz bude ostrý od kraje ke kraji, tak to bude super i s trochou té mřížky. Bezdrát s baterkou a vysílačkou třeba na paži by tomu taky dodal hodně moc.
    Super je, že se toho ještě relativně brzo dočkáme ;o)
    • Bezdrát ne, baterie není nesmrtelná a zkrátí to životnost.
  • Jack1947
    Stejně jako Oculus na pár her které se na tom dají hrát v poho,( navíc PS4 ještě s kolísjicíma fps)

    Já ani moc nedoufám že se kdy dočkám plnohodnotné hry, zdá se že 2d bude ještě doména hooodně dlouho.
  • je vidět kdo je cílovka.. "normální hráči" si raději připojí kvalitnější sluchadla
    • Naprostý souhlas, nějaké pecky si mohou strčit někam.
  • Ach ... novej model kterej neprinasi v podstate NIC poradneho se na games.cz spomene, ale kickstarter naPimax 8k a nebo Pimax 4k (kterej vlastnim a je bozi na simulatory) se tu nespomene. Obas zustava rozum stat na zaklade ceho se tyhle spravicky na games.cz davaj. Nebo Sony prispela do mesce ?
    • A jaky je? Taky jsem o nem uvazoval, ale nakonec jsem si rekl ze jeste pockam na neco obdobneho alespon s 90hz. Jinak s "Ach jo" souhlasim, rozhdne bych vice clanku o ruznych VR/MR headsetech uvital, na druhou stranu tohle je preci jen web primarne o hrach, takze kdyz se uz nejaka zprava o HW (krom inzerce) vyloupne nezbyva nez byt vdecny;) Kazdopadne nejaky clanecek o headsetech jako Lenovo Explorer, či Dell Visor, a jejich specifikacich (jakmile budou k dostani) bych urcite uvital.
      • Mart9
        Co za stroj rozběhne 8K virtuální realitu? Podle mě si jediný, kdo to v ČR má *15*
        • Tak urcite se nejaci enthusiaste s dostatecne nadupanou sestavou na 8k VR najdou i u nas, ale ja mezi ne rozhodne nepatrim *3*. Proto mne taky radeji zajimaji rozumejsi nadchazejici MR headsety. Ten od Lenova by se mel zacit prodavat uz tento mesic, zatim se mi vsak stale nepodarilo nikde vycist jakou bude mit obnovovaci frekvenci :-/
          • Mart9
            promiň, já jsem se uklikl při reakci. Mělo to být pod ten příspěvek výš.
  • Mart9
    Ještě tak 5 generací a mohlo by to být zajímavé.
    • Zagro
      Na PS možná *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit