Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je sice hezky,ze jdou do cloudu savy i starsich her,ale jak poznam ktery to jsou?Ja vim ze jich bylo par zmineno,ale kde se dozvim ktery hry byli do moznosti cloudu pridany?Opravdu se mi nechce asi po paty zacinat Neverwinter Nights 2..
  • Na Galaxy pro Linux jsem čekal dlouho, ale po objevení Lutris platformy jsem ztratil zájem - instaluju si tu nejen GOG hry, ale i HB (potažmo jde i Steam)
  • Kdyz uz jsme u toho, k dokonalosti chybi snad jen tohle: https://www.gog.com/wishlist/galaxy/open_source_the_galaxy_client.
  • Odulin
    S Galaxy nemám a nikdy jsem neměl sebemenší problém.
  • Carnage

    Origin?To je kapitola sama pro sebe.Mě z podivného důvodu nefunguje uložení hesla v offline režimu.když chci hrát,pokaždé to heslo musím zadat.Je s podivem,že online režim funguje správně.
    • Kdyby nebyl nutný k hraní některých her ani bych ho nepoužíval...úspěšně zatim bojkotuju Microsoft Store a uPlay bohužel mam protože jsem dostal ke grafice zadarmo Division a Primal.
      • >uPlay bohužel mam protože jsem dostal ke grafice zadarmo Division a Primal
        >bohuzel
        Jako kdybys je nemohl prodat..
        • Tak alespoň jsem si je zkusil, nepotřebuji prodávat. Taky uPlay dávno letěl.
  • Zrovna dnes jsem Galaxy smazal...zbytečnost, měl jsem tam jen Zaklínače 3 a nemam tam žádný přátele. Nepotřebuju dalšího klienta a stačí že už tak mam Steam, Battle.net,blbej Origin a to prašivý uPlay...na microsoft store nic koupenýho naštěstí nemam.
    • Jen si ho zas pekne nainstaluj, gog galaxy nijak neobtezuje, eviduje achievementy a dobu hrani, coz je vynikajici, a na jednom dalsim klientovi uz prece nesejde, kdyz uz jich mas tolik.
      • To dokáže i Steam na kterym mam přes 200 her. Na gogu mam jednu...
    • solomon.short
      jezisku na krizku... nikdo ti nerekl ze galaxy mit povinne nemusis? Opravdu nekdy premyslim proc sem prispivaji sami idioti...
      • Já to přece vim :) ale píšu to schválně aby se ozval nějakej vychytrálek jako ty...skoro vždycky když napíšu že GOG galaxy je srajda tak se nějakej fanboy ozve *1* a ty dokonce ještě urážíš takže win win.
  • Robotron3
    Nějaký klient ke GOG mi vůbec nesedí a nepoužívám ho. Nejradši bych měl u starších her i jen obyč. data v zipu bez instalátoru, které bych spouštěl v dosboxu, nebo přes wine. Takhle musim vždy stáhnout install a přes inno rozbalit.
    • solomon.short
      a doufam ze nejsi TEN Robotron, to bych se musel. tak nejak stydet covece. No, je to zivot, stane se. hoj.
      • Robotron3
        Nevim kdo je TEN, ale možná jsem to já. Tak se budeš muset asi stydět. Co naděláš...
    • solomon.short
      no vzdyt ti ho nikdo nenuti proboha...Ten klient je hlavne kvuli multiplayeru starych her, kde se je snazi pres toto rozchazet. A ze se vzdycky najdou blbouni co budou.. ale radeji nic. to je holt ceska natura = necemu nerozumim, tak to pojebu
      • Robotron3
        Já řikám, že mi to nutěj? To už člověk v dnešní době ani nemůže nic řict? Nebo jak?
    • Dual boot. Ale jo, mela by tam byt moznost.
      Taky ho nepouzivam, pouzivam GoG prave kvuli tomu, ze zadny nevyzaduje.
  • ukazatel fps jen v overlay, ach boze, roky nato kazdej ceka a stejne to udelaj spatne
    • Ukazatel fps je samo o sobe overlay, takze je asi logicky ze to bude soucasti overlay. Kazdopadne jistojiste necekas roky na to az gog udela ukazatel fps v galaxy. Na to snad mas, jako kazdej hrac a ne "hrac" msi afterburner, pomoci kteryho si samozrejme nejen zobrazujes fps, ale i limitujes fps a to i kdyz mas zapnutou vsync, aby si odstranil input lag snizenim frametimu. Oh wait... homo co ceka na ukazatel v galaxy :X my bad.
  • Konečně ! když jsem přišel o uložený pozice v zaklínači (100 hodin) protožeto nemělo cloud a musel jsem to hrát znova tak jsem proklínal že to nemá cloud savy . Stejně jsem to zahrál znova *1*
    • Možná bych i doporučil OneDrive. Kolikrát mě zachránil, když jsem zapomněl nějaké savy zazálohovat
      • Předtím jsem ho měl deaktivovany , teď uz to tam ale je ;)
      • solomon.short
        doporucil bych spise lobotomii. Pro vas oba. :D
        • a co ty jsi za debila ?
  • Dokud bude moznost stahovat hry jen tak, prohlizec+internet, budu vernym zakaznikem.
    Uz delsi dobu jedu gog-only a nemuzu si stezovat; nove hry me moc nezajimaji a ty zajimave vetsinou vychazi i na gogu; koneckoncu, kvalitni, svobodomyslni a hracstvu prejici vyvojari, potazmo vydavatele, se nezaprou.
    • KrPa
      Ja na gogu kupuji hlavne single hry (u tech je steam na otravu) ale multi hry zase na steamu, i kdyz ted posledni dobu nic dobre nevyslo, takze vesmes vse na gogu. Doufam, ze se Vavra po vzoru zaklinace zlomi a vyda kingdomi i na gog.
      • ono by skôr bolo divné, že keby sa zaklínač na gogu nepredával, keďže CDprojekt a GOG má spoločných majiteľov, takže pri predajoch na GOGu nemusia nikomu platiť províziu
        • KrPa
          jenze taky mohli jit online ochranou jako steam ale nesli, takze
      • solomon.short
        na to zapomen :)
        • KrPa
          jeste nikde nic nepsal, na to jak se konejsil ze zaklinac a cd projekt je jejich nejvetsi vzor, tak by mu to dal kazdy sezrat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit